Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Testerzy pilnie poszukiwani! 
Autor Wiadomość
Bywalec Nory

Dołączył(a): Cz, 15 paź 2009, 20:25
Posty: 51
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
Witam,

Proszę wszystkich zainteresowanych przetestowaniem Cos 2 o pilny kontakt - PM.

Mamy wersję RC - platforma iOS.


So, 2 mar 2013, 12:58
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
Przepraszam za małą dygresję!
iOS? Może to fajny system operacyjny, może iPady są nowoczesnym i wygodnym urządzeniem a Maci komputerami, które są proste w obsłudze, szybkie i takie tam... Ale jak widzę tą markę to...
Apple to po pierwsze trolle patentowe, zaraz lecą do urzędu patentowego i rejestrują tam nawet nie-swoje pomysły, bo przecież z kradzieży pomysłów słyną. To jest niemoralne i nieuczciwe. Ale nie wg prawa. Niestety tak dziś mamy, że to prawo patentowe jest absurdalne. Apple jest firmą która najbardziej hamuje postęp i rozwój komputerów. Wspiera je całe USA bo to przecież rodzimy biznes. Dostali jednak ostatnio małą nauczkę w Brazylii gdzie użyto ich broni przeciwko nim. Ktoś przed nimi zarejestrował nazwę iPhone. Polityka tej firmy to wyciskanie ze swoich fanów - klientów jak największej ilości mamony. Ile się da. Mają często dużo gorszy sprzęt i wciskają go w absurdalnych, kosmicznych cenach. Potem za dwa lata nowy produkt o podobnych parametrach i stosowanie marketingowego planowanego postarzania produktów. Ja się w to nie bawię. Widziałem w sklepie ich nieporęczną i brzydką mysz komputerową za więcej niż 300 zł. Ja mam swoją wygodną, poręczną, niezawodną za 20 zł. I dopłata kilku stów za nadgryzione jabłko, które oni wymyślili. Jabłka są stare jak świat, ale nikt nie może pokazać nadgryzionego jabłka bo to jest naruszenie prawa.
Kto chce kupuje, a kto nie chcę nie. Ja nie przyczyniłbym się do wsparcia firmy która tak traktuje swych klientów.
Wspieram firmy które robią sprzęt dobry, solidny, na lata... a oprogramowanie, systemy operacyjne? Ja preferuję wolne oprogramowanie. Lubię linuxa i siedzę od kilku lat na Debianie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. A zamiast zapłacić za świecące jabłko wolę wesprzeć tych co tworzą wolne linuxy i programy.

Ucieszyłbym się z wersji na linuxa, ale wersja na windowsa w pełni by mnie satysfakcjonowała. iPada sam nie kupię.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


So, 2 mar 2013, 22:29
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lis 2007, 20:28
Posty: 316
Lokalizacja: Londyn
Naklejki: 3
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
Ale z drugiej strony istnieją ludzie, którzy chętnie korzystają z produktów apple, bo są proste w użyciu. Doświadczeni użytkownicy komputerów wolą korzystać z linuxa i windowsów poniżej 8. Myślę, że ktoś wydając kilka tysięcy na iphone'a, ipada, czy inny produkt apple to chyba tylko jego sprawa, a w każdym razie ja zostanę przy Windowsie i Androidzie :) Jeśli chodzi o to że AidemMedia robi Reksia na apple to też dobrze, bo większość amerykanów korzysta z produktów tejże firmy i AidemMedia ma szansę zarobić więcej pieniędzy z produkcji na więcej niż jedną platformę, w wielu językach :D . A tak btw, to kiedyś słyszałem o programie, który przerabia .app na .apk, więc myślę że zrobienie gry na Androida, jak na IOS nie jest zbyt wielkim problemem :wink:

_________________
Avatar został wykonany przeze mnie.


N, 3 mar 2013, 16:17
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 18 cze 2005, 17:03
Posty: 6
Lokalizacja: że
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
Zdecydowanie mogę testować na iOS 6! Tym bardziej, że gram w Reksia już od 2004, byłby to dla mnie zaszczyt :)

_________________
Reksiowi i Kretesowi do twarzy najlepiej jest w drugim wymiarze.


Wt, 30 kwi 2013, 09:00
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
ta gra już wyszła

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Wt, 30 kwi 2013, 10:15
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
Chciałbym się zgłosić jako tester
-Mam Maca i PC
-mam iPhone
-mam dużo sympatii dla Reksia

Obawiam sie, ze propozycja AM jest juz raczej nieaktualna. :wink:

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Cz, 4 cze 2015, 21:36
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Testerzy pilnie poszukiwani!
MarcinO napisał(a):
Witam,

Proszę wszystkich zainteresowanych przetestowaniem Cos 2 o pilny kontakt - PM.

Mamy wersję RC - platforma iOS.


Tak się zastanawiam, czy ktoś odpowiedział na tą prośbę i otrzymał jakieś informacje zwrotne? Bo to już było chyba po premierze epizodu pierwszego...

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Pn, 11 sty 2021, 14:43
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL