Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:09



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 

Czy podobają ci się moje wywiady?
Tak 93%  93%  [ 37 ]
Trochę 8%  8%  [ 3 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 40

Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpra98. 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wspaniałe wywiady na 7 :lol: . No szkoda, że brak tego profesjonalizmu ( :lol: ), ale nie szkodzi 10/10


Śr, 3 lip 2013, 08:05
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
No nie muszę mówić, że wszystkie twoje wywiady, Kacper są na 6! Twoje wywiady i wywiad Jimmiego zasługują na uznanie. Życzę dalszych sukcesów w wywiadach i ciekawe kto będzie następny? Może ja? Nie wiem. Wywiad 10/10.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 3 lip 2013, 17:24
YIM WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Zapraszam ^^.

Ja: Witajcie, dzisiaj przeprowadzę wywiad z nikim innym tylko samym Panem! Poproszę więc aby teraz ładnie się Pan przedstawił i powiedział coś o sobie.
Pan: Panem? Jesteś bezczelny śmiertelniku. Nie Panem, tylko PANEM Panem. Trochę szacunku może, co?! Jestem bogiem satyrów i ogólnie jestem boski. Jestem najpiękniejszą istotą istniejącą na tej beznadziejnej planecie i lubię winogrona. Sporadycznie gram na instrumentach, a najczęściej na fletni, której jestem wręcz filozofem.
Ja: No dobrze. A teraz może powie Pan skąd wziął się na naszym forum.
Pan: Król Śmierci swojego czasu złożył mi przysługę w odpędzaniu natrętnych greków z moich winnic, więc pasowało mu się jakoś odpłacić. Oczywiście moim jak zawsze skromnym zdaniem, przepłaciłem za dużo i wielką karą jest więc dla mnie męczenie się z wami na forum. Ostatnio powstała jakaś pieśń, w której ktoś napisał że mnie kocha. Byłoby to jeszcze znośne gdyby nie fakt, że był tej samej płci co ja... Niektórzy na tym forum są naprawdę dziwni a wręcz czasami każą mi się ich bać.
Ja: A jak Pan się na nim czuje?
Pan: Źle, okropnie i beznadziejnie. Użytkownicy absolutnie nie stwarzają żadnych pozorów by ich lubić, są wręcz żałośni i w większości nie lubią winogron, co jest wręcz nie do przyjęcia. Osoby, które chcą uczcić moją niesamowitą duszę artysty, po prostu wyznają mi miłość, co mnie wręcz przeraża. Są to najczęściej jak już pisałem osoby tej samej płci co ja.
Ja: A może zdradzi nam Pan coś więcej na temat Turnieju Rycerskiego, i tego jakie niespodzianki tam jeszcze Pan dla nas przygotował?
Pan: A może jeszcze mam zdradzić kto wygra co?! Słyszałeś może że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?! Jak nie, to pogadaj o tym z Koziołkiem Diabołkiem. Turniej rycerski jak każdy turniej rycerski, będzie trudnym turniejem rycerskim i liczę na to, że wszyscy pospadacie do wiecznej rzeki równie wiecznego ognia, albo przynajmniej zeżre was coś morskiego. Literki które ostatnimi czasy zdarzało mi się odkrywać są jedynie pierwszym stopniem drabiny trudności. Pytajniki, wykrzykniki i inne takie są na samej górze, więc z pewnością nie przejdziecie dalej i tego wam oczywiście życzę.
Ja: A co może Pan życzyć rycerzom którzy jeszcze nie wystartowali w turnieju rycerskim?
Pan: Idiotyczne pytanie. Oczywiście że wszystkiego najgorszego i żeby najlepiej pospadali z tych swoich koniów czy koni do magmowej rzeki. Obecnie nie widzę nikogo kto byłby w stanie spotkać się z Jego Chwalebną Sztywnością.
Ja: Teraz pora na kilka luźniejszych pytań. Co lubi Pan robić w wolnych chwilach?
Pan: Straszyć ludzi, wkurzać ludzi, irytować ludzi, dręczyć ludzi, maltretować ich w lesie oraz oczywiście jeść winogrona i grać na fletni.
Ja: A dlaczego lubi Pan grać na fletni?
Pan: Lubię też grać na nerwach jeśli to się liczy. Fletnia jest o tyle fajna, że jest fletnią i fajnie się na niej gra. W dodatku od jej gry rosną szybciej winogrona, co sprawia że mam je cały czas nawet w przypadku jak jakieś zdesperowane dziwadła będą chciały mi je zjeść.
Ja: A jaki jest Pana ulubiony sport?
Pan: Ściganie nieproszonych gości po mojej winnicy i ewentualne rozdzieranie z nich flaków. Słyszałem że w przyszłym roku ma to być dyscyplina olimpijska.
Ja: A ulubiony smak pizzy?
Pan: Chyba kpisz śmiertelniku. Oczywiście że pizza winogronowa.
Ja:A lubi Pan Pana Potwora?
Pan: Oczywiście że nie. Jesteśmy wręcz odbiciami lustrzanymi. Co najgorsze podobno jesteśmy rodziną. Tak więc " daleko pada jabłko od jabłoni " (Obraź się Eris). Pan Potwór jest potwornie miły a ja jestem potwornie niemiły i to chyba powinno ci wystarczyć.
Ja: A co myśli Pan o Mrocznych Panach z Gazowni?
Pan: Zwykłe mięso armatnie, które przed zjedzeniem szczeka trzy po trzy, a i tak mało kto ich wszystkich rozumie. Myślą że są fajni bo noszą czarną bieliznę i chcą zaistnieć na wielkim rynku publicystyki. Niestety, nie wychodzi im to nawet jeśli myślą, że jest inaczej. Pierwsze miejsce na nim oczywiście stanowię ja i tylko ja. Pozostałe miejsca są już tylko i wyłącznie rozdawane innym osobom jako nagrody pocieszenia, a różnica pomiędzy idealnością osoby stojącej na szczycie a osoby stojącą pod szczytem, czyli oznaczoną numerem drugim jest wręcz kosmiczna i może być wyrażana w setkach miliardów lat świetlnych.
Ja: No dobrze, to wszystko co chciałem dzisiaj od Pana wyciągnąć. Jeżeli chce Pan teraz kogoś pozdrowić lub coś dopowiedzieć to jest teraz na to czas.
Pan: Nie, nie chcę. Cieszę się że to już koniec tego żałosnego wywiadu.
Ja:A ja dziękuję za udzielenie wywiadu .
Pan: Chcesz to dziękuj, ja nie dziękuję. Pozdrawiam tylko i wyłącznie siebie.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 11 lip 2013, 10:49
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Fajny wywiad, śmieszny i ciekawy. Daję 10/10. :wink:
Pozdrawiam Pana. :)


Ostatnio edytowano Cz, 11 lip 2013, 10:58 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



Cz, 11 lip 2013, 10:55
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad wspaniały, pokazuje idealność Pana i jego iloraz inteligencji równy 874546796685345673,6 Daję więc 10/10. Mam nadzieję, że następne wywiady będą już z mniej inteligentnymi istotami c: .
KOCHAM TYLKO I WYŁĄCZNIE WINOGRONA

TU BYŁEM. Pan PAN


Ostatnio edytowano Cz, 11 lip 2013, 11:15 przez Autor8, łącznie edytowano 2 razy



Cz, 11 lip 2013, 10:57
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Oczywiście 10/10.
Dawno się tak nie uśmiałem.
Ja też lubię winogrona.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pt, 12 lip 2013, 15:12
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Oczywiście wywiad jest wspaniały. PAN PAN oczywiście zagrał tu kluczową rolę. Wywiad 10/10. Oczywiście ja uwielbiam winogrona (nie wiem jak ktoś może je nie lubić). Chociaż PAN PAN ma występy, ale no nie mam słów. I zmieniać post Autora... ech mam nadzieje, że już się to nie powtórzy, bo znowu PAN PAN mi coś powie lub zmieni.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pt, 12 lip 2013, 19:30
YIM WWW
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 23 maja 2013, 19:17
Posty: 87
Lokalizacja: Tam gdzie Człowiek z Gitarą..
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad super i PAN PAN też. 10/10. Czy to bitwa Autora z PANEM PANEM?

_________________
Kocham <3


Pt, 12 lip 2013, 20:16
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Oczywiście fajny, ciekawy i... Dobry wywiad. ;) Dam 10/10

_________________
Obrazek


Pt, 19 lip 2013, 10:32
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wszyscy uwielbiamy Pana za to kim jest i co zrobił dla naszego forum...
Kacper jak zwykle przeprowadziłeś fajny wywiad, wszyscy czekamy na kolejny :D

_________________
Obrazek


Pt, 19 lip 2013, 10:50
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Same te wywiady są pomysłem bardzo ciekawym i wciągnęły mnie niemal tak jak chodzenie po bagnach. Mam nadzieję zobaczyć wielu innych użytkowników w wywiadach. Chyba nic więcej nie mogę powiedzieć, wszystko było już mówione.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 8 sie 2013, 20:46
WWW
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Łezka w oku mi się kręci czytając niektóre z fragmentów tego tematu, te stare dzieje, ileż wspomnień, good job Kacper więcej proszę ^^

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


So, 17 sie 2013, 09:23
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wow Euresanda :OO
topic@:Pierwszy raz oceniam twoje komiksy ale może to tylko dlatego że wiedziałem że po każdym ta sama ocena. Oczywiście 10/10xd

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Śr, 28 sie 2013, 17:36
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Powracam po wakacyjnym urlopie. 8)
Na początku wspomnę, że postaram się teraz aby raz w tygodniu pojawił się nowy wywiad. A teraz zapraszam na długo oczekiwany nowy wywiad:

Ja:Cześć. Wywiad na który tak długo czekaliście, będzie przeprowadzony z jednym z moderatorów naszego forum - Botem. Standardowo, poproszę Cię teraz abyś się przedstawił i powiedział troszkę o sobie.
Bot:Ave wszystkim, jestem Botem i przez 17 lat mego żywota nie zrobiłem nic interesującego o czym warto wspominać. No może oprócz tych kilkunastu zrobionych przeze mnie poziomów do RiK:TTW. Jeśli kogokolwiek to obchodzi to za jakiś tydzień rozpocznę 3 klasę w nadziei uzyskania tytułu technika-informatyka.
Ja:Na forum jesteś od ośmiu lat, czyli tylu od ilu istnieje. Jak się na je natknąłeś, i jakie były twoje pierwsze wrażenia związane z pobytem na forum?
Bot:To było niedługo po tym jak właściwie mój dom został do internetu podłączony. Szukałem informacji o pracach nad Kapitanem Nemo i natknąłem się na stronę. Najpierw było przeglądanie strony, potem dopiero natrafiłem na forum. Oczywiście na początku tylko czytałem, zasmuciło mnie info o wstrzymaniu prac nad grą. Potem czytanie opowiadań - no i po napisaniu własnego zarejestrowałem się i publikacja pierwszego rozdziału była moim pierwszym postem. Z tego okresu pamiętam DoDo oraz Tailsa (ileż on miał nicków, zmieniał je jak rękawiczki). Pamiętam też (niestety w chwili dołączenia do forum martwy) temat Pana Administratora, który miał zwieńczyć się produkcją gry Reksiowej odpalanej przez przeglądarkę.
Ja:Większość userów kojarzy cię przede wszystkim dzięki twojemu wspaniałemu komiksowi ''Reksio i Weterynarz Coś''. Jak wpadłeś na pomysł zrobienia komiksu?
Bot:Po pierwsze - nie jest wspaniały. A po drugie - chciałem zrobić coś innego od opowiadań. Parodia/crossover Doctora Who uznałem za niezły pomysł. I jednocześnie udowodniłem, że można wycinać w Paint'cie elementy z obrazka, praca żmudna ale efekt chyba nawet lepszy niż różdżka w Gimpie/Photoshopie. Samego Gimpa użyłem natomiast w późniejszych odcinkach, bawiąc się skalowaniem, filtrami, rozmywaniem itd. 
Natomiast już ostatnie odcinki to była zgrywa z obecnej sytuacji politycznej (na forum o Reksiu? o zgrozo) forum. Szczurzyca i inni podobali się czytelnikom. Z perspektywy czasu komiks jest okropny technicznie - ciągłe powtarzanie tych samych póz postaci - brr.
Ja:Wiele osób zastanawia się, czy jest jakaś szansa abyś kontynuował komiks. A jakie jest twoje zdanie na ten temat?
Bot:Nie ma żadnych szans na to żebym kontynuował komiks. Jeśli jakiś stworzę to będzie ręcznie rysowany i niezwiązany z Reksiem.
Ja:Okej. A jak to się stało, że nawiązałeś współpracę z AM przy tworzeniu poziomów w RIKTTW?
Bot:Pan Hrynkiewicz rozpisał konkurs na stworzenie poziomu w edytorze RiK:WA. Wygrałem niejako walkowerem - oprócz mnie poziom na konkurs przygotowała tylko jedna osoba. Oczywiście nagrodą - niespodzianką była owa współpraca. Dlaczego wpadnięto na pomysł z konkursem? - otóż przy tworzeniu silnika pracowano z zewnętrznym wykonawcą, który dostarczył dość prosty w obsłudze edytor. A że nikomu w Aidem nieszczególnie chciało się robić poziomy, postanowiono zwrócić się do userów o pomoc. W moderatorium zdecydowano, że ten konkurs będzie idealny aby poszukać kogoś kto by owe poziomy tworzył, jednocześnie nie zdradzając tajemnicy innym. Oprócz mnie poziomy tworzył (były już) członek moderatorium - Topek. Warto wspomnieć, że ów User przed laty wygrał w organizowanym przez twórców quizie - nagrodą był kubek ze specjalnym nadrukiem (min. imiennym... nickowym?).
Ja:A jak wspominasz pracę nad tworzeniem poziomów?
Bot:Patrząc wstecz, dzisiaj postarałbym się to zrobić lepiej. Edytor był prosty w obsłudze, wychodziły liczne poprawki. Jedne bugi znikały, pojawiały się inne. Hrynkiewicz zamieścił poradnik odnośnie tworzenia poziomów. Sam stworzyłem min. poziom w kształcie pralki, odkurzacza, całej łazienki, czy nawet wanny. Ba pamiętam nawet taki który dział się na rolce papieru toaletowego. Z ciekawszych rzeczy - w pierwszej wersji dało się spaść postacią w przepaść. Oczywiście usunięto to, bo mogłoby to doprowadzić do niepotrzebnej frustracji przy wciśnięciu o jednej strzałki kierunkowej za dużo. Do tego roboty strażnicze zabijały we wszystkich kierunkach, a nie jak ostatecznie tylko jeśli się stało przed nimi.
Ja:Kilka lat temu zostałeś mianowany przez userów i moderatorium moderatorem. Jesteś nim już od około czterech lat. Pytanie więc, jak wspominasz pierwsze chwile w tym nowym zawodzie i co sądzisz o obecnej sytuacji na forum ( czy uważasz że forum w tym czasie rozwinęło się na lepsze czy gorsze, czy jest mniej spamu, więcej)?
Bot:Nawet nie wiedziałem, że jestem już nim od 4 lat. Właściwie to po sporej przerwie dopiero teraz zacząłem bywać na forum częściej. Ba - o premierze 1 epizodu City of Secrets 2 dowiedziałem się z serwisu growego, a nie forum. teraz widzę są jakieś eventy, ale się w to nie zagłębiam. Jeśli ktoś ma coś wiedzieć o sytuacji na forum to ja wiem o tym najmniej. Podsumowując - jestem zaskoczony, że to forum jeszcze nie umarło i nadal ktoś tu jest.
Ja:Teraz czas na kilka luźniejszych pytań. Jakie są twoje zainteresowania?
Bot:Gry, informatyka, tworzenie... no i fandom Doctora Who oraz Kucyków.
Ja:A uprawiasz jakiś sport, bądź się nim interesujesz?
Bot:Nie.
Ja:Wolisz czytać książki czy oglądać filmy?
Bot:Jeżeli ktoś zekranizował książkę to książka zawsze jest oryginałem, a film jest skrócony i przeinaczony. Tak samo jeśli na podstawie filmu napisana zostanie książka to zawsze lepiej widzieć oryginalny zamysł. 
Ogólnie to film i książka to zupełnie inne media, rządzące się innymi prawami - to co lepiej wypada w jednym wypada gorzej w drugim. Także odpowiedź na pytanie czy wolę książki czy filmy brzmi: wszystko mi jedno, byle było dobre.
Ja:A możesz polecić jakieś ciekawe książki, lub filmy które tobie się spodobały?
Bot:Trylogia Back to the Future, stara trylogia Star Wars, oraz Indiana Jones (bez 4 części) to filmy, które mogę oglądać co roku - więc dla mnie są ponadczasowe oraz polecane (nie wiem tylko kto tych klasyków nie obejrzał już wcześniej). Z książek... powiedzmy, że Tolkien, Pratchett, czy Sapkowski (jestem w połowie trylogii Husyckiej). Na ten moment nie przychodzi mi nic więcej do głowy.
Ja:A teraz zadam pytanie, bez którego nie może się obejść - Jaki jest twój ulubiony smak pizzy?
Bot:Lubię zwykłą Margheritę. Takiego pytania się nie spodziewałem, bardziej ulubiony doktor albo kucyk ;p
Ja:No dobrze, to tyle ile chciałbym od ciebie wyciągnąć. Jeżeli chcesz na koniec coś dopowiedzieć, lub kogoś pozdrowić jest właśnie na to moment.
Bot:Nieznany, jeśli to czytasz - powinniśmy zacząć pisać kolejny rozdział Creation Isles jeśli chcemy się jakoś sensownie wyrobić.
A cała reszta niech pozdrowi jednym - Ave Bot, a ja wtedy odpowiem Ave ja.
To tyle - dobranoc i shotgunów pod poduszką na wypadek niezapowiedzianej wizyty jegomościa bez twarzy w garniturze.
Ja:A mi pozostaje podziękować, że udzieliłeś wywiadu.
Bot:Kulturalnie powiem, że cała przyjemność po mojej wyłącznie stronie.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 28 sie 2013, 19:33
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wszystko i nic o bywalcach naszego forum - Wywiady Kacpr
Wywiad fajny. Profesjonalizm jest, postać jest, pytanie o pizze jest... No wszystko raczej ok i wspaniale. 10/10, a jakże.


Śr, 28 sie 2013, 19:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL