Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Co tajemniczego was kiedyś spotkało? 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Co tajemniczego was kiedyś spotkało?
No właśnie.Każdy z was musiał przynajmniej raz przeżyć chwilę przerażenia połączonego z fantazją. Mieliście jakieś dziwne widoki przed własnymi oczyma? A może widzieliście jakąś zmorę? Piszcie tutaj swoje przypadki. :P

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 28 sie 2008, 18:57
WWW
Post 
czy deja vu podchodzi pod tę kategorię...
ja kiedyś mówiłem jedną rzecz mojej siostrze i wydawało mi się że robiłem to już raz w tym samym miejscu w tym samym czasie i już to mówiłem...


Cz, 28 sie 2008, 19:00
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 lip 2008, 08:42
Posty: 519
Lokalizacja: Gabinet Serpentusa Snake
Post 
Wydawało mi się,że ktoś jest trymałem papierową gwiazdę potem jakoś dziwnie zesztywniałem,oczy mi się same zamknęły i jak znów odzyskałem władzę w ciele to wtedy gwiazdy nie było :o a patrzyłem na zegarek i jak jakoś jak zesztywniałem to była gdzieś tak godzinka 18.35 a potem 18.36 :o co to było :?: :?: :?:

_________________
Είμαι μερικές φορές μέση (που μου χαρακτήρα), είναι ο απόγονος

A volte mi media (che il mio personaggio), è il rampollo


Cz, 28 sie 2008, 19:08
ICQ YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Nie wiem, być może ten papier z którego była ta gwiazda, mógł pochodzić z drzewa rosnącego w jakiejś tajemniczej oazie, w miejscu nie dostępnym dla nas. :) No wiem, ze przynudzam, bo chyba nie powiem prosto z mostu, że gwiazda była przeklęta. xD.

A tak w ogóle to kiedyś przechadzałem się do sklepu, i widziałem całego czarnego gościa. Nie, żeby był murzynem , ale po prostu nawet nie miał oczu, nic tylko całą twarz czarną. I nie był to sen, na serio... :P

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Cz, 28 sie 2008, 19:14
WWW
Post 
To nie zdarzyło się kiedyś - To zdarzyło się DZISIAJ.
Czekałam pod szkołą na moją mamę (miałam dziś próbę tekstu na rozpoczęcie roku). Miała przyjechać na parking koło Plusa (supermarket). Na ten parking wiodą dwie uliczki - Pierwsza obok kiosku druga obok domów. Czekając na mamę zaczęłam przechadzać się wzdłuż szkolnego płotu. Obserwowałam przejeżdżające samochody od strony kiosku. Zobaczyłam zielone seicento - samochód mojej mamy. W środku postać, która ubrana była jak moja mam, siedziała za kierownicą. Nie dostrzegłam twarzy (Szyba była otwarta). Pokiwałam jej. Odwróciłam się aby równo z mamą dotrzeć na parking. Sekundę po odwróceniu się samochodu już nie było. Dwie minuty potem zobaczyłam, że od strony domów nadjeżdża moja mama. Wróciłam do domu.

A teraz moje hipotezy:

Możliwe, że:

-Postać z samochodu, który zobaczyłam nie miała twarzy (nie wiedziałam twarzy, zmarszczek, oczu ani nic).
-Samochód skręcił w uliczkę, której nie było (trawnik tam był i wogóle drzewa. nie dało się przejechać).
-Postać również mi pomachała (zdaje się, że miała podniesioną rękę).


Osądzam, że hipoteza 1 jest najbardziej prawdopodobna ze wszystkich. Pamiętam dużo, bo było to dzisiaj.


Cz, 28 sie 2008, 19:29
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 23 lut 2008, 15:55
Posty: 63
Post 
A ja mam często Deva ju.Ale zawsze gdy pomyśle o tym że mam to myśle,że znów myśle,i myśle żeby o tym pamiętać i się nie powtarzać,Bo zawsze tak jest.

_________________
Smutno na forum...


Cz, 28 sie 2008, 20:01
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Gdy miałem pięć lat zobaczyłem na własne oczy ducha! Naprawdę!
Gdy wszyscy w domu spali zechciałem się napić i poszłem w kierunku kuchni. Pojawiła się przedemną niewyraźna, mglista postać. Robiła charakterystyczne: UUUU! Ze strachu schowałem się pod kordłę. :oops:

Może pomyślicie, że mówie bzdury, ale tak było... serio...

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


N, 1 lut 2009, 15:15
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 29 lis 2008, 12:49
Posty: 430
Lokalizacja: Żyrardów
Post 
HEROS napisał(a):
Gdy miałem pięć lat zobaczyłem na własne oczy ducha! Naprawdę!
Gdy wszyscy w domu spali zechciałem się napić i poszłem w kierunku kuchni. Pojawiła się przedemną niewyraźna, mglista postać. Robiła charakterystyczne: UUUU! Ze strachu schowałem się pod kordłę. :oops:

Może pomyślicie, że mówie bzdury, ale tak było... serio...

Tak naprawdę duchy istnieją. To jest potwierdzone.
Podobno jest w naszym mieście dom w którym mieszka duch :o

_________________
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników tego Forum!!!
!!!Bartek!!!
Pssst... Od czasu do czasu piszę pogrubionymi ciemnoczerwonymi literkami ;)


N, 1 lut 2009, 15:20
YIM WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Tak naprawdę duchy istnieją. To jest potwierdzone.
Podobno jest w naszym mieście dom w którym mieszka duch :o[/quote]

Nabijasz się ze mnie?

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


N, 1 lut 2009, 15:29
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 29 lis 2008, 12:49
Posty: 430
Lokalizacja: Żyrardów
Post 
HEROS napisał(a):
Tak naprawdę duchy istnieją. To jest potwierdzone.
Podobno jest w naszym mieście dom w którym mieszka duch :o


Nabijasz się ze mnie?[/quote]
Nie
Prawdę mówie :|

_________________
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników tego Forum!!!
!!!Bartek!!!
Pssst... Od czasu do czasu piszę pogrubionymi ciemnoczerwonymi literkami ;)


N, 1 lut 2009, 15:46
YIM WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
ja miałem i mam coś takiego:
wczoraj miała do mnie przyjść koleżanka na pizzę z okazji rozpoczęcia ferii na 18. około 12-15 przyszedł do mnie jej tata i powiedział że nieprzyjdą bo... no to jak poszedł pomyślałem sobie że ja jestem nią i w myśli powiedziałem no tato no ale proszę! około 19 przyszli. dzisiaj też podobnie mi się zdarzyło. ale to wygląda normalnie jak kontrolowanie códzych myśli no bo nie dawno coś takiego:
chciałem sobie kupiś The Sims 2 Własny Biznes i rodzice sie nie zgadzali to pomyślałem sobie że jestem moim tatą i że mówię: "wiesz co jedna kupimy ci tą grę" tego samego dnia powiedział prawie to samo :shock: dziwne co nie?

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


N, 1 lut 2009, 16:39
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
nostadamus napisał(a):
ja miałem i mam coś takiego:
wczoraj miała do mnie przyjść koleżanka na pizzę z okazji rozpoczęcia ferii na 18. około 12-15 przyszedł do mnie jej tata i powiedział że nieprzyjdą bo... no to jak poszedł pomyślałem sobie że ja jestem nią i w myśli powiedziałem no tato no ale proszę! około 19 przyszli. dzisiaj też podobnie mi się zdarzyło. ale to wygląda normalnie jak kontrolowanie códzych myśli no bo nie dawno coś takiego:
chciałem sobie kupiś The Sims 2 Własny Biznes i rodzice sie nie zgadzali to pomyślałem sobie że jestem moim tatą i że mówię: "wiesz co jedna kupimy ci tą grę" tego samego dnia powiedział prawie to samo :shock: dziwne co nie?


Dziwne...
Posteruj trochę prezydentem :?: :lol:

Ale czasem tak się zdarza, że myślisz o czymś a nagle druga osoba zaczyna o tym mówić, albo myślisz o dawno nieodwiedzanej osobie, a ona nagle dzwoni. To wcale nie wygląda na zbiegi okoliczności.

Artur napisał(a):
przybysz z Kurakis napisał(a):
Znam kilka osób, którym śniło się :
Taka osoba z rodziny, której dawno nie odwiedzał i dawno nie śniła mu się - przyśniła mu się i ta osoba stwierdziła, że dawno nie widziała tej osoby, która mu się przyśniła i odwiedzi ją - Ale ta osoba tej nocy umarła.
Tak samo było z moim dziadkiem i też go nie widziałem przez kilka czy kilkanaście dni, ale rozmawiałem poprzedniej nocy przez telefon...

przybysz z Kurakis napisał(a):
A teraz mój przypadek - ale już nie snu... Nagle coś upadło mi na podłogę - z niewiadomych mi przyczyn poczułem dziwny strach i chłód na chwilkę - popatrzyłem na godzinę, później okazało się, że wtedy umarła osoba, którą znałem.
Jak to wytłumaczycie :?:
To normalne, czułeś śmierć tamtej osoby. Ja też przeczuwałem i chyba co kilka minut patrzyłem na godzinę w komórce, kiedy zasnąć nie mogłem. Kiedy byłem trochę mały - nie wiele pamiętam, jakieś 8 lat temu - jakoś dziwnie się czułem przed uzyskaniem informacji, że prababcia umarła, to było chyba rano i trochę drzemałem. Ale zapamiętałem jedną rzecz - wtedy padał deszcz (lol).


przybysz z Kurakis napisał(a):
Artur napisał(a):
To normalne, czułeś śmierć tamtej osoby.


Dla mnie to nie jest takie do końca normalne...
Ludzie, którzy się znają mają ze sobą jakiś kontakt dusz :o
Czujemy jak "bratnia dusza" odchodzi z ciała...
Mamy z nią kontakt.

Pewnej osobie po śmierci ojca było bardzo smutno i źle - nawet 2 lata po śmierci. Ojciec objawił się tej sobie i mówił, że cierpi wielkie męki w czyśćcu i prosi o modlitwę. Po odprawieniu mszy za tego ojca, ta osoba poczuła jak jej ojciec wchodzi do Niebios.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


N, 1 lut 2009, 17:04
WWW
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Mi się od kilku miesięcy zdarza, że myślę o tym samym co ktoś i w tym samym momencie. :P

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Śr, 4 mar 2009, 07:07
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Mnie się coś wydaje że umiem przepowiadać przyszłość. Czasami gdy śpie śni mi się o jakimś zdarzeniu w moim domu. I czasami było tak że następnego dnia zdarzała się właśnie ta scena ze snu. Dziwne. :? :? :? :?


Śr, 4 mar 2009, 13:02
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 29 lis 2008, 12:49
Posty: 430
Lokalizacja: Żyrardów
Post 
Ja...
Często przepowiadam przyszłość...
Na prawdę!
Często się tak zdarza że np.:
Mówię dostanę 5 a nie 6
Często tak czuję...
Może mam jakieś dziwne zdolności?

_________________
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników tego Forum!!!
!!!Bartek!!!
Pssst... Od czasu do czasu piszę pogrubionymi ciemnoczerwonymi literkami ;)


Śr, 4 mar 2009, 15:02
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL