Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Deux Ex Machina 
Autor Wiadomość
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Deux Ex Machina
No to ja spytam może... mogę zabić Doktora za to, że tak namieszał w fabule, że przegrałem? Kiedy LoI? Kto grał narratora, czy po prostu dziad poszedł spać? - to zadałem z pewną dozą irytacji. - Gdzie jest krzyż? Gdzie jest ST? Co ma piernik do moderatora i dlaczego cham tak ustawił, żeby mod nie mógł wygrać? Czy można go zbanować?
Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w Cyrku Chaosu dwa kropka ze... A nie, sry.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pn, 14 mar 2016, 03:41
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
No, czyli wszystkie trzy teorie Doktora S&T&J... A przynajmniej 2 z nich... Okazały się być częścią prawdy.
Trudno nie zapytać, kiedy Wonsz nas zje?
Czy trzecia teoria, oznaczona w skrócie S&T&J literką "J" okaże być prawdziwa?
Czy Silence of Future powróci?
Kiedy statki?
Kiedy Cyrk 2?
Czy Pieseu będzie organizował swój własny konkurs?
Kiedy Dzień Sznura?
I kiedy wreszcie wojna z Rosją, na którą czekam od ogłoszenia wyników wyborów?


Pn, 14 mar 2016, 07:34
Zgłoś post
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Deux Ex Machina
Rany, tak strasznie oklepane zakończenie, chociaż się go nie spodziewałem.

Cytuj:
Art podszedł do Dawida, pogratulował mu i poklepał po plecach, w międzyczasie wsypując gołompjowi za kołnierz proszek swędzący.


Na widowni było całkiem spoko, chociaż Doktro zeżarł mi popcorn.
Czy dzień sznura już tej jesieni?
Jak ludzie na widowni wytrzymali prawie dwuletni spektakl?
SKĄD MIELIŚCIE KASĘ NA TE EFEKTY SPECJALNE I DLACZEGO POLSCY TWÓRCY FILMOWI JESZCZE ICH NIE ZNAJĄ
Kiedy następny event, czyli pewnie Tommorowland?
Czy Ciszu mógłby mnie zmusić do pisania opowiadania?
Kiedy fangejm?
Czy tańcem można wielbić Boga?
Dizel, Cyrkuj

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pn, 14 mar 2016, 10:02
Zgłoś post
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Deux Ex Machina
W końcu mogę się wypowiedzieć w Cyrku.
Panie, a co ze mną? Co to był za Kraken, który mnie zeżarł? Normalnie nikt nie wspomniał o mnie. Nie żyje i tyle... a raczej siedzę na widowni incognito. Mimo wszystko czułem, że Czarny nie wygra, hehe. To było do przewidzenia. <podchodzi do Dawida i podaje mu kuratoren rękę> Gratulacje. :)
Hmm.. efekty też niezłe. Opłacał je chyba ten co grał Krakena...
I co dalej, panie? Czy Kretes102 ma szansę się pojawić w kolejnym evencie?

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 14 mar 2016, 12:22
Zgłoś post
YIM WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Deux Ex Machina
co to Tenebris

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Pn, 14 mar 2016, 17:00
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Doktor napisał(a):
No ja mam pytanie.
W jakim roku się my znajdujemy? I gdzie ten teatr się znajduje? Jesteśmy na Forum czy gdzie? Wyleciało mi to z głowy niestety...-Zapytał Doktor, potem się on ukłonił i w sumie to stał tam gdzie stał.

- Niebo i Rok? Doktor Ty chory psychopato, nie. Tutaj nie ma roku. Teatr znajduje się w Niebie, bo czemu nie. Eheheheh. Nie jesteście na forum, jesteście w Niebie.


Pn, 14 mar 2016, 17:03
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Czarnoksieznik napisał(a):
No to ja spytam może... mogę zabić Doktora za to, że tak namieszał w fabule, że przegrałem? Kiedy LoI? Kto grał narratora, czy po prostu dziad poszedł spać? - to zadałem z pewną dozą irytacji. - Gdzie jest krzyż? Gdzie jest ST? Co ma piernik do moderatora i dlaczego cham tak ustawił, żeby mod nie mógł wygrać? Czy można go zbanować?
Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w Cyrku Chaosu dwa kropka ze... A nie, sry.

LoI? Nigdy Hee hee heee, bo zatopiliśmy im świat. Złożyło się na to wiele czynników i... dyskutowaliśmy o tym przez całe 2 lata. Za dużo rzeczy do streszczania.
Kto grał narratora? Heee było ich dużo. Nie rozumiem pytania. heee. Ta pewna doza irytacji nie zmieściłaby się nawet w dozowniku. Hee hee heee.
Krzyż? No nie wiem... Tu na przykład jakiś wisi - tu wskazałem na krzyż wiszący na jednej ze ścian.
ST? A... cóż. O to musisz już zapytać panny Zoe... Znaczy Alysii... Eeee... To skomplikowane.
- Cóż, pochodzimy z innej alternatywy rzeczywistości, gdzie nazywamy się lekko inaczej. Portal do niej uaktywnił się już jakiś czas temu... To... rzeczywiście skomplikowane.
- Stało się to wszakże podczas jednej z wojen z Przedwiecznym. - przerwał jej Vivilion.
- Wiele z nas... ma inne imiona - stwierdziła Riley. - Alysia to Zoe, Vivilion to Talos, a moje imię... to w oryginale... Naomi. April, zwana dalej Ivy, również pochodzi z naszego wymiaru I tak dalej... i tak dalej...
- To wróćcie tam skąd żeście przybyli! - oburzył się Mątek.
- To... nie takie proste. Azenesai zapieczętował przejście na zawsze.
- Właśnie! Na zawsze! Nikt nie przejdzie! -odezwał się Azen.
- Eeee... Dziwne - zdziwił się Doktor.
- Wow, nawet ja tego nie wiedziałem - zdziwił się jeszcze bardziej Pieseu.
- Mhm. - stwierdził Czarny - Ale kiedy ST?
- Już niebawem - uśmiechnęła się Alysia. - Proszę. Mówcie mi po tym imieniu. Pozwólcie mi, aby nasza ojczyzna... została jedynie w naszych sennych wspomnieniach. - tu załkała.
- Ej czmu smutasz - zaciekawił się Olexo.
- Tak... jakoś... Wybacz, Marianie.
- Groźnie.
- Co ma piernik do moderatora i dlaczego cham tak ustawił, żeby mod nie mógł wygrać? Czy można go zbanować?
- Pretensje do Pana i Doktora. Tylko oni odpowiadali za przebieg wydarzeń w scenariuszu. Hee heee heeee. Nie wiem czemu tak, może tak im się podobało. Czy zbanować?
Niee, nie wolno. Bądźmy tolerancyjni, Czarny!


Pn, 14 mar 2016, 17:42
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Autor8 napisał(a):
No, czyli wszystkie trzy teorie Doktora S&T&J... A przynajmniej 2 z nich... Okazały się być częścią prawdy.
Trudno nie zapytać, kiedy Wonsz nas zje?
Czy trzecia teoria, oznaczona w skrócie S&T&J literką "J" okaże być prawdziwa?
Czy Silence of Future powróci?
Kiedy statki?
Kiedy Cyrk 2?
Czy Pieseu będzie organizował swój własny konkurs?
Kiedy Dzień Sznura?
I kiedy wreszcie wojna z Rosją, na którą czekam od ogłoszenia wyników wyborów?

- WONSZ NAS NIE ZJE! DALEJ SIEDZI W TERRARIUM I ŻRE SAŁATĘ! SORRY ZA SZCZEROŚĆ.
- COOO JAK TO! - oburzył się Infinemundi - Wypuście WONSZA! WONSZ JEST GŁODNY! WONSZ ZJE WSZYSTKO I WSZYSTKICH WONSZ ZJE AZENESAIA I W OGÓLE SAŁATE
- Jak to... zje mnie wonsz? - oburzył się Azenesai. - Myślałem, że to już koniec tej mordęgi... Chcecie wplątać mnie w coś jeszcze?! Już wystarczająco się nacierpiałem patrząc na to śmieszne i żałosne widowisko! - krzyczał jak oszalały. Po raz kolejny ktoś... odłączył komuś mikrofon
- Oj... mamy małe problemy techniczne. To pewnie Czarny. Bo to Chaker. Czarny, nie chakeruj.
- ... - stwierdził Czarny
- Czy Silence of Future powróci?
- Pewnie że tak! I to już... w tym tygodniu! Hee hee heee
- Kiedy statki?
- Pan Fantastic powinien odpowiedzieć na to pytanie.
- Przestań tak do mnie mówić. - oburzył się Olivier.
- Hee hee heee. Sorry.
- Ja chciałem to wszystko zorgaizowac i sprawić, żeby wszyscy byli Hepi, no ale co zrobię, nic nie zrobię. Już całkiem zapomniałem na czym niby będzie polegać to wszystko... Jak sobie przypomnę to dam znać - powiedział... ponuro.
- A, ok.
- Kiedy Cyrk 2?
- Ej, Czemu przekreśliłeś pytanie. Jełopie. To niegrzeczne. - oburzyłem się. - Cyrku 2 pewnie nie będzie, gdyż to niegrzeczne. Wszak... niewykluczone iż na ślubie Lily i Nesta zrobimy kolejne przedstawienie.
- Theo, naprawdę myślisz, że to przejdzie? - spytał Nest.
- Nie, to nie przejdzie. Już się zczają, że coś jest nie tak. Hee hee heee. A poza tym... co to niby za przedstawienie, które trwa 2 lata..
- Racja, nie powinniśmy tego kontynuować.
- Nie powinniśmy tego przedłużać. - potwierdziła Api.
- Czy Pieseu będzie organizował swój własny konkurs?
- Wow, Pieseu taki zaszczycony. Wow. Pieseu nie wie jeszcze Tak bardzo zakłopotany. wowowow. Pieseu powie i zobaczy, albo odwrotnie. Wow tyle komplikacji.
- Kiedy dzień sznura?
- Nie wiem, w Niebie takiego nie świętujemy.
- I kiedy wreszcie wojna z Rosją, na którą czekam od ogłoszenia wyników wyborów?
- Teoretycznie... może wybuchnąć nawet jutro. Ale nie, nic z tych rzeczy. Póki Niebo nad wami czuwa, czerwony diabeł pozostanie tam... gdzie jest obecnie.


Pn, 14 mar 2016, 18:05
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Ż. Art napisał(a):
Rany, tak strasznie oklepane zakończenie, chociaż się go nie spodziewałem.

Cytuj:
Art podszedł do Dawida, pogratulował mu i poklepał po plecach, w międzyczasie wsypując gołompjowi za kołnierz proszek swędzący.


Na widowni było całkiem spoko, chociaż Doktro zeżarł mi popcorn.
Czy dzień sznura już tej jesieni?
Jak ludzie na widowni wytrzymali prawie dwuletni spektakl?
SKĄD MIELIŚCIE KASĘ NA TE EFEKTY SPECJALNE I DLACZEGO POLSCY TWÓRCY FILMOWI JESZCZE ICH NIE ZNAJĄ
Kiedy następny event, czyli pewnie Tommorowland?
Czy Ciszu mógłby mnie zmusić do pisania opowiadania?
Kiedy fangejm?
Czy tańcem można wielbić Boga?
Dizel, Cyrkuj

- Rany, tak strasznie oklepane zakończenie, chociaż się go nie spodziewałem.
- SAM JESTEŚ OKLEPANY - oburzył się Pan, próbując utrzymać równowagę na scenie... po starciu z Doktorem.
- No... nie powiedziałbym.
- Pfff...
- Jak ludzie na widowni wytrzymali prawie dwuletni spektakl?
- A myślicie, że czym były przerwy na rozgrywkę? heee heee heeeee. Myślcie trochę.
- SKĄD MIELIŚCIE KASĘ NA TE EFEKTY SPECJALNE I DLACZEGO POLSCY TWÓRCY FILMOWI JESZCZE ICH NIE ZNAJĄ
- Nie bez powodu wasza Polska zalicza się do zwykłej rzeczywistości. Niebo to moi drodzy i kochani... już wyższa działka. Nawet.. arcydziałka. eheheh.
- Kiedy następny event, czyli pewnie Tommorowland?
- Nie wiemy. Wszak nieliczni przepowiadacze przyszłości, których prawdomówności nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć, mówią coś o wielkiej rewolucji, która zmieni poniekąd losy wszechświata. Sugerują, że ktoś nam niby zagraża.
Ale... heee hee heee - po co w to wierzyć.
- Hee hee - zaśmiał się złowieszczo Dizel.
- Czy Ciszu mógłby mnie zmusić do pisania opowiadania?
- Mógłby zmusić do wielu różnych rzeczy. Hee heee heeee.
- CISZU TY ZBOKU - oburzył się Dawid.
- Ale... do pisania opowiadania... to nie wiem.
- Kiedy fangejm?
- Przy takim rozmachu? Heeee heee heeee nigdy go nie skończycie.
- COOO??! - oburzył się Jimmi Strona.
- O, Jimmi.
- Wow.. - zdziwił się Pieseu..
- Ja tu haruje i się staram a wy co... Nie no, ja jestem zbulwersowany. Tak samo zbulwersowany jak Kretes102 tych pamiętnych czasów...
- Ej, przestańcie wreszcie to powtarzać! Bo będę zbulwersowany - oburzył się Kretes102
- Czy tańcem można wielbić Boga? - przerwał zaognioną atmosferę Art.
- Zależy jak tańczysz... Gdzie tańczysz i z kim tańczysz. Hee hee heee.


Pn, 14 mar 2016, 18:23
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Kretes102 napisał(a):
W końcu mogę się wypowiedzieć w Cyrku.
Panie, a co ze mną? Co to był za Kraken, który mnie zeżarł? Normalnie nikt nie wspomniał o mnie. Nie żyje i tyle... a raczej siedzę na widowni incognito. Mimo wszystko czułem, że Czarny nie wygra, hehe. To było do przewidzenia. <podchodzi do Dawida i podaje mu kuratoren rękę> Gratulacje. :)
Hmm.. efekty też niezłe. Opłacał je chyba ten co grał Krakena...
I co dalej, panie? Czy Kretes102 ma szansę się pojawić w kolejnym evencie?

- Kraken? Aa też taki jeden złowrogi szkodnik... Również zamknęliśmy go w odpowiednim miejscu. Też... Kiedyś chciał zjeść świat i był niegrzeczny. Wszak... Dziękujemy za pochwałę.
- I co dalej, panie? Czy Kretes102 ma szansę się pojawić w kolejnym evencie?
- Podobno... Odegra dużą i ważną rolę.


Pn, 14 mar 2016, 18:27
Zgłoś post
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Deux Ex Machina
Dziękuję wszystkim, bez was bym nie wygrał i wgl

Kiedy kontynuacja ślubu Cisza i Heav na czacie? No bo nagranie urwane jednak w połowie o 16:16 xD

Kto miał kiedy zginąć w oryginale?

Jakim cudem w oryginale Ciszu, Heav i Lev mieli przeżyć?

Dizel odejdzie? (PLZ NIE)

W Czarny vs. Dawid w trzeciej minucie widać złote strzały. Skąd ten rzecz się wynalazł?

Jak jełopsko mi poszło? xDD

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Pn, 14 mar 2016, 18:39
Zgłoś post
WWW
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Doktor napisał(a):
A dobra, w Niebie chyba jesteśmy, tak? To jak wrócimy na Forum?

Aha, i czemu Ziemie Nieśmiertelnych mają stać się Atlantydą? Czemu zniszczenia Ziemii Nieśmiertelnych były duże? Wojna tam jakaś była czy co? Co takiego złego urobił ten jełop Azenesai? I czy wydarzenia z Gry Cieni, niejakiej Zgodzie i Niezgodzie, są prawdziwe, czy Nicolette naprawdę istniała tak w ogóle? Czy Tenebris istniało?


- A dobra, w Niebie chyba jesteśmy, tak? To jak wrócimy na Forum?
- Możecie w każdej chwili. Ja nie wiem co tu jeszcze robicie. Heee
- Aha, i czemu Ziemie Nieśmiertelnych mają stać się Atlantydą?
- Bo taka decyzja stała się oficjalną po dwóch latach narady. Przystała na nią większa większość władców.
- Czemu zniszczenia Ziemii Nieśmiertelnych były duże? Wojna tam jakaś była czy co?
- Zanieczyszczenia płynące na Land Of Immortals z białego zamku wywołały wiele klęsk żywiołowych. Pojawiły się wietrzne, lodowe i ogniste tornada. Trzęsienia ziemi, tsunami i w ogóle wszystko. A to wszystko przez to, że ten jełop Azen uwięził członków organizacji, kierujących dobrem Krainy Nieśmiertelnych. Noo wiecie... tym no - porządkiem natury i w ogóle.
- I czy wydarzenia z Gry Cieni, niejakiej Zgodzie i Niezgodzie, są prawdziwe, czy Nicolette naprawdę istniała tak w ogóle?
- 2x nie. Chociaż... Wzmianki w kronikach, głosiły istnienie podobnej "arcycesarzowej" w przeszłości. Tak - Pan musiał je przeczytać. He hee heee. Była to jedna z jego kar.
- Czy Tenebris istniało?
- Istniało, lecz w bardziej logicznej formie. Zostało jednak wycięte w drobny pył, gdy armię Nieba, Czyśćca i Archipelagu Kreacji, wypowiedziały im wojnę.
Tenebris w każdym razie nie istnieje już od milionów lat, a pamięć o ich istnieniu... przenieśliśmy na terytorium Niemiec.
- Więc dlatego wszystkie Niemki są okropnie brzydkie? - spytał Kretes, przecierając swoje gogle
- Otóż to.
- O matku...


Pn, 14 mar 2016, 18:46
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
Dawid6 napisał(a):
Dziękuję wszystkim, bez was bym nie wygrał i wgl

Kiedy kontynuacja ślubu Cisza i Heav na czacie? No bo nagranie urwane jednak w połowie o 16:16 xD

Kto miał kiedy zginąć w oryginale?

Jakim cudem w oryginale Ciszu, Heav i Lev mieli przeżyć?

Dizel odejdzie? (PLZ NIE)

W Czarny vs. Dawid w trzeciej minucie widać złote strzały. Skąd ten rzecz się wynalazł?

Jak jełopsko mi poszło? xDD

- Kiedy kontynuacja ślubu Cisza i Heav na czacie? No bo nagranie urwane jednak w połowie o 16:16 xD
- Moze kiedyś... przyślemy wam VHSY z nagraniami. Hee hee heee.
- Kto miał kiedy zginąć w oryginale?
- Ciebie miała zjeść kurde Clarisse, Neivll miał zadźgać Doktora, a Czarny miał go ostatecznie dobić. beznadziejna końcówka i chcąc nie chcąc... oklepana.
- Jakim cudem w oryginale Ciszu, Heav i Lev mieli przeżyć?
- Tak naprawdę nie umarli, tylko upozorowali swoją śmierć. Heee
- Dizel odejdzie? (PLZ NIE)
- DIZEL, ODEJDŹ! - krzyknąłem.
- Bujaj się. Nie chce mi się odchodzić - stwierdził Dizel.
- W Czarny vs. Dawid w trzeciej minucie widać złote strzały. Skąd ten rzecz się wynalazł?
- Jakiś Antoni zapewne. Nie powiem jaki, bo ktoś przypadkiem wparuje nam o świcie do Nieba. Heee hheee heee.
- Jak jełopsko mi poszło? xDD
- Toż przecież sobie odpowiedziałeś.


Pn, 14 mar 2016, 18:52
Zgłoś post
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Deux Ex Machina
To ja może jeszcze zadam kilka pytań.

Gdzie jest pies pogrzebany?
Gdzie się podziały tamte prywatki?
Jak było w szkole?
Co było pierwsze, jajko czy kura?

Jak naprawdę nazywa się Celestine?
Aktorze grający Neville'a, ty do Ameryki pojedź i się zaangażuj, masz szansę na Oscara.
Czy papież lubi gumy Turbo żuć?

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pn, 14 mar 2016, 19:32
Zgłoś post
WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Deux Ex Machina
No, parę pytań trzeba zadać.

Czy teoria oznaczona literką "J" w skrócie S&T&J okaże się być prawdziwą?
Dlaczego Tommorowland nie ma?
Czy DHS było snem, częścią przedstawienia teatralnego czy też działo się w rzeczywistości?
Kim jest ten cały Doktro i gdzie był Doktor kiedy była mowa o Doktro?
Czemu?


Pn, 14 mar 2016, 20:25
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL