Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:24



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Najtrudniejsze... 

Gra jest trudna??
super trudna 31%  31%  [ 20 ]
trudna 34%  34%  [ 22 ]
łatwa 8%  8%  [ 5 ]
łatwiejsza od skarbu piratów... 8%  8%  [ 5 ]
pół na pół 20%  20%  [ 13 ]
Liczba głosów : 65

Najtrudniejsze... 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Najtrudniejsze...
@odkop

No, ja uważam, że RIKWA było dość trudne, szczególnie RISP, RIU, RIC i SHIKN. No, czyli wynika z tego, że tylko RIWC jakoś specjalnie nie sprawiało mi kłopotów. Ta gra jest piekielnie trudna, podobnie jak RIKTTW. Dzięki temu jednak częściej się wraca do gry :)


Śr, 17 wrz 2014, 19:07
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Najtrudniejsze...
Reksio i Kretes w Akcji nie było nie wiadomo jak trudne, ale jednak ciężko się w niektóre gry grało, między innymi w Super Herosa i Kapitana Nemo. Poziomy 13 oraz 15 były praktycznie nie do przejścia, bo trzeba było wykazać się nie lada sprytem. Ostatecznie poziom 15 musiałem przejść na kodach, bo gdyby nie one, to na tym poziomie siedziałbym do dzisiaj. RiSP i RiWC było jak dla mnie zbyt łatwe. Szybko je przechodziłem i praktycznie bezboleśnie. RiU i RiC były już nieco trudniejsze, ale udało mi się wszystko przejść bez kodów (w RiC).
Ogólnie rzecz biorąc, RiKWA swoją trudnością przyciągnęła mnie, abym grał w nią parę razy, tj. w te wszystkie gierki w pierwszym dodatku do gier PR.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 17 wrz 2014, 19:21
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Najtrudniejsze...
@Odświeżam.
Gra naprawdę w niektórych momentach sprawia mi dużo trudności, ale bez przesady. Ufo zdecydowanie jest dla mnie jednym z najtrudniejszych elementów w tej grze i właściwie do dzisiaj udało mi się przejść do 6 lub 7 rundy. Wehikuł Czasu to strasznie ciężki poziom, trzeba szybko i sprytnie wykonywać zadania, co na pewno jest trudne. Reszta poziomów również była trudna, ale nie sprawiała mi tyle problemów.


So, 18 paź 2014, 22:23
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Najtrudniejsze...
Znowu odkopię stary temat aby dostań złotą łopatę żeby wprowadzić aktywność
Pozwolę sobie podzielić trudność na sekcje. Moja skala to od 1 (bardzo łatwa) do 5 (bardzo trudna)
Sekcja Skarbu Piratów-Moim zdaniem nie jest trudna, ale strasznie się duży, i można łatwo skusić. Daję 2/5
Sekcja UFO, powiem krótko. Jeśli zagra się jednym ciągiem bez wychodzenia to również daję 2/5, jeśli jednak będziemy opuszczać grę po każdym ukończonym poziomie, to już raczej 3/5, bo nie oszukujmy się. To jest łatwa sekcja dosyć.
Sekcja czarodziei, moim zdaniem jest bardzo trudna bez cheatów. Zapamiętanie odpowiednich "korytarzy" graniczy z cudem + energiczność sekcji sprawia, że jest stresująca, i jest to moja ulubiona sekcja. Grę ułatwia trochę pasek energii rosnący po każdym bossie. Zdecydowane 4/5
Sekcja wehikułu. Ta jest bardzo krótka i łatwa. Nawet nie będę się rozpisywać na siłę tak jak wcześniej. Gdy gra się pierwszy raz to 2/5 a gdy później, to już 1/5.
Superheros i Kapitan Nemo. Ta sekcja jest również dosyć trudna. Bardziej na logikę i myślenie. Zdecydowanie, gdy gra się po raz pierwszy to 5/5, a jak później? Wtedy sekwencje są zapamiętane, i chyba wtedy 4/5
W ankiecie zaznaczam "pół na pół", bo chyba tyle mi wyszło według mojej wiadomości.

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Cz, 13 maja 2021, 12:06
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL