Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:12



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Dziewiąte urodziny Forum 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Dziewiąte urodziny Forum
Za 25 godzin, licząc od chwili, gdy to piszę, nasze forum będzie sobie już liczyć dziewięć lat. Nie jest to jeszcze okrągły, świetny jubileusz, ale bez wątpienia wart świętowania.
Moderatorium ma w planach aż cztery atrakcje na ten dzień, mam nadzieję, że uda nam się zrealizować wszystkie. Aż się dziwię, że czas tak szybko leci, mógłbym przysiąc, że jeszcze tak niedawno była szósta rocznica... Najwyraźniej w dobrym towarzystwie czas płynie szybko. 8)
Obrazek
No, skoro prezenty mamy odhaczone, to chciałbym podziękować wszystkim, którzy włożyli swój wkład w to, że to forum, ten staruszek, nadal świetnie się trzyma. :)

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 31 sty 2014, 22:56
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Nie umiem jakoś szczególnie pisać podziękowań dla forum za to co tutaj przeżyłem, jednakże postaram się napisać w miarę swoich możliwości tą wiadomość. No więc, cieszę się, że spotkałem to forum na swojej drodze życia, wiele mnie nauczyło. Na pewno jeszcze wiele mnie nauczy, zapewne wiele rzeczy będę jeszcze żałował które być może w przyszłości kiedyś tu powiem. Od razu przepraszam za nie z góry i teraz mogę powiedzieć tylko jedno - Wszystkiego najlepszego dla forum. Cieszę się, że powstało. Niech przeżyje jeszcze parę lat. :)


So, 1 lut 2014, 10:56
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Czas bym coś tutaj napisał. Cieszę się bardzo, że jestem na tym forum, ponieważ to dzięki niemu wielu rzeczy się nauczyłem. Naprawdę, możecie się śmiać, że ja w tym wieku dopiero poznałem tajniki znaków oraz różnych takich, ale lepiej późno niż wcale. Brak słów, aby wyrazić to co czuję, naprawdę. Tylu fajnych ludzi, którzy mi w jakimś stopniu pomogli się podnieść. No cóż, pewnie gdybym dalej robił to co robiłem w zeszłym roku, by mnie tutaj z wami nie było, ale dobrze, że ta jak to się nazywa głupawka wywietrzała mi z głowy.
Forum Przygód Reksia to istna kopalnia wiedzy na każdy temat. Można tutaj tez znaleźć wiele pomocy od innych oraz ludzi, którzy nieraz mają swoje poglądy i niestety, czasami zamiast dyskutować o tym w jakimś temacie to wolą pisać na czacie, ale może to się zmieni.
To forum miało swoje wzloty jak i upadki, tych drugich trochę się przewinęło (błąd bazy danych, brak aktywności, itp.), ale mam nadzieję, że teraz będą same wzloty na forum i będzie przypominać to dawne świetne forum, którym każdy się szczycił
i nadal to robimy, gdyż nie opuściliśmy naszego forum w potrzebie.
Tak właściwie to chciałem podziękować wszystkim, którzy są na forum, nieważne czy to zwykły user, czy moderator za to, że są tacy życzliwi oraz towarzyscy i za to, że chcą pomagać, mimo, że niektórzy mają niską samoocenę, ale to forum i to społeczeństwo jest po to, aby sobie pomagać w trudnych chwilach.
Podsumowując, miejmy nadzieję, że wszyscy razem będziemy świętować 10, 15 i nawet 20 rocznicę forum, bo naprawdę jest warto. I jest warto abyśmy nadal włożyli w to forum wiele wysiłku i pracy tak jak to w pewnym stopniu robimy, żeby forum rosło w siłę i nie upadło. Bez niego nigdy byśmy się nie poznali i nie mieli takich fajnych wspomnień.
Pozdrawiam.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 1 lut 2014, 12:35
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Forum już ma dziewięć lat. Przez ten czas dorobiło się już własnej historii i kilku projektów robionych przez liczne gwardie, m.in. Reksiopedię czy Grę. Forum miało zloty jak i upadki. Bez gier o Reksiu forum, niestety, powoli zamiera. Miejmy jednak nadzieję, że to tylko tymczasowy kryzys i nasza kochana strona wkrótce będzie naprawdę aktywna.
Forum to przyjemne miejsce, można porozmawiać na różne tematy, napisać powieść, wygrać konkurs... Dziękuję tym wszystkim, którzy zasłużyli się dla tego miejsca. Cieszę się, że ta strona nadal się trzyma i ktoś tu wchodzi. Pewno jeszcze nie raz zrobię tutaj coś złego, czego będę się wstydził. Miejmy nadzieję, że na forum będzie dobrze i żadni spamerzy i inni nam nie popsują klimatu.
Teraz czas na prezencik z Google: :D
Spoiler:

Obrazek


So, 1 lut 2014, 20:31
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
A ja złożę życzenia w dniu rocznicy.
Dziewiąte urodziny to jakby nie patrzeć sukces, który może przerodzić się w jeszcze większy. Dobrze wiedzieć, że to forum nadal żyje i nawet dobrze się trzyma, po tych wszystkich latach. Mimo, że bywają trudne chwile zawsze się z nich wymigamy (co potwierdzi historia) i będziemy funkcjonować tutaj dalej.
Forum uczy, to fakt. Nie tylko was, ale i mnie wiele nauczyło. Wystarczy spojrzeć na moje posty z 2010 roku a na te z teraz. To forum pozwoliło mi się jakoś rozwijać pod tym względem, z czego bardzo się cieszę. Przyjaźnie który tu zawiązałem, stają się realne. Dużo by wymieniać. Wystarczy podziękować.
Wszystkiego najlepszego. Pamiętajmy, nie pozwólmy zburzyć tego co tu zbudowaliśmy. Jeden mały gest może okazać się tym wielkim. Mam nadzieję, że to forum przetrwa jeszcze wiele lat i doczeka kolejnych rocznic. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 2 lut 2014, 12:23
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Harmonogram uroczystości i atrakcji
(jeszcze niepewny, godziny mogą się trochę zmienić zależnie od tego, ile czasu zajmie wprowadzenie ostatnich poprawek)

18:30 - 19:00 (?) Quiz Reksiowy, prowadzony prawdopodobnie przez Pana Potwora
20:00 Publikacja drugiego numeru gazetki forumowej, a także dodatkowa niespodzianka...
20:15 (?) Publikacja Plejady Gwiazd

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 2 lut 2014, 13:29
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 8 paź 2012, 16:19
Posty: 60
Naklejki: 0
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Najlepsze życzenia dla całego forum i jego userów. Mimo, że na forum za długo nie jestem, to i tak się z tego cieszę. Chciałem przede wszystkim powiedzieć, że 9 urodziny to nie lada powód do świętowania, bo przecież w końcu to forum za rok będzie istnieć dekadę. Mam nadzieję, że to forum będzie istniało tak długo jak tylko się da. Oczywiście wiadomo, że najbardziej wierni userzy się od tego forum nie odwrócą (przynajmniej na razie :wink:), ale są też tacy, którzy rejestrują się po to, aby spamować. Miejmy nadzieję, że na tym forum za kilka, kilkanaście lat nie będzie tylu spamerów, a więcej takich jak na przykład bot, nieznany, Dizel, AdamMag, czy Kretes102. Ci userzy nie spamują i pilnują żeby forum trzymało mimo upływu lat bardzo dobry poziom. Cieszę się, że mamy takie wspaniałe forum i takich wspaniałych userów. Jeszcze raz sto lat dla forum i userów. Jest to najlepsze forum na jakim się zarejestrowałem. Na forum zaroiło się od wielu userów, którzy pomogą każdemu w trudnej sytuacji. Na razie to tyle i jeszcze raz sto lat.


N, 2 lut 2014, 14:27
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Przepraszam że tak późno...
_______________________
Wszystkiego najlepszego dla forum!
Żeby przyszło więcej użytkowników,nie było żadnych spamerów i żeby rozkwitało w najlepsze :wink:
A to prezenty dla forum
Spoiler:


N, 9 lut 2014, 13:34
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Dziewiąte urodziny Forum
Ja też życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, i słodyczy Patryk wam życzy!!!
Oczywiście życzę wszystkim użytkownikom forum. Dla Adminów, Moderatorów i wszystkich innych!

PS: Ja też oczywiście za późno...

_________________
Obrazek


Wt, 11 lut 2014, 11:37
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 9 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL