Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Forumowy Top 2014 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Forumowy Top 2014
Witajcie.
Nie wiem w sumie, czy to dobry pomysł aby założyć ten temat, ale zaryzykuję. Całość nie jest skomplikowana, chciałbym abyśmy po prostu podzielili się tym co najlepsze. Chodzi oczywiście o wszelkie domeny forumowe obejmujące ten rok. Napiszmy, co w tym roku przypadło nam najbardziej do gustu, przypomnijmy sobie co się działo i o czym będziemy pamiętać. Może to być cokolwiek, zaczynając od konkursu kończąc na podziękowaniu dla jakiegoś użytkownika, wiecie. Myślę, że to całkiem dobry pomysł, oderwie nas choć na chwilę od kanałów czy konkursów. Oczywiście, ja zacznę.
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Oprócz tego, chciałbym podziękować wszystkich tegorocznym userom za wkład w forum, za wytrzymanie ze mną (XD) no i abyśmy przeżyli jeszcze wiele lat na tym forum.
Chyba tyle. Zapraszam i was, do napisania posta i podzielenia się swoimi top. Mam nadzieję, że jednak ktoś to zrobi, inaczej będzie smutno, no ale. Aha, sorki, jeśli było zbyt słodko, starałem się jednak, aby tak nie było.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 28 gru 2014, 00:39
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post Re: Forumowy Top 2014
Zastanawiałem się przez moment, co by tu napisać i zapewne wyjdzie jakiś stek bzdur, jak zwykle zresztą. Jestem już trochę stary, niestety i kolejna osiemnastka przede mną niedługo, ohoh. Piątka z kolei będzie, jej. A to wszystko wydaje się, jakby było wczoraj... Czyż nie? Starość, nie radość. Gnaty nawet bolą. A tak bez marudzenia już, całkiem poważnie mówiąc to fajnie było tu wrócić po przerwie dwuletniej, chociaż właściwie czteroletniej (sprawdziłem w postach, kiedy napisałem ostatni raz przed powrotem). Dwuletnia, bo teoretycznie dałem posty w 2012, ale praktycznie to ostatnie wpiski są z 2010. I dużo się pozmieniało, nie znam już tych userów, którzy tu się pojawiają. Ba, dlatego ja sobie pozwolę trochę napisać, co innego.
Z Forum dla mnie wiążą się wspaniałe wspomnienia, począwszy od momentu, kiedy byłem po prostu durnym dzieckiem, aż po teraz, gdzie czuję się dojrzałym mężczyzną. Minęło 9 lat od mojego pojawienia się tutaj, zaraz będzie 10. W tym czasie nawiązałem tutaj wiele wspaniałych znajomości, przeżyłem niesamowite chwile... Uniesienia emocjonalnego w postaci radości, smutku i wielu innych. Sądzę, że w pewien sposób Reksio zmienił moje życie na lepsze. Nie tylko on, zresztą. Bo były jeszcze inne aspekty, które się przeplatały tutaj, och... Łezka się zakręciła w oku.
No więc, przeglądając całą historię forum, to bardzo dobrze wspominam userów, którzy już dzisiaj tu się nie pojawią, lub nie mamy ze sobą kontaktu, a będę ich dobrze wspominać zawsze. W gruncie rzeczy to najbardziej chciałbym podziękować tym, którzy byli wtedy i do teraz są gdzieś w moim sercu, jako wspomnienia. Z osobna i wszystkim po kolei, których pozwolę sobie wymienić tutaj. Oczywiście, pozwolę sobie wymienić tylko paru, którzy naprawdę stali się częścią mojej historii. Tej Internetowej i realnej, z wyróżnieniem trochę.
Dizel, zacznę od Ciebie, stary pryku. Pamiętam Ciebie sprzed tych paru lat, i teraz. Zmieniłeś się niesamowicie, i nie gniewaj się, ale jakoś nie wierzyłem, że będziesz mieć dziewczynę. To miło popatrzeć, jak dorastasz. Jeszcze niedawno srałeś w gacie... ;_; XD [Sorry, sic.]
Kasia, jezu. Zmieniłaś się niesamowicie, ale kiedyś byłaś uroczą dziewczynką. Świetnie mi się z Tobą gadało i pamiętam, jak szukałem Cię przez parę lat na GG, dzwoniłem po ludziach i w końcu mi się udało. Nie żałuję tego. Do dzisiaj tylko nie wiem, czemu wtedy zniknęłaś... Mniejsza, może nigdy się nie dowiem.
Super Dziewczyna, dobrze mieć z Tobą kontakt! Zmieniłaś się też... Nie zapomnę tych rozmów i teraz sobie uświadamiam, ile miałaś lat wówczas. Boże, jak ja Cię zdemoralizowałem... :o
Claer, kurczę... Szkoda, że stałaś się teraz "modnisią" i nie mamy kontaktu. Dobrze Cię wspominam, szczególnie w scenach, jak nosiłaś się na żółto. Ach... :)
T.K., oryginalny niebieski! I "Emi cmok", hahah :D Kurde, Ciebie też zdemoralizowałem...
Asti, chyba najbardziej wspominam nasze rozmowy na GG o wszystkim i niczym. Było miło. Szczególnie, jak pracowałeś nad gazetką z Forum. ;)
Guzik, dzięki za bycie przyjacielem. Tego się nie zapomina. :)
Squiti, haha, dobrze jest z Tobą odnowić kontakt. ;D Jesteś strasznie śmieszna. ;)
Waldimors, za burzę z piorunami.
Caler Gler, chyba za smoki. I dobrze!
Lone Star, za... bycie przyjacielem, którego potrzebowałem, kiedy dojrzewałem. Za to, że mogłem zawsze napisać i wiedziałem, że nie zlejesz. A najbardziej za "dziecko w paczce", mam nadzieję, że jeszcze skojarzysz. Nie zapomnę tego chyba w życiu. [Tu nie chodzi o sprzedawanie dzieci na czarnym rynku :O].
I ostatnia osoba, Shochuu. Z Tobą próbuję odnowić kontakt, ba, nawet wyczaiłem trochę namiarów w Twoim kierunku, ale jakoś nie bardzo mi wyszło... skontaktowanie się, o tak, to będzie trafne. Chciałbym, by to bardziej było możliwe, ale niestety. Może któregoś dnia się uda.

Tak. To były wspaniałe wspomnienia. I chciałbym podziękować tym nowszym użytkownikom za przyjęcie mnie ciepło na forum i zrozumienie. Bałem się trochę tego, jak tu wróciłem. Tak, że się nie odnajdę. A tu proszę.
Api, Kretes102, Mątek, Autor, Doktor, Kacper98, olexo2, Z.Art, Rilana, Czarnoksieznik, lubię każdego z Was i dziękuję.

Oj, sorki za rozpisanie. :o

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


N, 28 gru 2014, 01:12
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Forumowy Top 2014
No dobra, no to odpowiem:
-Na pewno ważnym dla mnie momentem w tym roku było dostanie się do III oddziału Gwardii Reksia. Nie ukrywam, że ucieszyłem się z tego, że dostałem się już do drugiego oddziału GR.
-Tak jak powiedział już wcześniej powiedział Kacper - forumowy Skype. Na Skypie zawsze jest ciekawie, zabawnie, czasem atmosfera jest napięta (hihihi), ale mimo to mi się podoba. Dodam tylko, że szkoda, bo Dizel postanowił wprowadzić do niego regulamin, a tak definitywnie nie powinno być. Fajne byłoby mieć miejsce w którym nie trzeba się spinać, ale trudno.
-Kolejną rzeczą są naklejki, których mam 9. W tym roku udało mi się naprawdę sporo uzbierać, bo chyba aż 5. No, na pewno jest to dla mnie duże wynagrodzenie.
-Następną rzeczą dla odmiany jest konkurs, jakim jest Zgoda i Niezgoda 2. Według mnie najlepszy konkurs ze wszystkich forumowych konkursów. Szkoda tylko, że 3 część prawdopodobnie nie powstanie, a jak powstanie to dopiero po Cyrku.
-Wydaje mi się, że trochę poprawiłem się z bawienia się w Photoshopie. Cieszę się, że moje obrazki do RexMemów, cytatów i Reksiopedii się przyjęły. Mam nadzieje, że nikt ich nie zmieni. :mrgreen:
-9. rocznica forum też była dla mnie ważnym wydarzeniem. Na forum duuużo się zmieniło od 2005 roku i cieszę się, że mogę powiedzieć, że jestem zarejestrowany na forum, które ma już 9 lat... Udało mi się na forum sprowadzić Szalonego Kapelusznika, z czego się cieszę.
-2 lata na forum, w Lipcu minęła mi rocznica zarejestrowania się na forum. Nie mogę się doczekać pozostałych.

No i to chyba tyle, mam nadzieje, że rok 2015 będzie jeszcze lepszy.


Pn, 29 gru 2014, 14:54
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Forumowy Top 2014
Tak myślałem, co by tutaj napisać, bo cały rok to jednak dużo, ale znalazłem parę ważnych momentów, które moim zdaniem są najważniejsze.
Oto one:

- Dziewiąta rocznica forum. Była to pierwsza rocznica, w której brałem aktywny udział (coś mi świta, że w 2013 byłem, ale chyba tylko na chwilę i mnie to za bardzo nie interesowało). Przyznam, że to była świetnie zorganizowana impreza i dziękuje Moderatorium za zorganizowanie, a i także dziękuje wszystkim forumowym kolegom za to, że tak licznie przybyli. Bez nas forum z pewnością nie upadnie. I naprawdę, po miłych i niebanalnych wydarzeniach z 2 lutego br., z niecierpliwością czekam na okrągłą, dziesiątą rocznicę, ponieważ obchodzić coś w takim miłym, ale i też lekko zwariowanym gronie jest bezcenne.

- Powroty userów. Jest to bardzo fajne doświadczenie, spotkać userów, którzy kiedyś często bywali na tym forum, a potem powrócili po tylu latach i nadal chcą tworzyć naszą forumową społeczność. To naprawdę miłe i ciekawe uczucie. Mam nadzieję, że wielu dawnych użytkowników nie zapomniało o starym, dobrym forum i powrócą, i odrodzą się jak feniks z popiołów.

- Konkursy. One są bardzo ciekawie prowadzone, ale do niektórych mam wiele zastrzeżeń. Tak, chodzi głównie o Potworiadę. Rozumiem, prowadzi to potwór, wszak czasami prowadzący jest zbyt chamski. Ale ja jakoś to przetrzymam, bo inaczej niestety się nie da. Nie można zmienić stylu gry prowadzącego, ot tak. Ale i tak uważam, że Dizel dobrze się spisuje jako prowadzący i drugiego takiego nie znajdziemy na forum. Oczywiście oprócz Dizla, trzeba też podziękować nieznanemu za to, iż są już pełnoletni, mają swoje sprawy i życie, acz jednak znajdą czas dla naszej gromady i prowadzą tak liczne konkursy. Gdyby nie wy, forum by nie wyglądało tak jak teraz. Jeszcze raz dziękuję.

- Naklejki. Ten sposób nagradzania jest naprawdę dużym odkryciem mijającego roku. W tym roku uzbierałem ich aż 8, z czego jestem dumny. Ale najbardziej jestem dumny nie za naklejki za rozmaite konkursy, ale za stworzenie obrazków na forum. Ale to już w kolejnym punkcie. Niemniej dziękuje za stworzenie i zrealizowanie takiego wspaniałego pomysłu.

- Obrazki na forum. Ten rok będzie również wspominany przeze mnie z tej strony, że podszkoliłem się w Photoshopie. Dzięki temu stworzyłem obrazki do działów, szczególnie tych reksiowych, które się na forum przyjęły z ciepłym uznaniem, a mam plan stworzyć nowe, ale ostatnio nie miałem na nie pomysłu, więc w nowym roku pomyślę o tym jak najbardziej. Ale cieszę się, że mogłem przyczynić się do poprawy wyglądu forum.

- Śpiewanie. W tym punkcie, który łączy się z punktem "Konkursy", jak najbardziej chciałem podziękować Dizlowi. Gdyby nie te konkursy, w których trzeba było coś zaśpiewać, nigdy bym nie odważył się wykorzystać mojego głosu, który w większości spotkał się z ciepłym uznaniem. Po porażce z piosenką "Czy ten pan i pani", nie sądziłem, że jeszcze będę mógł w stanie coś wykonać, a tu proszę. Dzięki Tobie, Dizel, ale i także innym userom, np. A.pi, Czarny, naprawdę rozważam w przyszłym roku zrobić coś ze sobą i wykorzystać mój głos. A jeśli Bóg pozwoli, to może o mnie usłyszycie w TV, co? Tak, marzenia są wielkie i trochę nierealne, ale mam nadzieję, że sprostam temu zadaniu i zrobię ten milowy krok ku przyszłości. Jeszcze raz dziękuję.

- Cytaty i RexMemy. Wspaniałym faktem jest to, że na forum są tacy pomysłowi ludzie. Dawid świetnie się spisał, tworząc to. Dzięki niemu mamy dostęp do ważnych cytatów, które coś wniosły do naszej społeczności, ale i też do spamu, wszak przyznam, że on też ma w sobie to coś, co przypomina te dobre, stare czasy w mijającym 2014 roku. Co do RexMemów, to naprawdę szacun, bo ja na taki pomysł bym nie wpadł. Dawidzie, dzięki.

- Skype. Tak, zgodzę się z Kacprem i Mątkiem, że to miejsce spotkań, rozmów, dzięki któremu bliżej się poznaliśmy i mamy ze sobą stały kontakt. Często jest tam miła i ciekawa atmosfera, dzięki takim ludziom jak: Kacper, Mątek, Autor, Dawid, Api, Art i Artur. Naprawdę, to pokazuje, że ta generacja jest bardzo ze sobą zgrana i zżyta.

- Dwulecie bycia na forum. Heh, pamiętam jakby to było wczoraj. Jestem tutaj już od 24 lipca 2012 roku i postaram się być jak najdłużej. Moim marzeniem jest obchodzić piątą rocznicę na forum, ale zobaczymy co czas pokaże.

- YouTube. Ten rok był dla mnie wielkim spełnieniem, jeśli chodzi o YouTube. Pamiętam jeszcze, jak w styczniu miałem tylko 12 subskrypcji. To były czasy. Teraz dorobiłem się już prawie 160 subów i widzę, że licznik nadal się kręci, chociażby, że raptem tydzień temu doszedłem do setki, a tu proszę. Ponad tydzień, a jestem bogatszy o prawie 60 subów. Może to przez mój śpiew, albo klipy, które wstawiam. Jedne mają wielkie zainteresowanie, drugie już mniej. Ale mam nadzieję, że dzięki takiemu serwisowi ktoś mnie w końcu odkryję, bo tak myślę, aby nie nagrać jakoś teledyskopodobnego klipu z moim udziałem w 2015 roku. Ale jeszcze pomyślę, bo to oczywiście trochę ryzykowne przedsięwzięcie.

Na chwilę obecną to chyba tyle. Mam nadzieję, że rok 2015 będzie rokiem pełnym zmian, oczywiście tych na lepsze i życzę tego samego forum i innym userom. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i dużo lepszych sytuacji, także tych miłosnych (tak, Art, to do ciebie) :wink:.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 31 gru 2014, 00:00
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Forumowy Top 2014
Mojej wypowiedzi nie może zabraknąć. Raz już chciałem napisać tego posta, ale oczywiście musiałem zamknąć kartę. Już jest sylwester, więc trzeba to napisać dopóki jest ten rok. No właśnie, ten rok - 2014. Sam nie wiem, czy to dobry rok, czy zły. Według mnie 2013 był o wiele ciekawszy (nie mówiąc o 2011, heh...). Ten rok był mieszaniną ciszy w tematach i ulewy postów w konkursach. W tym roku opuściłem gimnazjum. Dobra, przejdę do całej sprawy.
6:
Piosenki i kanał YouTube Kretesa. Zaczęło się od nagranej w 2013 roku kultowej już piosenki "Czy ten pan i pani?", która pojawiła się dzięki Turniejowi Rycerskiemu (dzięki Dizel za to). Może i wyszło średnio, ale wkrótce się to rozkręciło. Jeszcze w 2013 roku na kanale pojawiły się piosenki Antosia Szprychy. Pojawiły się pierwsze subskrybcie. Oj, Kretesie. Na początku tego roku miałeś... 10? Gdzieś tyle. Wstawiałeś kolejne piosenki, lekko ryzykując. Z tego co pamiętam, to dostałeś tam swego czasu ostrzeżenie za łamanie praw autorskich xP. Ale się nie poddałeś. Wstawiałeś piosenki już nie tylko Antosia, bo także Krawczyka, Love System, Bohdana Smolenia, DJ Witusia i innych. W końcu Dizel zaczął Być Jak Kameleon ;o - za piosenki były dodatkowe punkty, więc sporo ich nagrałeś. Definitywnie najlepiej wyszło ci "My, Liberałowie". No i teraz, pod koniec 2014 roku masz już ponad 100 subskrybcji. Ten rok sprawił, że twoja ciężka sprawa (wrzucanie filmików na YouTube to zło, uwierzcie) zaowocowała i wydała dziesięciokrotny plon xP. Trochę mu pomagałem nabić wyświetlenia, co zapewne pomogło mu zdobyć tych fanów. Może za rok będziesz miał już 1 000 fanów? Zobaczymy.
5:
Powrót userów. To naprawdę miłe, że na nasze forum nie tylko dołączają nowi (kogo ja oszukuję ._.), ale również powracają ci starsi. Zaczęło się właściwie od powrotu Doktora, który był na forum tylko i wyłącznie w 2013 roku. Potem usunął konto, bo... w sumie nie wiem. Wrócił i to się liczy. Z tych starszych powrócili tacy ludzie jak Paweł czy Lone Star. Ostatnio powrócił Sniff - czy tam teraz Izzy. I to na dłużej. Forum jest dzięki niemu o wiele ciekawsze i bardziej rozbudowane. Mam nadzieję, że Izzy zostanie z nami, nie tylko na 2015 rok. Może nawet do końca forum zostaniesz? mahna mahna ;o
4:
Mr. Monster Show 2 i LoI. Te konkursy są bardzo ciekawe. Dlaczego wymieniam je w parze? LoI jest powiązane z Cyrkiem Chaosu, który jest właściwie centrum MMS2. MMS2 ma bardzo ciekawe i zróżnicowane konkurencje. Podwórkowy Mundial 2 trochę nie wyszedł, nie wiem czemu tak mało osób się zapisało. Mam nadzieję, że wyjdzie jego trzecia edycja, która będzie o wiele lepsza. Być Jak Kameleon - to było mistrzostwo. Pomysł parodiowania jest genialny i gratulacje dla tego, kto na to wpadł (czyli poniekąd twórcę Twoja Twarz Brzmi Znajomo :shock: ). Świetnie się bawiłem grając te wszystkie postacie. Finał był po prostu bardzo fajny. Do tego prowadzącymi byli nasi ukochani Pan i Infine! Dead's Kitchen wspominam trochę gorzej, pewno dlatego, że szybko odpadłem, ocenianie jedzenia było nieregularne i do tego przez większość jego trwania byłem nad morzem. HeRoeS - wielki niewypał. Konkurs zapowiadał się świetnie (ach te pokemony... niby odgrzewane kotlety, ale fabuła jednak ciągle interesuje). Niestety, skończył się po jednym minikonkursiku. Wiadomo, konstrukcja tego konkursu zajęła by bardzo dużo czasu, być może kilku lat. Kto wie, może kiedyś nadejdzie wielki powrót tego konkursu? Rzeźnie wspominam bardzo dobrze. Pierwsza konkurencja była według mnie genialna i nietypowa. Fajnie było pobawić w stare, nie zawsze dobre czasy. Kolejne konkurencje były bardzo fajne (szczególnie pasty. Ach... pasta Doktora). Uważam, że fajnie wymyśliłem creepyhero, który na pewno jeszcze zaistnieje. The Strangers też wspominam dobrze. DoP jest według mnie fajnym pomysłem, który niestety zapewne skończy się już w styczniu. Cyrk jest bardzo fajny. A teraz przejdźmy do omawiania LoI. Fajny pomysł na RPG, mi się podoba bardziej niż dawne Odjechane RPG. Szkoda, że teraz nic się tam nie dzieje, bo trwa Cyrk... Mam nadzieję, że w 2015 wreszcie ten konkurs zacznie działać.
3:
ZIN2. Według mnie to najlepszy konkurs, jaki kiedykolwiek powstał na forum. Było w nim wszystko co lubię - i szczęście, i zagadki, i współpraca, i dużo kreatywności i roboty. Dizel według mnie postarał się z tym konkursem. Po prostu jest cudowny. Pamiętam, jak zagadki sprytnie rozwiązywał Kretes, chociaż nie dawno odkryłem, że niektóre oparte były na znanych creepypastach (np. "Beztytułu"). Przedstawienie wyszło nam (Drużynie na Czasie ;D) idealnie. Szkoda, że nikt jej nie nagrał i zapewne zginęła na wieki. Z konkurencji pamiętam również film. Heh, było definitywnie za mało czasu i właściwie sam go zrobiłem. Tylko Kretes mi trochę pomógł. No i na tej konkurencji odpadłem... Ale i tak wkrótce będzie sequel tego. Finał też był fajny. Namęczyłem się nad tą prezentacją. Nie wspominam dobrze piosenek, gdyż... ech... Dziękuję, że uwierzyliście, że nie kłamię, chociaż kłamałem w finale ;P. Myślę, że to dzięki temu, że przy piosence dołożyłem filmik pokazujący moje pw. Wiadomość o kłamaniu zcytowałem i wysłałem sam do siebie, zaś oryginał usunąłem. W zasadzie dużo nie straciłem, bo nie było tam żadnych podpowiedzi. Ani jednej. I ja wygrałem ten konkurs, yay.
2:
Dziewiąta rocznica forum. To było ważne wydarzenie. Nieznany i Dizel zrobili kawał dobrej roboty. Quiz był fajny i pomysłowy. Powrót Szalonego też był fajny - niestety też nikt to nie nagrał. A szkoda. Była to pierwsza rocznica, w której brałem aktywny udział (coś mi świta, że w 2011 byłem jako gość, ale cóż, nie rejestrowałem się czy coś). Dziękuję moderatorium za zorganizowanie tej rocznicy i mam nadzieję, że dziesiąta to będzie hit.
1:
Forumowy skype. To po prostu świetnie miejsce do rozmów. Teraz mamy aż dwa forumowe skype: oficjalny (zwany też ex-Fanclubem Lyra Forever) i grupę zboczoną (+10) ;D. Szkoda tylko, że zaczął obowiązywać na nim regulamin (przynajmniej na oficjalnym, chociaż biorąc pod uwagę co tam piszemy, to... nie). Podziękowania dla Kacpra za pomysł. Podziękowania dla Mątka i Autora za przewodniczenie tym grupom. To właśnie na tym Skype istniała znana pewno wszystkim trójca Mautoretes i różne spiski i teorie (jeszcze zaistniejOM w 2015, zobaczycie).

No, lista jest trochę krótka. Mógłbym jeszcze tu wcisnąć inne rzeczy, ale uważam, że po prostu nie były dla mnie ważne, jak te powyżej.
No i jeszcze muszę napisać podziękowania dla użytkowników.
Kretes102, za to wszystko co zrobiłeś dla forum w tym roku. Wiem, że często cię krytykuję i niemal łapię się wszystkich sposobów byś przegrał jakiś konkurs. Jednakże uznaj to za coś w stylu... motywacji. Dziękuję ci za te wszystkie piosenki w tym roku, podsumowanie roku 2013 (bo nie było okazji ;-;). Życzę ci, byś dobrze radził sobie w Technikum. Dziękuję ci za to, że przez założenie i rozwijanie twojego forum poznałem skrypt phpbb3. Dziękuję ci za twój komiks. Życzę ci, byś dokończył go w następnym roku ;D. Dziękuję ci za kanał YouTube, który jak widzisz był jedną z najważniejszych forumowych wydarzeń dla mnie. Oby zbliżająca się osiemnastka nie była tylko "końcem", ale również "początkiem" wielu dobrych rzeczy. Życzę ci byś, wreszcie znalazł tą dziewczynę i wyluzował ;D.
Mątek, teraz ty, stary druhu i mój bff. Dziękuję ci za twój wysiłek w GR (którego niestety nie mogę zobaczyć, ale mimo wszystko). Dziękuję Ci za... eee... bycie Mątkiem, to bardzo rozruszało to forum. Życzę Ci byś dobrze radził sobie w gimnazjum, i dostawał same ósemki, a szóstkę to tylko w lotku (cytuje życzenia wigilijne od moich kolegów z klasy, yay ^^).
Dawid6, dziękuję Ci za Cytaty i RexMemy. W sumie to nie wiem, co o tobie dokładnie myśleć xD. Na pewno twój Placke rozruszał lekko forum. Dzięki nagraniom na cytatach możemy powspominać ten rok, który nie zawsze był kolorowy. Bez ciebie jest trochę smutno. Życzę Ci, byś ograniczył twoje dziwaczne dwuznaczne teksty i byś już nigdy nie dostał bana za takie głupoty.
olexo2, dziękuję Ci za twój wkład w rozwój pewnego projektu (wprawdzie to nie na tym forum, ale cóż). Również dzięki Tobie uniwersum Imperium Mięsnego jest o wiele ciekawsze. Dziękuję Ci za wymyślenie Bolesnych Czipsów :lol: , Liszajów Swędocych i Bodziszkowatych. Dziękuję Ci za wielokrotne rozruszanie forum różnymi "dziwnymi rzeczami". Na pewno dzięki Tobie forum jest ciekawsze. Życzę Ci byś się nie zmienił na gorsze. Bądź aktywny w 2015. Życzę ci dobrej klasy gimnazjalnej.
Doktor, dziękuję Ci, że wróciłeś. Często zachowujesz się dziwnie, a nawet czasem strasznie. I tak miło, że jesteś. Życzę Ci dobrej klasy gimnazjalnej. Życzę ci miłego roku 2015 i dużej aktywności na forum.
Ż. Art, dziękuję Ci, że jesteś aktywny i w ogóle dzięki tobie forum jest aktywne i w ogóle masz wspaniałe życie pięknie piszesz więc życzę ci tylko byś dalej utrzymywał formę pisarską.
Kacper, dziękuję Ci za wiele rzeczy. Za prowadzenie Kłamczucha, świetnego konkursu bez nagród. Oby w 2015 było więcej odcinków. Za rozkręcanie forum. Za porządnie wykonywaną robotę moderatora. Za to, że właściwie ty stworzyłeś forumowego skype. Za opowiadania (ZiN, WSS). Życzę ci byś wytrwał w gimnazjum i trafił do dobrej szkoły ponadgimnazjalnej.
Izzy, tobie też podziękuję. Chociaż powróciłeś na forum niedawno, to już zrobiłeś dużo. Rozruszałeś forum, wprowadziłeś manię emotki ;o i już kultową piosenkę "mahna mahna". Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo. Życzę ci wesołego studiowania i miłych chwil.
Adam, Dizel, Nieznany, dziękuję za wykonywanie waszych pomysłów. Dizlowi za MMS2 i ZIN2, Nieznanemu za prowadzenie GR, a Adamowi za naklejki. Życzę wam by w roku 2015 wasza praca była owocna.
Czarnoksiężnik, dziękuję Ci za liczny wkład w rozwój forum. Nie sprawiałeś w tym roku żadnych problemów. Życzę Ci zwycięstwa w MMS2, miłej nauki w liceum
AdamZet, czasem wchodzisz na forum. Ostatnio również się bardziej ogarnąłeś. Niech rok 2015 sprawi, że będziesz bardziej aktywny i jeszcze bardziej ogarnięty.
Pozdrawiam. Przepraszam, że taki krótki post... ale cóż. Mam nadzieję, że mnie nie zniszczycie za to ;o
~Autor8


Śr, 31 gru 2014, 14:30
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Forumowy Top 2014
A! Też coś napiszę. Owszem, ten rok był dla mnie ważny, bo poznałem... a nie nic. No w każdym razie, oto najważniejsze wydarzenia tego roku wg mnie. Niekoniecznie ułożone w jakiejś kolejności, ważności, czy chronologii.

Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Spoiler:


Przy okazji dziękuję też... wszystkim. Za wszystko.

Pozdrawiam, Ż. Art.

Post poszedł trzykrotnie, usunięto zbędne kopie.

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Śr, 31 gru 2014, 15:43
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL