Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Zapowiedź freak files 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Zapowiedź freak files
To dlatego, że to forum staje się w gruncie rzeczy nie Forum Reksia, ale Forum Aidem Media. Poza tym, pomysł Freak Files nie jest tak daleki od Reksia.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pn, 5 gru 2011, 21:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Zapowiedź freak files
szkoda, jak dla mnie nie powinno się tak zmieniać celu...poza tym,w linku jest "przygodyreksia" to trochę bez sensu xd ale nie będę się tu spierać...bo znowu będą mi mówić,że się kłócę -.-

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pn, 5 gru 2011, 21:43
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Zapowiedź freak files
klau889 napisał(a):
szkoda, jak dla mnie nie powinno się tak zmieniać celu...poza tym,w linku jest "przygodyreksia" to trochę bez sensu xd ale nie będę się tu spierać...bo znowu będą mi mówić,że się kłócę -.-


Ja myślę że jest to dobre miejsce żeby trafić do potencjalnych klientów.
Stało się tak zapewne dzięki gościnności Kretesa, który na przygodachreksia ma swoją norę i pogodził się z tym że rozmowy prowadzone w forum są głośniejsze od samej serii przygód Reksia. A skoro Kretes został stworzony w Aidem to wszystkie inne gry są mu bliskie :wink: .

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 8 gru 2011, 16:17
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 20:43
Posty: 145
Lokalizacja: Pff jak by cię to wogule interesowało :/
Naklejki: 0
Post Re: Zapowiedź freak files
ej a niewiecie kiedy freak files zostaną wydane bo zapowiedź jest swietna?

_________________
Taaaak ludzie wróciłem siać chaooos i zniszczenie!!!!
A tak po prawdzie wróciłem bo tża wrócić kiedyś na stare śmieci :D
Mój awek z cieniem wykonał Mątek :D


Wt, 20 gru 2011, 09:03
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Zapowiedź freak files
Najwcześniej- po zrobieniu kontynuacji Miasta Sekretów.
Czytaj to co piszą w tym dziale...

_________________
Obrazek


Wt, 20 gru 2011, 17:09
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Zapowiedź freak files
@odkop

Nie wiadomo tak wgl kiedy wyjdzie CoS2 więc tym bardziej nie wiadomo kiedy wyjdzie Freak Files.


Pn, 31 gru 2012, 11:59
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Zapowiedź freak files
Adam.M napisał(a):
Dlaczego piramidy mają kształt taki, a nie inny? Czy Atlantyda naprawdę istniała? Jakim cudem banda gości ubranych jedynie w przepaski biodrowe o umiejętnościach twórczych porównywalnych ze średnio rozgarniętą kapustą, zbudowała monumentalne budowle w środku dżungli? Nie mamy pojęcia i na pewno gra nie odpowie na te pytania ale czy przeszkadza to w czymkolwiek?
Był upalny lipcowy wieczór, późny, dokładnie 22:24, tak bliżej 22:25. Miejsce akcji, strefa 51b, samotna farma, duży pokój. Nic się nie dzieje, w telewizji reklama napoju, któremu dentyści zawdzięczają swoją popularność na rynku pracy. Jak często bywa w takich sytuacjach ów cisza jest zwiastunem większych wydarzeń. Nie inaczej jest tym razem. Wyobraźcie sobie teraz rozszalałe niebo, pędzące z absurdalną prędkością chmury, błyskawice, gradobicie i tajemniczy obiekt w kształcie talerza. Dach farmy wyleciał w powietrze w towarzystwie imponujących efektów specjalnych, które pochłonęły większość budżetu gry, zaś ze wspomnianego obiektu latającego wystrzelił promień. Ktoś został porwany, co nie było by jakoś specjalnie przerażające gdyby nie fakt, że ucierpiał telewizor. Tym samym plan na sobotni wieczór został zrujnowany.... Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest odwet, skoro oni porwali naszego to my zrobimy im to samo i zobaczymy kto będzie śmiał się ostatni! Aha i przy okazji też im coś zepsujemy!

Kilka faktów, z przeszłości, którymi nie warto się chwalić...
Bohaterowie pracują dla rządu, niegdyś byli częścią strefy 51, objęci specjalnym programem stworzenia super agentów do zadań specjalnych... Niestety coś się sypnęło i powstała banda niezbyt wyspecjalizowanych agentów, których nie bardzo wiadomo do czego można by użyć. Dysponują jedynie specyficznym wyglądem i jak do tej pory nie zanotowano żadnych większych umiejętności, zero telekinezy, super siły czy też inteligencji, kompletne dno. Plan by wsadzić ich w kolorowe rajtki i nadać głupie ksywy nie wypalił. Generalnie udało się sformować niby jednostkę specjalną ale nim ktokolwiek znalazł im potencjalne zadanie nasza wesoła banda nieudaczników, okazja urodzinowa, wpakowała się do najnowszego super tajnego samolotu wierząc, że bezmyślny optymizm i wiara w siebie zastąpi umiejętności. Rozbili się w niewielkiej, zapomnianej przez kartografów mieścinie Roswell. To spowodowało kilka komplikacji gdzie głównym aktorem stała się teoria dotycząca balonu metrologicznego zaś właściciele miejscowych biur turystycznych otworzyli szampana.
Kara mogła być tylko jedna, oddelegowanie do strefy 51b i zapewnienie: „Zrobimy wszystko aby nie powierzyć wam żadnego zadania”... Wszystko zmienił jednak pewien lipcowy wieczór...


takie ładne robiła aidemmedia gry a teraz no takie :oops: :oops: :oops: np. miasto sekretów le
w 3d a teraz takie :x


Cz, 22 sie 2013, 22:30
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Zapowiedź freak files
@up

Nie rozumiem o co ci chodzi. Ta gra też raczej będzie fajna, jak wszystkiegry AM :wink:


Pt, 23 sie 2013, 10:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL