Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Rozmowa o RiKwA! ze spoilerami 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Ale powiedz którego momentu nie możesz przejść bo nie zabardzo kapuje.... końca czy nie możesz dotrzeć do nostradamusa czy jak?


Pn, 20 sie 2007, 09:30
WWW
Post 
chodzi jej o przyszłość ale już chyba wykorzystała Kondiego poradę ze screenem


Pn, 20 sie 2007, 09:31
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Tak, Tyzyfona lae są 2 przyszłości na końu 7 level i 4 level o ryżokitowcach, co jadą ryżokitowcy na autach... :?


Pn, 20 sie 2007, 09:33
WWW
Post 
Ja nie mogę przejść tego, z ryźokitowcami co nie mają ścieźek.


Pn, 20 sie 2007, 09:46
Post 
Sorry, za dwa posty pod rząd, ale ja to przeszłam!!!

:D Przeszłam przyszłość i dwa lewele w super herosie. :D :D :D


Wt, 21 sie 2007, 12:00
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 lis 2007, 15:50
Posty: 446
Lokalizacja: wiesz, że lubię makaron?
Post 
Oto my ocena RiKwA:
Intro: Przezabawne, świetne i w ogóle. Najlepsze intro jakie widziałem! Nawet moi rodzice się śmiali. 1000000000000000000/10

Skarb Piratów:
Typowa platformówka, trudna, przeszedłem z niemałą pomocą siostry. Bardzo dobrze dobrani wrogowie, chociaż czasem ich za dużo, plansze znane dobrze z oficjalnej gry. Grafika: 10/10 Trudność: 10/10 Ocena: 9.9/10

Ufo: To już trudniejsza gra. Nie mogę tutaj przejść ostatniego levelu. Sterujemy Sokołem i zbieramy tzn. "Kosmiczne jaja z niespodzianką" czyli dodatkowe działo, tarcza, zdrowie i takie tam. Według mnie jedna z najtrudniejszych gier. Teksty w stylu: "Reksiu! Nie da się jakoś wyłączyć tego cymbała" prawie strącają z krzesła. Jest również zmieniony wątek Gwiezdnych Wojen czyli "Hau Solo" i "Księżniczka Molly". Grafika: 11/11 Trudność: 110000/11 ocena: 10.9/11

Czarodzieje: No, tutaj trzeba się wykazać. Typowe jak dla czarodziei latanie na miotle, znane z oficjalnej gry. Trzeba przyznać, że to nie był mój ulubiony moment w grze, dlatego to według mnie najgorsza część. Przeszkody typu: Drób Chaosu i różni bossowie to nieodłączny element tej jakże zróżnicowanej gry. Część zawiera dużo leveli, z czego większość przeszedłem z kodami. Dość zabawnie zmienione głosy bohaterów i żeński narrator: "Tego się nie da słuchać". Ogólna ocena: 12/13 Grafika: 13/13

Wehikuł Czasu: Co do tego, to złego słowa nie powiem. To najlepsza część z Reksia i Kretesa w Akcji. Klasyczne, trudne, świetne labirynty to mój żywioł. Mógłbym w to grać całymi dniami i nocami. Wrogowie, zagadki, przyciski to wszystko ma w sobie coś co uwielbiam. Krainy i epoki znane z gry. Wszystko to urozmaica inny język: szambolański którego tłumaczenie dzielnie podjęła się Kari Mata Hari. Do tego oryginalne muzyki tworzy coś co nie da się opisać. Ocena: 20000000000000000/20. Grafika: 20/20

Kapitan Nemo: To również labirynty, ale w innym wydaniu. Tutaj nawiązując do wydobywania tablic w Egipcie twórcy gry zrobili cały plik labiryntów, które przechodzi gracz, w znanych mu dobrze krainach. Do tego dochodzi edytor poziomów oraz zabawne teksty Molly podczas instrukcji do edytatora również daje temu sens. Dobrze by też wspomnieć o tym, że tutaj w głównej (i jedynej) roli występuje Kretes. Nasz kret jak sam wyznał pracował przy tworzeniu tej części. Oryginalne muzyki z gry tworzą nadzwyczajny klimat, któremu łatwo się poddać i wciągnąć. Bardzo trudne, zróżnicowani wrogowie, niedostępne wyjścia, to wszystko prowadzi do tego, aby gracz miał jak najwięcej zabawy przy graniu w tą część RiKwA! Grafika: 80/80 Trudność: 8000000000000000/80 Ocena: SUPER!

Ranking części:
1) Wehikuł Czasu
2) Kapitan Nemo
3) Skarb Piratów
4) Ufo
5) Czarodzieje!

_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.


Cz, 15 maja 2008, 09:44
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 maja 2010, 21:38
Posty: 368
Post 
Tu w ogóle jest jakieś zakończenie? Bo przeszedłem już wszystko.

_________________
Obrazek


Wt, 17 sie 2010, 19:27
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 maja 2010, 21:38
Posty: 368
Post 
Żeby nie było, to ocenię.

Najtrudniejsze:
- RiU jak nic,
- RiWC,
- RiKN
- RiC,
- RiSP;


Najbardziej spodobało mi się RiSP (chyba dlatego, bo podstawowa wersja też mnie kiedyś podnieciła ;d )


Ofc przechodząc wszystko niczego nowego się nie dowiedziałem.


Minus, że w RiC jest tylko trzech TKTPM.
I to, że są obrazki bez animacji.

_________________
Obrazek


Wt, 17 sie 2010, 19:31
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Rozmowa o RiKwA! ze spoilerami
Spoiler:

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


So, 3 kwi 2021, 09:01
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL