Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Śmieszne wydarzenia ze szkoły 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Ostatnio taka dziewczynka na przedstawieniu śpiewała ,,Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. Witaminki, witaminki... ...'' taka cała czerwona i pod nosem mówi ,,Kurde jak to było''.


Ostatnio edytowano Śr, 10 lip 2013, 12:11 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



Pt, 3 maja 2013, 15:30
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Em.. To trochę żałosne i smutne, ale niestety też śmieszne...
Pani od Historii: Aniu, jak nazywał się przywódca Niemiec w czasie II wojny światowej?
Ania: Adolf Hitler
Pani: A Rosji? Tj. ZSRR?
Ania: Nie wiem
<Lucjan się zgłasza>
Lucjan: Lech Wałęsa! <wybuch śmiechu> Znaczy się, Józef Piłsudski
<Autor łapie się za głowe>
Imiona są wymyślone. Nie należą do mnie żadne prawa!!


Wt, 4 cze 2013, 12:22
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 kwi 2011, 19:21
Posty: 16
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Może nie ze szkoły ale z Zielonej Szkoły ; )
Pani Przewodniczka po kopalni-PP
Kolega (Mikołaj) - M
Klasa-K
PP-Wiecie dla czego górnicy lubili szczury robaczki? (PS. ta przewodniczka miała koło trzydziestki)
K-Dlaczego????? *Słitaśne oczka Kota w Butach*
PP-Bo gdy szczury uciekały to górnicy wiedzieli że kopalnia się wali.
Po pewnym czasie
PP - Więc co robimy gdy kopalnia się wali
M- Spierdzielamy za szczurami XD

_________________
Pozytywnie pokręcona osoba, która nigdy nie ma nic przeciwko oglądaniu kreskówek BA! Nawet sama je ogląda i poprawia sobie humor :D
Kocham Kicałki i Liski :D

ŻYCIE JEST NUDNE BEZ REKSIA!!!

Spoiler:


Pn, 1 lip 2013, 18:17
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 lis 2011, 15:58
Posty: 51
Lokalizacja: Dróżka papużka
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
U mnie koleżanka tańczyła na środku klasy (gdy pani poszła po dziennik) Walca! :D :D :D

_________________
Obrazek
Reksio rządzi, Reksio radzi, Reksio nigdy Cię nie zdradzi!
Spoiler:
Avek wykonany przeze mnie.
Pozdrawiam fanów Fineasza i Ferba, oraz Reksia i Kretesa!


Cz, 18 lip 2013, 15:17
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 lis 2011, 15:58
Posty: 51
Lokalizacja: Dróżka papużka
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Przy tym tak strasznie tupała!!!!!!!!!

_________________
Obrazek
Reksio rządzi, Reksio radzi, Reksio nigdy Cię nie zdradzi!
Spoiler:
Avek wykonany przeze mnie.
Pozdrawiam fanów Fineasza i Ferba, oraz Reksia i Kretesa!


Cz, 18 lip 2013, 15:18
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Ja przed zakończeniem roku szkolnego miałem w klasie sytuację, jak mój dziwny kolega Michał na lekcji kiedy pani wyszła z klasy, wszedł na środek klasy i cicho śpiewał i tańczył. Później weszła pani...

_________________
Obrazek


Pt, 19 lip 2013, 14:19
WWW
Roz-krecony

Dołączył(a): Śr, 3 lip 2013, 13:59
Posty: 110
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Ja mam kilka:
Bo my w klasie mieliśmy takiego nieuka (będę go nazywał-nieuk.M) i jak pani oddała mu sprawdzian(na którym miał jedynkę) to pani pyta:
-Jak myślisz ,co za to dostaniesz?
-yyyyyyy......Piątkę?
Inne:
Pewnego dnia taki jeden uciekł z klasy i pani go goniła.
Co działo się gdy pani nie było? lepiej wam tego nie opowiadać :lol:
Albo pani czyta obecność i tak:
-Ktoś tam
-Jest
-Ktoś tam
-Nie ma
-Ktoś tam (pani wyczytała nieuka.M)
A ja i moi kumple razem:
Od miesiąca!
(chociaż nie było go od dwóch dni.)
Ostatni:Nieuka.M nie było już od miesiąca (bo okazało się ,że przychodził na boisko z domu i grał w piłkę gdy my mieliśmy lekcję ,a na przerwach chował się.
I pewnego dnia jest pięć minut po przerwie ,a ja z kolegom zostajemy na boisku i widzimy ja przychodzi nieuk.M.
Od razu ciągniemy go do klasy.
Wchodzimy z nim a tam wszyscy: Coooooo???? A
A ja mówię: Proszę pani.Dostaniemy jakąś nagrodę za znalezienie go???? :lol:


Pt, 19 lip 2013, 16:33
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
A co tam, odświeżę to.
Matko, jak tak sobie myślę ile razy śmiałem się w tym roku szkolnym (co spowodowane jest przede wszystkim osobą z którą siedziałem, no ale...) to aż trudno to zliczyć. Zdarzyło się dużo śmiesznych sytuacji, zarówno od strony uczniów jak i nauczycieli.. Najbardziej pamiętliwe? Oczywiście, nie wszystko może wydawać się śmieszne, no ale wiecie, to czasem trzeba po prostu widzieć...

Biologia
Pani: No wiecie dzieci, wyróżniamy dwa rodzaje piór, puchowe i sztuczne.

Chemia
Pani: Eryk, twoja stara!
Eryk: Gdzie?!
Pani: Kartkówka oczywiście...

Fizyka
Do dziś pamiętam kiedy podczas sprawdzianu ktoś ścinał drzewo obok klasy, no i oczywiście nikt o tym nie wiedział. Ten poker face wszystkich, kiedy nagle z wielkim hukiem zawaliło się drzewo xD. Nie mówiąc już o latającym w kółko obok okna gołębiu, który i tak w końcu w nie uderzył.

Matematyka
No tu to dużo rzeczy się dzieje, zawsze jest śmiesznie kiedy dzwoni nauczycielce jej stara nokia. Często też wpada w furię, jak to było z ''No nie wierzę, jeden nie ma pracy domowej, drugi kłamie, że ma a trzeci to już się wgl się nie odzywa!!!''. Takie tam różne.

Rosyjski
Tą sytuację zapamiętam chyba do końca życia. Wchodzi sobie pani do klasy, no i ten epicki tekst ''Dzieci, zapiszmy temat leczii''. Wiem, zwykła literówka, aczkolwiek jej powaga i sposób mówienia powalił mnie i już do końca lekcji nie mogłem się opanować. xD

Nie mówię już o akcjach mojej klasy. Jeden taki wsadził swoją kanapkę w doniczkę nad biurkiem nauczycielki, a ta po tygodniu ją znalazła, bo coś jej śmierdziało. Ohydne.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 9 lip 2014, 21:50
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
@odkopuję

Historia (kl. I gimnazjum):
1. A: Proszę pana, a tam na dole coś jeszcze jest?
B: Ano jest sala pani...
A: Ale mi chodzi tam, gdzie piszę... (na historii przepisujemy z ekranu)
B: Możliwe -pan wyłącza rzutnik-
A: Proszę pana, ale ja się tylko kulturalnie zapytałam!
B: No gdyby ktoś inny się zapytał, to zapewne bym odpowiedział. A tak to teraz przepisuj.

2. B: No to teraz czas na strasznie trudne pytanie, które wcale nie jest na poziomie czwartej klasy podstawówki. Mianowicie... co to jest historia?
-nikt się nie zgłasza-


Jak se coś przypomnę, to edytnę ;P


Śr, 17 wrz 2014, 17:35
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Język polski. Kolega z klasy udzielał się na lekcji, jak nigdy dotąd. Praktycznie to wyglądało jakby tylko on sam był w klasie, a cała reszta (łącznie ze mną) tak jakby zastygła. Później nauczycielka powiedziała, że on dzisiaj pracuje na ocenę, a reszta ma być cicho. No nie było trudno, bo i tak się nie odzywaliśmy :mrgreen:. No, minęła pierwsza lekcja, a potem druga (z tym, że mamy język polski, dwie godziny przerwy tj. inne lekcje i na końcu znowu polski), a gdy pani miała wystawić ocenę, stwierdziła:

Pani: No, Mateusz, a teraz czas na ocenę.
On już jest cały uradowany, nawet cała klasa myślała, że dostanie 4 lub 5, a tutaj taka niespodzianka:
Pani: Zweryfikowałam to wszystko co mówiłeś i niestety nie mogę, Mateusz, postawić Tobie oceny, gdyż jesteś w drugiej klasie technikum.

Po tym zdarzeniu cała klasa najpierw ogarnęło zdziwienie, a potem wszyscy zaczęli się śmiać.
Ale to nie koniec historii. Następnego dnia (dzisiaj) pani znowu zaczęła pytać tego samego kolegę z klasy i również przez całą lekcję. Gdy zbliżał się koniec lekcji, w końcu postawiła mu czwórkę. Ale drugi kolega nagle oznajmił:

Kuba: Proszę pani, ale Mateusz nie może dostać oceny. Przecież jest w drugiej klasie technikum.
Pani: Ale dzisiaj ją dostanie, proszę się nie martwić.

Logic...

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 17 wrz 2014, 17:58
YIM WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 27 gru 2016, 11:29
Posty: 19
Lokalizacja: Z Polski
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Jeden chłopak z mojej klasy na przyrodzie chodził na czworaka i udawał, że wymiotuje. :lol:

_________________
Bo nadeszły takie czasy, science fiction, przyjacielu, emeryci lecą w kosmos, zamiast bujać się w fotelu.


Wt, 27 gru 2016, 11:57
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 1 sie 2016, 12:38
Posty: 20
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
W zeszłym roku mieliśmy sztywną jak drewno panią od przyrki. No i klasa miała na przyrze bekę, a pani nie umiała jej uspokoić. Jedna osoba zadawała pani pytania w stylu: Dobrze pani minął dzień? Jest pani za PiS-em?

Z innej beczki: Mamy w szkole taką panią od angola, która nas nie uczy. I nadaliśmy jej ksywę Enderman, ponieważ jest dosłownie wszędzie! Dowody? Proszę bardzo:
- W mojej szkole nie można używać telefonów, więc uczniowie kombinują jak koń pod górę, by nikt ich nie nakrył. Raz z kolegą patrzymy: Na jednym piętrze dyżuruje sobie Enderman, więc schodzimy na drugie. Już włączamy iphona, a tu nagle patrzymy: Enderman gada z panią od wf-u tuż obok :shock:
- Widziałem go w kościele
- Widziałem go w markecie
- Widziałem go wychodząc ze szkoły
- Widziałem go dyżurując na korytarzu
Ona jest wszędzie.


Ostatnia historyjka: Prawie cała klasa zebrała się na selfie. Jeden z kolegów z ołówkiem w dłoni krzyknął "Windgarium Leviosa", a zaraz potem pani od angola (nie Enderman, tylko inna) podeszła i powiedziała "Chowajcie te ajfony!" (Mój kumpel ma iphona 6s).

_________________
Omne ignotum pro magnifico


So, 28 sty 2017, 12:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Ostatnio na religii jeden gimbus powiedział na całą klasę, że jest nie wierzący. Pan Ksiądz myślał, że to ja bo dużo osób ma bardzo podobne głosy. Poprosił mnie do siebie, więc poszedłem bo czemu nie bk :lol:. Ksiądz Katecheta zapytał: "Chcesz naganę, czy jedynkę?". Mi na tym w ogóle nie zależało, bo na każdej lekcji go trolluję i nic. Więc walnąłem sławny cytat Polaka Rodaka."A po co mam wybierać? Najlepiej dawać obie :D :lol:."-cała klasa miała beke, ale nic mi nie wstawił :(

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Śr, 7 cze 2017, 18:24
WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Moja koleżanka z klasy popełniła samobójstwo

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 7 cze 2017, 23:49
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Śmieszne wydarzenia ze szkoły
Mój zią zapytał się dziś nauczycielkę która jest w ciąży, czy jest za aborcją

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Śr, 14 cze 2017, 21:56
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL