Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Ulubiona częśc gry RIKWA 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Ulubiona częśc gry RIKWA
Cóż, edytor posiada pewne elementy fabularne (czy raczej jego plansza pomocy posiada), ale może faktycznie nie ma się co tak rozdrabniać.

5. RiC - Jakkolwiek bardzo lubię latanie na miotle w oryginalnym RiC, w RiKwA wydaje mi się dość nudne ze względu na niższą prędkość i mniej urozmaicone przeszkody. Całe to strzelanctwo zabiera radość z samego lotu. Poza tym, w porównaniu do pozostałych minigier z RiKwA, jest bardzo mało urozmaicone - brakuje jakichś bonusów, ulepszeń, czegoś takiego. Dla mnie - mniej ciekawe RiU.
No i dalej zaczyna się problem. Wszystkie są świetne.
4. RiWC - Wstyd mi za dawanie go niżej niż RiU (w sumie wizualnie jest wyżej :kuratoren:), ale prawdą jest, że gram w RiWC znacznie mniej chętnie. To świetna gra logiczna o wysokim poziomie trudności, jednak niektóre zagadki wydają mi się... co najmniej dziwne (zaganianie Ryżokitowców, żeby włączali przycisk, zbędne sekcje w drugim średniowieczu, które notabene jest tak w ogóle za łatwe). Poza tym jest mało re-grywalny. Edytor z pewnością polepszyłby tę opinię.
3. Lubię wybuchy i lasery, tylko bym się strzelał i strzelał. Ta jest chyba najmniej rozbudowana i najłatwiejsza ze wszystkich sekcji, a mimo to sprawia mi bardzo dużo radości. Można wyłączyć mózg i tylko spamić "z", niszcząc wszystko co pojawi się na ekranie. Nie potrafię tego wyjaśnić, RiU po prostu daje mi jakoś dużo satysfakcji, szczególnie ten moment, gdy jeszcze nie mam na full wyposażonego Wajchadłowca, ale zdobyłem już kilka bonusów, dzięki czemu jest presja, żeby nie stracić życia, a mimo to poluje się na jajka niespodzianki. Wtedy jest zabawa.
2. RiKN - Podobnie jak przedmówca, moją sympatię do tej minigry zwiększył jej fanbase. Widząc ile fajnych rzeczy da się w niej zrobić, trudno jej nie polubić. Trudna i fajna. Dużo myślenia i kombinowania.
1. RiSP - Nigdy nie byłem mistrzem zręcznościówek, zawsze preferowałem segmenty logiczne, ale RiSP jakoś mnie kupuje. Ambicja zebrania wszystkiego na planszy czyni tę grę niełatwą, ciekawą i, mimo zaledwie 5 poziomów, długą. Zabawnego gameplay'u dopełniają cudne animacje, dość niepowtarzalne, a bardzo ładne.

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Pn, 10 maja 2021, 20:08
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL