Teraz jest N, 28 kwi 2024, 18:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Odyseję czas zacząć. 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Jutro Wiesiek dostarczy...Idę w prawo...


N, 18 sie 2013, 19:20
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Odyseję czas zacząć.
''Selerkin'' podobnie jak Ramzes VIII idzie w stronę rozżarzonych jajek.


N, 18 sie 2013, 19:22
Zgłoś post
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Zadanie HaHaharybdy:
Znalazłem bardzo fajnego pana, rzuca dowcipami, i mówi że Pani mu się bardzo podoba. Oto on Dwugłowy Marian:
http://images65.fotosik.pl/84/1838ef12fdf9de58gen.jpg
E jak Emo, albo Emu:
http://images61.fotosik.pl/84/7d6e25a36b7a6452gen.jpg
D - DZIAD:
''Winogrona mają więcej od ciebie rozumu, ty śmierdzący dziadu, ty Księżycowy dzidziusiu''

PS: Zadanie pierwsze opublikuję później , te chciałem teraz bo później nie miałbym na to czasu, poza tym zadania pierwszego niezbyt ogarniam.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 19 sie 2013, 14:54
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Odyseję czas zacząć.


Te szumy i zmieniony głos mnie wkurza. Ale co tam. I proszę, błagam: nie chce więcej filmów. Panikująco błagam!

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 19 sie 2013, 16:35
Zgłoś post
YIM WWW
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Idę w stronę ognia...
Nie dlatego, że chcę, ale, że muszę. Gdybym wyruszyła w przeciwną stronę, byłoby pewnie jeszcze gorzej.
I mam wielką prośbę, ale nie tak wielką jak szanowny Pan Pan: jutro będę cały dzień na wycieczce, więc niech wszechmocny da mi troszkę więcej terminu. Przysięgam, że nie zawiodę tego zadania, jeśli zgodzi się wielki na tą ulgę.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Pn, 19 sie 2013, 16:36
Zgłoś post
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/929 ... 0e9ec.html
Oto cień strusia, z wielkim otwartym dziobem (zobaczyć go mogą osoby z wyobraźnią xd)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 19 sie 2013, 17:59
Zgłoś post
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Imć Donat znad bystrzycy ofiarowuje Panu Panu Czarcią Łapę z Lublina za rzut kością.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 20 sie 2013, 19:40
Zgłoś post
WWW
Pogromca Fletni
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 27 cze 2013, 16:30
Posty: 70
Naklejki: 0
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Chodzi o obrazek

Chodzi o formę pisemną


Chodzi o film

Chodzi o piosenkę. AHAHAHAHAHAHAHA


Chodzi o zdjęcie.


GRUPA TRZECIA

Obrazek



Obrazek
Malarus:

Razem z Dionizosem podczas słuchania twojego przeboju mieliśmy większy ubaw niż po winogronach rozweselających.

Na zachętę 6,5/10 co pozwala ci się ruszyć o 3 pola.

Nie mogę ci obiecać braku następnych filmów, ale postaram się dawać ci łatwe zadania żebyś się przypadkiem nie zniechęcił.
Spoiler:



Tym razem trafiłeś na 2 pola, więc będziesz miał 2 razy więcej roboty niż zwykle.
Jak pewnie też zauważyłeś, nabiłeś się na trąbę wodną przez co kolejny raz dostaniesz diablo trudne zadanie.


Tymczasem pora odkryć literkę H.

H - Hybryda.
Tutejsi marynarze pałają wręcz chorą rządzą do opowiadania sobie przedziwnych historii o tym, co to podczas swojego życia wilka morskiego widzieli. Tym razem okazali się być zdesperowani do tego stopnia, że zgodzili się cię przepuścić dalej tylko i wyłącznie wtedy, gdy zaprezentujesz im widzianą przez ciebie dziwną hybrydę. Bardzo szybko dodali że usatysfakcjonuje ich tylko hybryda składająca się z minimum pięciu zwierząt.


Zadanie trąby wodnej:

Aby się jakoś uratować z nieciekawej już sytuacji, będziesz musiał zrobić coś bardzo nietypowego. Trąba Wodna choć jest trąbą wodną, ma swój jakiś rozum i przede wszystkim uwielbia sztukę. Czy to takie dziwne? No właśnie.
Przejdźmy do konkretów. Twoim zadaniem będzie zrobienie jakiegoś... WODNEGO ARCYDZIEŁA. Technika dowolna i wszystko co będzie tyczyć się tego wyrażenia, będzie poprawne. Pamiętaj jednak że musisz zrobić to... no właśnie.. Sam.



Obrazek
Hrabia Adam:


Pan Hrabia chyba przysnął, co? Ahahahahahah.
Z chęcią odesłałbym cię na start, ale Hahusia mi tego zabroniła. Stwierdziła że jesteś bardzo przystojny jak na hrabiego i da ci jeszcze jedną szansę. Mam nadzieję że ją dobrze wykorzystasz.


Masz jeszcze 24h czasu.


GRUPA DRUGA



Obrazek



Obrazek
Nika:

Twoja wędrówka zakończyła się na czarnym bezkresie. Dokonałaś też tego w czasie jednej rundy, więc pewnym antycznym prawem czarnych dziur, jestem zmuszony anulować ci poprzednie diablo trudne zadania... Tak, jest mi bardzo przykro z tego powodu.


AHAHAHAHAHAHAH ALE PRZECIEŻ CZARNA DZIURA TO CZARNA DZIURA

Trafiłaś do dziwnego pomieszczenia z komputerem. Jest całe ciemne, a widoczna na monitorze tapeta Idylli tylko nadaje klimat całej grozie sytuacji. Na pulpicie znajduje się jeden program oraz jeden plik tekstowy z rozszerzeniem txt.
Zdezorientowana czytasz jego zawartość.


Kod:
WITAJ.
WITAJ..
WITAJ...
ZAGRAJMY W GRE.

Zapewniam cię, że sprawi mi to frajdę. Tobie niekoniecznie, ale mi z pewnością.
Skoro tu trafiłaś, z góry jesteś już skazana na porażkę. Czemu? Odpowiedź jest prosta... BO TAK!
Na początek otwórz painta, który jest widoczny na pulpicie.
Następnie wejdź w obraz i zmień atrybuty białego ekranu na 1100x400.
Twoim zadaniem będzie zamalowanie całego ekranu czarnym... ołówkiem! Nie pędzlem, tylko ołówkiem!
Na domiar złego... Będziesz jeszcze musiała to nagrać. Dlatego też użyj programu HyperCam bądź Fraps, który znajdziesz w Akcesoriach po odpaleniu przycisku Start.
Ahahahah... Zapomniałbym.
Twój czas rysowania nie może przekroczyć 10 minut.
Jeśli nie wykonasz tego zadania w ciągu następnych 24 godzin, wrócisz na start. AHAHAHAHAHAHAHAH.
Im szybciej wykonasz zadanie, tym więcej punktów otrzymasz.


Obrazek
Ramzes VIII:

Stwierdziłem iż za wszystkie zadania, które wykonane były całkiem sensowne, muszę przyznać ci dosyć sporą liczbę punktów. Tak więc z tego powodu wyszło pięć pól do przodu.

Nie kosztowało cię to nie wiadomo ile, bo przecież minąłeś tylko jedno zadanie.


B - BAJECZNE DANIE. Jako że znajdujesz się właśnie w moim lesie, będziesz musiał zrobić coś dla mnie, o ile nie chcesz zostać rozdarty ze wszystkich wnętrzności. Życzę sobie najbardziej niekonwencjonalnego dania z... WINOGRON oczywiście. Nie może być to żadne znane danie, ani nie może opierać się też na znanych na całym świecie normach i formach kulinarnych.

Ps: Hahusia poważnie rozważa propozycję twojego kandydata... kandydatów... Eeee, nieważne.




Obrazek
Selerkin:

Wykonałeś 5 ruchów, a nie 6, gdyż twój przeciwnik zwany też przez niektórych Autorem800, zajmowałby to miejsce na planszy, które zajmowałbyś ty. Z chęcią odesłałbym was na start, ale przecież lepiej poczekać aż sami się pozabijacie... AHAHAHAHAHA. Żeby dodać dramaturgii sytuacji i chaosu, zamieniłem was jeszcze miejscami... AHAHAHAHAHAH.
To taki chwyt strategiczny, który polecił mi Koziołek.


J - JAK PRAWIDŁOWO PRZYTULAĆ?

Spotkałeś Barłoga, miejscowego penetratora magmowych czy jak kto woli lawowych, rzek. Byk ten tylko stwarza pozory bycia strasznym, zwykle jest milusim potworem, który jest smutny, dlatego że nikt nie chce go przytulić. Ma w pewnym sensie powody, w końcu temperatura jego ciała wynosi jakieś 2409385466456458645548 stopnie. Twoje zadanie będzie dosyć odmienne i warte wielu przemyśleń.
Musisz zrobić mu jakąś maskotkę, która będzie proporcjonalna do jego wzrostu i taką do której będzie mógł się przytulać.
Kwestia tylko tego, żeby podczas całej akcji, nie spłonęła ona w piekielnym ogniu.
Żebyś miał jeszcze trudniej, postawiłem detonator pod twoim jajkiem. Wszystko więc wyleci w powietrze za jakąś dobę.
Jeśli nie wyrobisz się w tym terminie, wrócisz na start. Ahahaha.



Obrazek
Autor800:


Wykonałeś 5 ruchów, a nie 6, gdyż twój przeciwnik zwany też przez niektórych Selerkinem, zajmowałby to miejsce na planszy, które zajmowałbyś ty. Z chęcią odesłałbym was na start, ale przecież lepiej poczekać aż sami się pozabijacie... AHAHAHAHAHA. Żeby dodać dramaturgii sytuacji i chaosu, zamieniłem was jeszcze miejscami... AHAHAHAHAHAH.
To taki chwyt strategiczny, który polecił mi Koziołek.

Zamiana kosztowała cię dwukrotnie większą liczbą zadań. AHAHAHAHAHAHAH. To kara za lipcowe obrażanie mojej pięknej i
nieskazitelnej osobowości jak i durny artykuł na Reksiopedii.


A -AHAHAHAHAHAHHAHAHAHHA Trafiłeś na mnie mój tani nieprzyjacielu. Wiesz co to oznacza? Powrót na start! Ahahah. Chociaż... Mogę cię przecież podręczyć i kazać ci wykonać coś co mnie usatysfakcjonuje. Najwyżej jak mi się nie będzie podobać to dopiero wtedy odeślę cie na start. Ahahahaha. Taaaak. Życzę sobie wiec ułożenie piosenki, która w jakiś sposób będzie honorowała moją wybitną duszę artysty jak i oczywiście będzie bardzo mnie komplementować. Pamiętaj o winogronach. Muszą się tam znaleźć!


C - Całodobowy straszak na natrętnych greków (bo przecież nie Greków)
Co może kryć się pod tą piękną literą? Coś pięknego? Ahahahah, chciałbyś. Będzie to coś bardzo niepięknego, a wręcz bardzo złego i bardzo irytującego. Taak, znowu trafiłeś na mnie. Nie cieszysz się? A to czemu? Ja się bardzo cieszę. Ahahaha. A więc słuchaj. Jeśli nie chcesz żebym cię wrócił na start, będziesz zmuszony wykonać kolejne moje zadanie.
Jak już pewnie wiesz, albo nie wiesz, jestem bogiem Satyrów. Satyry to bardzo wkurzające istoty, które ciągle zajadają winogrona i śmieją się z tego powodu. Cóż... Dionizos wcale nie jest lepszy, ten to ma dopiero porywy na moje winogrona, kiedy chce urządzić u siebie jakąś większą balangę. Tak więc twoim zadaniem będzie zrobienie jakiegoś znaku, zakazu, czy znalezienie jakiegoś użytecznego Pana Strażaka... nie... Pana Strażnika, który będzie kontrolował ilość winogron w moim ogrodzie. Pamiętaj o tle ogrodu jak i o w miarę profesjonalnym wykonaniu całości. Mam nadzieję, że to co tam wymyślisz przypadnie mi w jakiś sposób do gustu.. Wiesz przecież co się stanie jeśli tak nie będzie... Ahahha.





GRUPA PIERWSZA



Obrazek


Obrazek
Imć Donat znad Bystrzycy:


A więc sprawdzaj śmiertelniku...

Spoiler:

Jeśli wylosowałeś kość z sześcioma oczkami, to możesz wykonać ruch.
Jeśli nie, prosisz mnie dalej.


Wt, 20 sie 2013, 20:09
Zgłoś post
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Proszę Pana Pana o rzut kością. W zamian ofiaruję mu:
6 win francuskich!
Obrazek

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Wt, 20 sie 2013, 20:15
Zgłoś post
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Odyseję czas zacząć.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a73 ... e2b97.html
Oto świniopodobne coś, wypchane winogronami. Świniopodobne coś znaleźliśmy na planecie pełnej winogron, jest bardzo smaczna sama w sobie o smaku winogrona. Smacznego!

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 20 sie 2013, 21:40
Zgłoś post
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Proszę.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Wt, 20 sie 2013, 22:03
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Oto maskotka dla Barłoga... czy kogoś tam...:

Spoiler:

Jest zamarznięta i przez to trochę pęka, ale to nic... Jego minusowa temperatura wynosi 9409385466456458645548 stopni... Maskotka bawiąc straszny, strasząc bawi. Świetnie się ją przytula, chociaż to tylko kostka lodu...


Śr, 21 sie 2013, 07:02
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Odyseję czas zacząć.
O wielki Panie Panie,
Co za niesprawiedliwość włożyła cię do jednego wora z nami, śmiertelnikami?
Takie dziwne zestawienie może powodować u ciebie kichanie!
Co za niesprawiedliwość włożyła cię do jednego wora z nami, nędznikami?

O wielki Panie Panie,
Ty kochasz tylko winogrona!
Soczyste, cudowne, które nie smakują okropnie!
Które chce zdobyć szalona wrona!

O wielki Panie Panie,
Ta szalona wrona chce ci je zakosić!
Co ona może próbować, bowiem jesteśmy tylko śmiertelnikami?
O wielki, trzeba to na policje, śmiertelną również, zgłosić!

O wielki Panie Panie,
Ciebie wszyscy wielbią.
Ale są normalni i nie kochają ciebie, o nie!
A ci którzy jeszcze nie wielbią, cię uwielbią!

O wielki Panie Panie,
Brak mi słów by cię opisać!
Nie łatwo cię opisać, o nie!
Jesteś zbyt doskonały, by twoje zalety spisać!

O wielki Panie Panie,
Powiedz czemu jesteś zbyt doskonały.
My tego nie ogarniamy, o nie!
Powiedz czemu jesteś zbyt doskonały...

O wielki Panie Panie,
Czemu winogrona są tak doskonałe?
Bo my tego nie rozumiemy, o nie!
Czemu winogrona są tak doskonałe?

O wielki Panie Panie,
Twój ogród najpiękniejszy w świecie jest!
Wybacz tym którzy nie umieją go namalować, oj potrafią? Nie.
Trudno to zrobić, o Wielki, jest.

O wielki Panie Panie,
Ty inspirujesz świat!
Wszyscy kochają winogrona, nawet Amerykanie.
Tęsknią za tobą gdy idę w zaświat...


Spoiler:


Przepraszam, że takie brzydkie... Postaram się by było następnym razem lepiej, o WIELKI!


Śr, 21 sie 2013, 07:27
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Ech: Tutaj dwa rodzaje hybrydy Świnokopytpionu - Wąż, który ma głowę świni, kopyta zebry, skrzydła smoka oraz ogon skorpiona.

Oto on:

Spoiler:

Spoiler:


Teraz czas na wodne arcydzieło:
Spoiler:

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 21 sie 2013, 10:53
Zgłoś post
YIM WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Odyseję czas zacząć.
Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek


Śr, 21 sie 2013, 19:03
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL