Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:19



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Forum 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Forum
No i co z tego, że dawno nie pisałeś opowiadań? Albo masz wyczucie i piszesz dobrze, albo go nie masz i piszesz źle. Porządnie to to napisane nie jest. Opowiadanie w sumie nie ma fabuły i nie mam pojęcia o czym mogłyby być kolejne rozdziały. Opisy są słabe, mogłeś używać innych zwrotów niż je ciągle powtarzać. Skoro to ma być to twoja wizja wyglądu forum, gdyby było budynkiem powinno być wszystko szczegółowo opisane. Błędy są, zapominasz stawiać kropki, albo wstawiasz w środku zdania duże litery. Przecinków prawie zero. Ogólnie bardzo słabo i nie obrażaj się, bo krytyka jest nieunikniona. Daję 2/10, ale mam nadzieje, że będzie lepiej. Powodzenia i pozdrawiam.


Ostatnio edytowano Wt, 22 lip 2014, 11:05 przez Matek, łącznie edytowano 1 raz



Wt, 22 lip 2014, 10:57
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Forum
Teraz ja oceniam.
Po pierwsze: Na razie to wygląda jak opis a nie jak opowiadanie.
Po drugie: To opowiadanie jest trochę ekhm...krótkie.
Ale jak dawno nie pisałeś opowiadań...
Spoiler:


Wt, 22 lip 2014, 11:17
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Forum
Jak na Twoje pierwsze opowiadanie tutaj na forum jest w miarę dobrze, jednakże ten rozdział zawiera wiele minusów.
Opowiadanie jest dosyć krótkie. Radzę ci byś bardziej wzbogacał opowiadanie o jakieś dodatkowe szczegóły typu wygląd budynku, pomieszczeń, a nawet samych postaci. Ten rozdział nie zawiera też ani akcji ani fabuły. Mógłbyś bardziej się postarać i dodać tam jakąś fabułę, aby było wiadomo, o czym jest treść całego opowiadania. Zdarzają się też powtórzenia. Ja bym radził ci też wzbogacić język opowiadania, tak aby potencjalny czytelnik nie znudził się czytając tego samego. Błędy interpunkcyjne oraz ortograficzne to też jeden z największych minusów tego rozdziału.
To tyle, jeśli chodzi o komentarz.
Jaką by ci tu ocenę wystawić? No dobrze, jestem skłonny wystawić tylko 3/10. Postaraj się trochę bardziej w następnym rozdziale i popraw to, co tutaj ci wytknąłem czy napisałem :wink:.
Pozdrawiam.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 22 lip 2014, 16:06
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Forum
Ja tylko się wtrącę.
Kretes102 napisał(a):
Jak na Twoje pierwsze opowiadanie tutaj na forum jest w miarę dobrze, jednakże ten rozdział zawiera wiele minusów.

Przecież Doktor przed usunięciem konta napisał jedno opowiadanie.

Co do opowiadanie - słabe, więcej opisów, mniej powtórzeń. Pisz poprawnie. Wymyśl jakąś fabułę, a nie dawaj czegoś takiego, co trudno określić xD.
Nie mam pojęcia o czym niby możesz pisać dalej, ale cóż... Może kiedyś na coś wpadniesz i mnie pozytywnie zaskoczysz?
Aha, i akapity stosuj. Nikt nie lubi "ściany tekstu" :P

2/10


Wt, 22 lip 2014, 16:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL