Teraz jest N, 20 cze 2021, 20:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Druga Część 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Naklejki: 2
Post Druga Część
Dobra, co sądzicie o drugiej części Rikwa, czy powinna powstać? Jakbyście ją widzieli?

Dla mnie, tak.

Otóż wyobrażam sobie tą grę jako dodatek do drugiej serii w 2D. Z minigierkami z Rikwa oraz nowymi minigierkami nawiązującymi do Drugiej Serii Przygód Reksia.
Brakuje mi edytora do innych minigierek oprócz Shikn, tak więc dobrze by było gdyby się w tej grze pojawił takowy edytor.
Poza tym także bym chciał zobaczyć np: "Mumionki" z Shikn lub "Labirynty" z Riwc w wersji Risp czy Ric. Chodzi mi o to żeby każdy rodzaj minigierki miał swoją wersję w każdej grze. Z trochę zmienioną fabułą oraz grafiką i poziomami "w wersji" tej gry.

Wątpię żeby Druga Seria kiedyś się zakończyła, tym bardziej w to wątpię że taki dodatek powstanie. Ale miło by było sobie popykać w nowe minigierki i nowe poziomy.

Jak na razie to tylko moje marzenie, chociaż ciekawie by było gdyby taka gra powstała :wink:

Pozdrawiam
Dok

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

N, 24 maja 2015, 22:15
Lider Podziemia

Naklejki: 2
Post Re: Druga Część
Cóż, mogło także by być, żeby było jeszcze ciekawiej i więcej godzin grania, następna seria minigierek do każdej gry (Np: do Risp mini-gra typu Tower Defence, do Rikn migierka podobna do wspianania się na Wieże Eiffla, tylko że o wiele bardziej rozbudowana)

Cóż, zanim zostanie wydana Druga Seria minie wiele (Może nawet 15 xd) lat, tak więc najlepiej by było, gdyby ten dodatek został wydany po Cos2 :lol:

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

Pn, 3 sie 2015, 13:24
Starszy Norman

Post Re: Druga Część
Dopiero dziś ten temat znalazłem. Również chciałbym RiKwA2. Głównie chciałbym zobaczyć Superherosa do RiSP-RiKN i RiMS, Bardzo by to mogło fajnie wyglądać (odsyłam do tego tematu viewtopic.php?f=9&t=10881 ) Poza tym rozwinął bym trochę turniej (łączę internetowe, można grać on-line). Labirynty też bym zrobił RiSP-RiKN i RiMS. To samo z platformówką RiSP.

Spoiler:

TYM KOLOREM nie moderuję na forum, ale strzeż się mnie :kuratoren:

Wt, 5 sty 2021, 12:06
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]