Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:20



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Nowe plany, nowe cele... 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post Nowe plany, nowe cele...
Witam
Jak pewnie już wiecie jestem nowym prezesem GR. Nie potrafię pełnić tej roli tak doskonale jak moi poprzednicy (xDominik, Dizel, Sokaris) aczkolwiek postaram się wprowadzić jak najwięcej dobrego.

Przejdźmy więc do sedna sprawy. W tym temacie chciałbym Wam przedstawić plany i cele, które wcześniej przedyskutowałem z Johanną i Martusią1995 w rozmowie prywatnej. To czy wejdą one w życie, czy też zostaną obalone zależy tylko i wyłącznie od Was - członków GR. Dlatego też chciałbym abyście sumiennie wszystko co zawarte jest w tym temacie przemyśleli, a następnie dogłębnie skomentowali i wyrazili swoją opinię. Naprawdę bardziej zależy mi na Waszej opinii, a nie poście typu "Super, zgadzam się".

Nowy, główny cel Gwardii
Jeszcze niedawno Gwardia Reksia opierała się na zabawach, statkach, reksionach i tego typu innych niepotrzebnych rzeczach. Prawda iż to było przyjemne, lecz zbędne. Dlatego też statki i inne tego typu "akcesoria" zostały usunięte z Gwardii, co moim zdaniem było bardzo dobrym posunięciem. Ja sam chciałbym, aby członkowie Gwardii połączyli siły i razem przywrócili forum dawną świetność. Co też tyczy się wznowienia starych projektów (typu "Reksiopedia").

Co wznawiamy?
Chciałbym wznowić parę projektów. Są to głównie dwa opisanie niżej projekty :
Reksiopedia
Każda próba związana z tchnięciem życia w tą Reksiową encyklopedia kończyła się małym zainteresowaniem. Na forum mamy wiele talentów pisarskich, a więc gdybyśmy połączyli siły i wznowili projekt mam nadzieje że nie poszedł by na dno działu.
Co jest potrzebne do wznowienia projektu?:
Zapał, chęci, wiedza
Radio Reksio
Ostatnio dużo mówiło się o odnowieniu projektu "Radio Reksio Cud". Przypomnę iż był to projekt rozpoczęty przez Bambosza (byłego moderatora forum). Swego czasu Radio Reksia było aktywne i cieszyło się grupą słuchaczy. Niestety projekt upadł. Sam myślałem żeby przerobić go na wirtualną telewizję, której obsługa jest łatwa i przyjemna. Wtedy prowadzący mogliby obrazować swoje wypowiedzi obrazkami bądź filmami.
Co jest potrzebne do wznowienia projektu?:
Konto na specjalnej stronie internetowej, chęć prowadzenia, pomysły.

Jakie rozpoczęte już projekty są zbędne?
W Gwardii znajdują się projekty, które (tak stwierdziliśmy z v-ce prezesami) są zbędne. Oto one:
Punkty Reksia
Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy punkty Reksia dodadzą nam zapał, siłę i chęci do wykonywania projektów? Nie. Wg. mnie nie mają one żadnego celu. Oczywiście jeżeli koniecznie będziecie nalegali - mogą zostać. Lecz ja sam nie widzę sensu ich istnienia.
Terminatorzy Gwardii
Do tego projektu moja opinia jest neutralna. Zupełnie nie wiem co grupa zwykłych userów uczyni ze spamem, czego nie zrobią moderatorzy (których na forum mamy sporo).

Wasza opinia
Proszę bardzo o wypowiadanie się na temat każdego projektu, planu i naszego celu. Bez Waszej opinii żaden z tych planów nigdy nie wejdzie w życie, gdyż nie chcę robić czegoś na opak z myślami i zamiarami członków.

To tyle co chciałem powiedzieć.
Pozdrawiam, Lone Star

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Śr, 26 sie 2009, 19:09
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Nowe plany, nowe cele...
Lone Star napisał(a):

Nowy, główny cel Gwardii
Jeszcze niedawno Gwardia Reksia opierała się na zabawach, statkach, reksionach i tego typu innych niepotrzebnych rzeczach. Prawda iż to było przyjemne, lecz zbędne. Dlatego też statki i inne tego typu "akcesoria" zostały usunięte z Gwardii, co moim zdaniem było bardzo dobrym posunięciem. Ja sam chciałbym, aby członkowie Gwardii połączyli siły i razem przywrócili forum dawną świetność. Co też tyczy się wznowienia starych projektów (typu "Reksiopedia").



Dobrze prawisz. Od razu widać że wybrano dobrego człowieka na to stanowisko.

Lone Star napisał(a):

Reksiopedia
Każda próba związana z tchnięciem życia w tą Reksiową encyklopedia kończyła się małym zainteresowaniem. Na forum mamy wiele talentów pisarskich, a więc gdybyśmy połączyli siły i wznowili projekt mam nadzieje że nie poszedł by na dno działu.
Co jest potrzebne do wznowienia projektu?:
Zapał, chęci, wiedza



Niestety podczas pisania zjadło mi cały tekst xD wiec napiszę to co napisałem w wielkim skrócie:

Zapał - jak najbardziej, byle nie do wandalizowania Wiki słabej jakości artykułami jakie ostatnio masowo kasowałem (niesformatowany bełkot).
Aby naprawić RekioPedię potrzeba userów i masy pracy.

Chęci - aby podnieść morale dodam różne medale i inne pierdoły, gdyż zauważyłem iż wielu forumowiczów kocha takie rzeczy.

Wiedza - nie dotyczy tylko wiedzy o Przygodach Reksia. Potrzebna też wiedza od inter punkcji i ortografii, po umiejętną edycję i formatowanie tekstu aby był przejrzysty i czytelny. Odnośniki i kategorie by można było bez przeszkód przemierzać kolejne artykuły.

Lone Star napisał(a):
Terminatorzy Gwardii
Do tego projektu moja opinia jest neutralna. Zupełnie nie wiem co grupa zwykłych userów uczyni ze spamem, czego nie zrobią moderatorzy (których na forum mamy sporo).


Skoro grupka userów może ratportować spam i edukować newbie, to nie widzę przeszkód by dobrowolnie wszyscy forumowicze pomagali modom.

Bo obecnie spam tępi tylko Dizel i Stryj Maćko.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 26 sie 2009, 19:49
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
Taa, Lone na prezydenta ^^! Gratuluje Ci serdecznie objęcia stanowiska prezesa GR ;)

Cytuj:
Nowy, główny cel Gwardii
Jeszcze niedawno Gwardia Reksia opierała się na zabawach, statkach, reksionach i tego typu innych niepotrzebnych rzeczach. Prawda iż to było przyjemne, lecz zbędne. Dlatego też statki i inne tego typu "akcesoria" zostały usunięte z Gwardii, co moim zdaniem było bardzo dobrym posunięciem. Ja sam chciałbym, aby członkowie Gwardii połączyli siły i razem przywrócili forum dawną świetność. Co też tyczy się wznowienia starych projektów (typu "Reksiopedia").


Zgadzam się, te statki i różne inne pierdółki były całkowicie zbędne. Yy, jestem uber pr0 bo mam super statek mega xx 2009 w podpisie :lol: ? Tak więc bardzo dobre posunięcie.

Cytuj:
Reksiopedia
Każda próba związana z tchnięciem życia w tą Reksiową encyklopedia kończyła się małym zainteresowaniem. Na forum mamy wiele talentów pisarskich, a więc gdybyśmy połączyli siły i wznowili projekt mam nadzieje że nie poszedł by na dno działu.
Co jest potrzebne do wznowienia projektu?:
Zapał, chęci, wiedza


Tu też się zgadzam, reksiopedia była wspaniałym pomysłem, tylko do doskonałości wiele jej brakowało, ale dzięki wznowieniu tego projektu może się to zmienić ;)...

To na tyle, pzdr ;*


Śr, 26 sie 2009, 20:10
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Nowe plany, nowe cele...
Lone Star napisał(a):
Nowy, główny cel Gwardii
Jeszcze niedawno Gwardia Reksia opierała się na zabawach, statkach, reksionach i tego typu innych niepotrzebnych rzeczach. Prawda iż to było przyjemne, lecz zbędne. Dlatego też statki i inne tego typu "akcesoria" zostały usunięte z Gwardii, co moim zdaniem było bardzo dobrym posunięciem. Ja sam chciałbym, aby członkowie Gwardii połączyli siły i razem przywrócili forum dawną świetność. Co też tyczy się wznowienia starych projektów (typu "Reksiopedia").


Tu się zgodzę. Trzeba forum trochę postawić na nogi.

Lone Star napisał(a):
Co wznawiamy?
Chciałbym wznowić parę projektów. Są to głównie dwa opisanie niżej projekty :
Reksiopedia
Każda próba związana z tchnięciem życia w tą Reksiową encyklopedia kończyła się małym zainteresowaniem. Na forum mamy wiele talentów pisarskich, a więc gdybyśmy połączyli siły i wznowili projekt mam nadzieje że nie poszedł by na dno działu.
Co jest potrzebne do wznowienia projektu?:
Zapał, chęci, wiedza
Radio Reksio
Ostatnio dużo mówiło się o odnowieniu projektu "Radio Reksio Cud". Przypomnę iż był to projekt rozpoczęty przez Bambosza (byłego moderatora forum). Swego czasu Radio Reksia było aktywne i cieszyło się grupą słuchaczy. Niestety projekt upadł. Sam myślałem żeby przerobić go na wirtualną telewizję, której obsługa jest łatwa i przyjemna. Wtedy prowadzący mogliby obrazować swoje wypowiedzi obrazkami bądź filmami.
Co jest potrzebne do wznowienia projektu?:
Konto na specjalnej stronie internetowej, chęć prowadzenia, pomysły.

Reksiopedia- Trzeba to kontynuować. Zaczeliśmy więc powinniśmi skończyć i zapełnić Wikę artykułami.

Reksio Radio Cud - Ja to mam dość duże chęci do wznowienia i prowadzenie tego projektu. Wole pozostać przy radiu. Może kiedyś zrobimy i telewizję, ale kiedyś.


Lone Star napisał(a):
Jakie rozpoczęte już projekty są zbędne?

Punkty Reksia
Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy punkty Reksia dodadzą nam zapał, siłę i chęci do wykonywania projektów? Nie. Wg. mnie nie mają one żadnego celu. Oczywiście jeżeli koniecznie będziecie nalegali - mogą zostać. Lecz ja sam nie widzę sensu ich istnienia.
Terminatorzy Gwardii
Do tego projektu moja opinia jest neutralna. Zupełnie nie wiem co grupa zwykłych userów uczyni ze spamem, czego nie zrobią moderatorzy (których na forum mamy sporo).


Punktu Reksia - To taki dodatek który miał na samym początku zastąpić reksiony. Był i jest nie potrzebny bo to przecież taki dodatek.

Terminatorzy - Tu się nie zgodze. Nie trzeba od razu tępić spamerów. Wystarczy by nigdy nie byli oni spamerami. Uświedomić, że jest coś takiego jak Regulamin i łamanie go prowadzi do konsekwencji.

To tyle.
Ortografia!!! ; ) /Lone

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Śr, 26 sie 2009, 21:57
YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
Bez zbędnych rzeczy i cytatów. Nareszcie gwardią zajmie się osoba, młoda. Pełna zaangażowania, z dość wysoką kreatywnością, oraz ciekawymi pomysłami...

Nie, żebym wychwalał Lone, ale taka jest prawda...

Dwóm prezesom GR, znudziła się władza, wygasło zaangażowanie, nadszedł
brak pomysłów... ( tak, chodzi o mnie i xDominika)...


Sam muszę przyznać, że plany punktów, oraz Terminatorów, patrząc z normalnego punktu widzenia, są felerne i niczemu nie służą...

Mam nadzieję, że Lone wykaże się większą inicjatywą niż ja... Tego mu właśnie życzę.


,, Niech moc będzie z tobą'' - jak ktoś już kiedyś powiedział xD

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Śr, 26 sie 2009, 22:18
WWW
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Czekam na więcej opinii, naprawdę są one potrzebne do zrobienia czegokolwiek w Gwardii. Na razie usunąłem temat, odnoszący się do naboru nowych stanowisk w Gwardii (dlatego że był już on nieaktualny).

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Cz, 27 sie 2009, 12:25
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Nowe plany, nowe cele...
Reksiopedia

Sądzę, że wznowienie Reksiopedii, jest dobrym pomysłem. Jeśli rozbudowujemy ją na tyle, że możnaby ją pokazać userom, to może ożywić forum. Tylko trzeba się wczuć i pisać artykuły dłużej, żeby były lepsze.

Reksio Radio

Kolejny pomysł na 6. Jeśli, by zostało to popularne, to być może mielibyśmy wiele nowych userów (mam nadzieję, że nie spamujących). Możnaby wysyłać wiadomości, że pod tym linkiem znajduje się niespodzianka i dawać link z radiem.

Punkty Reksia

To tylko dla zabawy, a więc nie potrzebne. Chociaż jakaś waluta powinna być.

Terminatorzy

Jakby co, ja wciąż próbuję nawracać spamerów i staram się przekonać starych userów do powrotu. Tyle, że od 3 tygodni nie mam GG. Ten pomysł, akurat jest potrzebny, ale tylko osoby odpowiedzialne i aktywne powinny być Spam-Terminatorami.


Cz, 27 sie 2009, 18:57
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Cytuj:
Terminatorzy

Jakby co, ja wciąż próbuję nawracać spamerów i staram się przekonać starych userów do powrotu. Tyle, że od 3 tygodni nie mam GG. Ten pomysł, akurat jest potrzebny, ale tylko osoby odpowiedzialne i aktywne powinny być Spam-Terminatorami.


Chodzi mi o to, iż "Terminatorzy" nie mają żadnych specjalnych uprawnień. Przecież spamerów możesz nawracać tak samo, jako normalny użytkownik, nie potrzebny Ci żaden tytuł "Terminatora".

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Cz, 27 sie 2009, 19:33
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Ale za to tytuł zobowiązuje Terminatora do tego. A jakby się zrobiło odezwę do wszystkich, to wszyscy by myślili ,,Ja się do tego nie nadaję" i tyle.

Reksio Radio-Jak najbardziej. Pomysł jest wart tego. I doszło by przynajmniej paru userów.

Punkty Reksia-Gra nie warta świeczki. A jakby się dowiedziała reszta forum, to byłoby każdemu ,,Gwardziście" wstyd, że Gwardia się w to bawi.
Bo czym są Punkty Reksia? Ponoć miarą wierności i dbania o forum. Ale, jak to Dizel stwierdził w podpisie, ,,Nie ranga jest wartością usera", jak, w tym przypadku, Punkty.

Reksiopedia-upadła z tego samego powodu, z którego upadliby Terminatorzy. Jej treść uzależniono całkowicie od Gwardzistów. Ja radzę tak:Dać do rozbudowy Reksiopedii grupkę userów znających się na rzeczy. Tylko to może ją odratować.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Cz, 27 sie 2009, 20:03
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Jako że wszystkie dotychczasowe głosy odnoszą się do tego żeby "Punkty Reksia" zniknęły, zostaną niedługo usunięte. Niemniej jednak prosiłbym pozostałych użytkowników o wypowiadanie się na temat nowych pomysłów i projektów. Myślę że miło będzie również jeżeli będziecie podrzucać własne pomysły.

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Cz, 27 sie 2009, 20:14
Pogromczyni Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 sty 2008, 18:48
Posty: 330
Naklejki: 2
Post 
Wypowiadałam się już w tej sprawie, ale zrobię to jeszcze publicznie ;)

Dobra, po kolei.

Reksiopedia

Nie umiem pisać artykułów, ani jasno i zwięźle formułować moich chaotycznych myśli, więc sama się nie angażuję. Uważam jednak, że to doskonały pomysł i powinien być rozwijany. Zapał jest, niestety często słomiany.

Radio Reksio

Tutaj mogę się angażować i zapewne będę to robić, bo poprzednio byłam jedną ze spikerów, i nawet jako tako mi to szło. Osobiście uważam, że Radio jest świetną koncepcją i mam nadzieję, że nie spali na panewce.

Punkty Reksia

Według mnie nie są do niczego potrzebne, o.

Terminatorzy Gwardii

Popieram, od tego są moderatorzy.


To wszystko, co mam do powiedzenia. Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam, M@rtusia 1995


Cz, 27 sie 2009, 20:32
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009, 10:54
Posty: 725
Naklejki: 3
Post 
Reksiopedia - przenieść na inną stronę, na tej jest pełno reklam i innych głupot
Radio - jak najbardziej za, tylko na jakiejś normalnej stronie, a nie radyjko -_-
pkt - Miałam najwięcej ;(
Terminatorzy - o niee.

PS Oglądajcie miodowe lata!! xD

_________________
Pozdrawiam, Johanna.
Jeżeli chcesz nowych emblematów w galerii,
wyszukaj mi screena. To takie proste...

A i tak nie mam żadnych zgłoszeń :P


Cz, 27 sie 2009, 21:05
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Johanna napisał(a):
Reksiopedia - przenieść na inną stronę, na tej jest pełno reklam i innych głupot
Radio - jak najbardziej za, tylko na jakiejś normalnej stronie, a nie radyjko -_-
pkt - Miałam najwięcej ;(
Terminatorzy - o niee.

PS Oglądajcie miodowe lata!! xD


Reksiopedia - reklamy muszą być, albo robimy składkę za prawdziwe pieniądze
Radio - tak samo jak wyżej
pkt - bez komentarza

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Pt, 28 sie 2009, 07:59
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 22 sty 2008, 13:08
Posty: 213
Lokalizacja: Z Kurana
Post 
Lone Star napisał(a):
Nowy, główny cel Gwardii
Jeszcze niedawno Gwardia Reksia opierała się na zabawach, statkach, reksionach i tego typu innych niepotrzebnych rzeczach. Prawda iż to było przyjemne, lecz zbędne. Dlatego też statki i inne tego typu "akcesoria" zostały usunięte z Gwardii, co moim zdaniem było bardzo dobrym posunięciem. Ja sam chciałbym, aby członkowie Gwardii połączyli siły i razem przywrócili forum dawną świetność. Co też tyczy się wznowienia starych projektów (typu "Reksiopedia").

Nom,Śwetny nowy Prezes Gwardii :wink:
Opinia:

Reksiopedia

Mówię od razu z góry.Trzeba odnowić Reksiopedię.Ja nie mam talentu do pisania Artykułów.Ostatnio Napisałem artykuły i wszyscy narzekali na nie.

Radio

Trzeba je odnowić.Było zrobione i w końcu znowu upadło.

Punkty Reksia

Rzecz zbędna i do usunięcia.

Terminatorzy Gwardii

Przecież są modzi i oni się wszystkim zajmą.

Oto moja opinia. :wink:

_________________
Powracam!Sorry za nieobecność.


Pt, 28 sie 2009, 13:52
Post 
Zgadzam się, Lone Starze. Reksiopedia powinna być skończona. Wart jest ją rozbudowywać, to wielki projekt, który nie może tak sobie upaść... A poza tym szkoda tej pracy.

Reksio Radio Cud także powinno być zaktualizowane. Nie wiem dlaczego taki fajny projekt upadł... I możnaby zmienić nazwę (ta jest dobra, ale komuś pamię†am się nie podobała...).

Usunięcie punktów Reksia i Terminatorów to też przednie pomysły. Nigdy nie lubiłam tych punktów... Wolałam Reksiony :P. A terminatorów to raczej w akcji nie widziałam....


Pt, 28 sie 2009, 21:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL