Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Powrót do przyszłości 
Autor Wiadomość
Online
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Powrót do przyszłości
Tutaj ogólnie chciałem napisać, że szukałem, szukałem, ale nie znalazłem takiego tematu i bardzo, podkreślam, bardzo się zdziwiłem xD


A więc zacznijmy od tego, że "Powrót do przyszłości" to znana wszystkim, a przynajmniej większości trylogia komediowa, czy tam komedia trylogiowa (składająca się oczywiście z trzech części), wyreżyserowana przez, o ile dobrze pamiętam, Roberta Zemeckisa. Film opowiada o doktorze Emmecie Brown'ie i jego młodym przyjacielu (nie, proszę nie kojarzyć), Marty'm McFly'u. Bohaterowie przeżywają różne przygody podróżując, poprzez przestrzeń i czas. Tyle teorii, nie będę więcej pisał, bo w końcu kto obejrzał, ten wie, o co chodzi, no a jak ktoś nie obejrzał, to musi obejrzeć (xD), albowiem to klasyka, genialne dzieło, itp., itd. xd Czyli jak już ktoś obejrzał, to może w tym temacie pisać różne rzeczy, np. czy się komuś podobało, czy nie. Osobiście uważam, że to bardzo dobry film, a nawet trzy filmy, za każdym razem, gdy go oglądam, to śmieję się, ale też ogólnie śledzę fabułę z zapartym tchem, wyglądam wtedy w sumie jakoś podobnie do :shock: xD Ostatnio nawet w telewizji oglądałem, konkretnie dzisiaj, pierwszą część. Nie wiem, która jest najlepsza, wg mnie wszystkie są świetne, ale no dobra, bo jak tak patrzę, to piszę, jakbym się czegoś no... przynajmniej naćpał, kolej na wasze opinie xD

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


So, 28 lut 2015, 19:40
WWW
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post Re: Powrót do przyszłości
Wczoraj rozmawiałem o tym z koleżanką, żeby było śmieszniej. I tak patrzę teraz... Dawid utworzył temat. Bardzo dobrze! :)
Oglądałem jako dziecko całą trylogię i nie za dużo już pamiętam, ale z pewnością będę powtarzał ją teraz, jak tylko przelecę jeszcze parę innych pozycji w mojej liście do zobaczenia. Ogólnie, chyba w 2. części bardzo rozbawiło mnie to, jak w roku 2004 mielibyśmy już latać na deskach. Niezła wizja ówczesnej przyszłości! :D

@Edit: Btw. Sam aż sprawdziłem, czy faktycznie nie ma takiego tematu. Klasyka filmów, a tu... Proszę! :o

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


Pn, 2 mar 2015, 10:30
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Powrót do przyszłości
Doktor napisał(a):
Obejrzałem wszystkie trzy filmy, bardzo mi się podobają, jak dla mnie klasyk filmów o podróży w czasie.
Najbardziej mi się podoba 2 część ze względu na przedstawienie przeszłości i alternatywne linie czasowe, 1 i 3 jest też całkiem fajna.


Klasyka w rzeczy samej. Ja uważam jednak trójeczkę za film o klasę niżej od poprzedników. Była nieco nudnawa.
Co do przyszłości z filmu to jest tam przedstawiony rok 2015, a nie 2004, ale nie mamy dalej choć w połowie satysfakcjonującego hoverboard'a.

Ale co do różnych wizji przyszłości - często jest to nie tyle przewidywanie co kreowanie przyszłości. Bo ten film stał się mimo przerysowanego obrazu przyszłości inspiracją dla twórców różnych gadżetów.

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Pn, 25 kwi 2016, 19:32
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 27 gru 2016, 11:29
Posty: 19
Lokalizacja: Z Polski
Naklejki: 0
Post Re: Powrót do przyszłości
Oglądałem wszystkie części. Według mnie to jedna z najlepszych serii filmowych. Najlepsza była pierwsza część. ;)

_________________
Bo nadeszły takie czasy, science fiction, przyjacielu, emeryci lecą w kosmos, zamiast bujać się w fotelu.


Śr, 18 paź 2017, 18:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL