Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Ulubiona częśc gry RIKWA 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Ja lubię najbardziej sekwencje filmowe, a jeśli chodzi o gry to tak:
1.Edytor
2.SHIKN
3.RIWC
4.RISP
5.RIU
6.RIC

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Śr, 29 sie 2012, 06:34
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1.RiC
2.Edytor
3.RiWC
4.SHiKN
5.RiU
6.RiSP

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 30 sie 2012, 12:20
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
@ odkop
1. Reksio i Wehikuł Czasu - gra jest fajna, dużo dowcipów od bohaterów, dubbing szambolański i inne. Lubię gry logiczne. Gra jest trudna, nawet jeśli już wiemy co, gdzie, jak. Najbardziej lubię poziom w Egipcie, prawdopodobnie dzięki temu, że poziom raczej nie był trudny, tylko taki... spokojny.
2. Edytor - wspaniała rozrywka na kilka godzin. Możemy zrobić wyścig, dokuczyć superherosowi, pośmiać się... Bardzo fajna część gry. Jedyny przypadek w grach z Reksiem, kiedy możemy ułożyć własną fabułę...
3. Reksio i Czarodzieje - cóż, ta gra jest miła i klimatyczna. Jest trudna i skorzystałem z kodów. Końcówka bardziej mi się podobała niż ta oryginalna.
4. Hau Solo i UFO. - lubię SW i inne tego typu. Gra jest trochę dziwna, stąd to miejsce. Nie przeszedłbym bez wprowadzenia takiej, malutkiej modyfikacji. Tak małej, że nawet nie biorę jej często pod uwagę.
5. SuperHeros i Kapitan Nemo - gra jest długa i trudna, ale, nie wiedzieć czemu, zajmuje miejsce 5 na liście ulubionych.
6. Reksio i Skarb Piratów. - gdyby nie kody, nie przeszedłbym...

Edit:
Rozszerzyłem


Ostatnio edytowano Cz, 15 sie 2013, 07:08 przez Autor8, łącznie edytowano 1 raz



Pt, 10 maja 2013, 07:06
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1.SHiKN
2.RiC
3.Edytor
4.RiWC
5.RiSP
6.RiU

_________________
Kocham <3


So, 22 cze 2013, 15:30
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1. Edytor
2. RiWC
3. RiU
4. RiSP
5. SHiKN
6. RiC

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Pt, 19 lip 2013, 14:11 przez Paki, łącznie edytowano 1 raz



Cz, 18 lip 2013, 07:08
WWW
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1. Reksio i Ufo- dla mnie jest łatwa i fajna, najlepsze zakończenia 4, 8 i 12 poziomu.
2. Reksio i Skarb Piratów- równie miła co Reksio i Ufo, ale z lekka denerwujący przeciwnicy.
3. Reksio i Wehikuł Czasu- miła, ale więcej myślenia niż grania.
4. Reksio i Czarodzieje- jak dla mnie bardzo fajna, niestety trudna, utknęłam na ostatnim poziomie, choć zabrakło mi jednego punktu do zwycięstwa.
5. Super Heros i Kapitan Nemo- bo trudna i jak dla mnie niezbyt miła- nie podoba mi się wizja błądzenia pod ziemią i goniący mnie wpół umarli (może trochę przesadzam, ale to moja osobista opinia).
Edytoru nie brałam pod uwagę, gdyż zaliczam go do SHiKN.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Cz, 18 lip 2013, 08:56
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Oficjalnie całej gry nie przeszedłem, bo mi się nie chciało :P ale znalazłem tutaj coś dla siebie.
Mój ranking:
1. Reksio i Ufo - Jedyne, które przeszedłem całe :D a poza tym bawiły mnie komentarze dotyczące komentatora, oraz fabuła była bardzo ciekawa :D
2. Reksio i Czarodzieje - Czy tylko mi się podoba wizja latania na miotle? :lol: fajne to było, szczególnie bohaterski Kretes i "Hał hał" Reksia :lol:
3. Na trzecim miejscu stawiam Edytor. Był dobry, rozbudowany i można było zaprojektować fajne poziomy, albo zdatne do przejścia, albo naprawdę bombowe ;)
4. Wszelkiego rodzaju cutscenki, przerywniki, intro i outro (bo w końcu to też część gry ;) )
5. Super Heros i Kapitan Nemo - Mimo iż nienawidziłem mumionków w grze RiKN i próbowałem obejść te poziomy na wszystkie sposoby, Super Heros był całkiem przyjemną częścią tej gry :)
6. Reksio i Wehikuł Czasu - niby wolę gry w których jest więcej myślenia niż zręczności, labirynty niezbyt mi spasowały :/ jak się zaciąłem w jednym miejscu, to już nie mogłem wyjść.
7.Reksio i Skarb Piratów - przepadałem za mario, sonic'iem, superfrog, Little Big Planet i wieloma innymi platformówkami, ale ta pokaana w RiKwA najmniej przypadła mi do gustu :/ ale gdyby nie było przejść na monety, to grałoby się całkiem fajnie :D

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


Cz, 18 lip 2013, 09:12
Roz-krecony

Dołączył(a): Śr, 3 lip 2013, 13:59
Posty: 110
Naklejki: 0
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Od najlepszej do najgorszej :
1.Wechikuł Czasu -No nie wiem,jakoś mi się spodobała.I to jedyna ,którą przeszedłem w tej grze (Jeszcze skarb piratów ,ale to na cheatach)
2.Skarb Piratów-Moim zdaniem bardzo fajna ale trochę trudna. (jak już mówiłem ,przeszedłem z cheatami)
3.Super Heros-Bardzo fajna,bo ciekawa.Udało mi się przejść prawie całą. No i ten edytor-SUPER.
4.Czarodzieje-Jakby nie było takie trudne ,było by moim zdaniem lepsze,ale i tak bardzo udane. (Prawie przeszedłem stanąłem na przedostatnim etapie :cry: )
5.Ufo-Moim zdaniem wszystkie są fajne,i nie mówię ,że to jest głupie tylko najmniej mi się spodobało.


Cz, 18 lip 2013, 09:31
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1. Reksio i Czarodzieje - Pierwsze miejsce zajęło ''Reksio i Czarodzieje'', ponieważ gra bardzo mi się podoba. Udało mi się przejść wszystkie poziomy w dwa dni, bez kodów. Trochę mi smutno, że już skończyłem, bo chętnie bym sobie jeszcze pograł w następne poziomy.
2. Super Heros i Kapitan Nemo - Kolejna gra do której też bardzo się przywiązałem. Na szczęście jeszcze jej nie przeszedłem, bo grę mam dopiero 2 dni... Gra jest oczywiście bardzo fajna i fajnie się w nią gra. No i jeszcze ten zarąbisty Edytor Poziomów, sprawia, że gra staje się jeszcze lepsza.
3. Reksio i Skarb Piratów - Co tu dużo mówić... gra jest fajna. :mrgreen:
4. Reksio i Wehikuł Czasu - No takie se... :mrgreen:
5. Reksio i Ufo - Nie bardzo mi się podoba ta gra...

Jeśli chodzi o Pauzy czy też początki zaczynania gier... są jeszcze wyżej niż RIC. :wink:


Pn, 5 sie 2013, 18:25
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Przeszedłeś RiC w 2 dni bez kodów? No chyba żartujesz? :mrgreen: Szacun.
Matek napisał(a):
4. Reksio i Wehikuł Czasu - No takie se... :mrgreen:
A przeszedłeś całe RiWC? Mnie się podobało, fajny klimat i ciekawe jest te odblokowywanie przejść, zwłaszcza w niektórych poziomach, niestety nie pamiętam których. :wink:

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Śr, 7 sie 2013, 02:03
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Artur napisał(a):
Przeszedłeś RiC w 2 dni bez kodów? No chyba żartujesz? :mrgreen: Szacun.

Tak to jest gdy się potwornie nudzi. :wink:
Artur napisał(a):
A przeszedłeś całe RiWC? :wink:

Jeszcze nie... Na razie skupiam się na Super Herosie i Kapitanie Nemo. :mrgreen:


Śr, 7 sie 2013, 07:10
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 26 gru 2014, 12:34
Posty: 7
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1. Edytor do kapitana Nemo
2.Kapitan Nemo
3.Wehikuł czasu
4.Skarb piratów
5.Czarodzieje
6. Ufo


So, 27 gru 2014, 16:03
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1.Edytor do SHiKN-Pozwala zbudowanie własnego poziomu
2.RiWC-Pomino że fabuła to fabuła z or. tyle że w pigułce, to jest dużo fajnych screenów które mogą być wykorzystane.
3.RiC-Najgorsza podróbka, bo jest trudna.
4.RiU-To samo co RiC
5.RiSP-To tak samo to równierz o RiC.
oraz 6. SHiKN-Fajna gra chociaż trudna.

_________________
Lubie wszytskich na forum


Wt, 5 lis 2019, 21:14
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
1. Pirraci- zawsze chciałem dokonać abordażu. Dzięki Rikwie to możliwe
2. Wehikuł- prawdopodobnie najlepsza gra logiczna jaka wam wyszła :).
3. Czarodzieje- najlepszy wątek fabularny w całej sadze.
4. Nemo- a co z dzikim zachodem :p. Dodałbym parę poziomów.
5. Ufo- nie mój klimat. Nie lubię tego typu zręcznościówek i SciFic.

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Śr, 19 lut 2020, 19:36
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Cieszę się, że odkopię ten temat, bo już miałem pisać nowy.
Raczej nie zaliczę edytora jako osobną część gry, tylko jako dodatek do niej, bo oczywiście, bardzo to lubię, ale nie zaliczam jako część fabularną.
1. RiC-Jest trudne i "energiczne", bardzo fajna moim zdaniem i poniekąd ćwiczy refleks. Na razie mogę umieścić na pierwszym miejscu.
2. RiWC-Mimo iż wydaje mi się najłatwiejszą sekcją, bardzo ją lubię, bo jest najbardziej podobna do reprezentowanej przez nią grę.
3. SHiKN-Sympatię do tej części zyskałem głównie dzięki modyfikacjom Darka (oraz po części dzięki mojej). Dosyć trudne, chyba najtrudniejsza ze wszystkich, ale jednak nie jest tak dobre jak wcześniejsze sekcje.
4. UFO-Lubię tą sekcję, mimo iż jest dość łatwa. W zasadzie nie wiem czemu stawiam ją pod SHiKN. Uznam to za egzekwo.
5. RiSP-Uwielbiam wszystkie sekcje, ale RiSP zdecydowanie najmniej. Bardzo nie lubiłem tej sekcji gdy byłem młodszy. Ciągle przy niej kusiłem.
No to tyle, może ktoś tu jeszcze wpadnie :kuratoren:

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Śr, 5 maja 2021, 06:19
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL