Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Rayman 

Czy lubicie raymana
Tak!!!! 73%  73%  [ 32 ]
Nie!!!!! 27%  27%  [ 12 ]
Liczba głosów : 44

Rayman 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Rayman
Ja tam pamiętam, że grałem w to kiedy byłem jeszcze mały. Miałem 1 i 4 część, osobiście wolę 4, ale 1 też może być. Skoro mówimy tu o Raymanie i też o postaciach występujących tam, mogę też powiedzieć chyba, że na Nickelodeon wystartował nowy program, nazywa się ''Inwazja Kórlików'', można go oglądać o 11:40, czy też o 16:45. Programu jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, ale sądzę, że może być śmiesznie. Wiem coś o tym, ponieważ kiedy byłem młody i głupi widziałem parę krótkich filmików z serii Kórlików. Swojego czasu byłem dużym fanem serii gier z Raymanem. :)


Pt, 3 sty 2014, 18:50
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Rayman
Nika napisał(a):
A jak mi komputer się zbuntował, to już grać nie mogę, bo laptop siódemkę posiada, a one za stare są i działać nie chcą. :cry:

Wypróbuj http://kapitanpazur.piasta.pl/dl/d3dwindower.zip . Podobno pomaga. Ja sam nie mam W7 i nigdy nie miałem problemów z grami, bo obecnie posiadam W8.1. Tam wystarczy ustawić tryb zgodności z innymi wersjami Wina (XP, Vista czy 7)/.
Co do Raymana, nigdy nie grałem.


N, 5 sty 2014, 17:17
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Rayman
@Mini odkopik
Ja grałem w Raymana 3 i Rayman Origins.
Ogólnie gra jest ciekawa i dobra. Były dobre przygody, postacie i wogóle. Nie mam nic więcej do powiedzenia, gra jest ok.

_________________
Obrazek


Pn, 3 lut 2014, 11:30
WWW
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Rayman
Odkop (bardzo duży).

Ma ktoś "Rayman: Origins" i czy działa mu na Windows XP? Myślę, czy sobie nie kupić, ale wpierw muszę się zorientować w sytuacji (bo w Legends mi nawet płyty nie widzi i jestem baaardzo zła).

Poza tym: ma ktoś polską wersję R3 i mógłby się podzielić folderem Gamedatabin? Podobno polski dubbing jest genialny, a ja chciałabym wypróbować. Tak, jestem w posiadaniu wersji cztero / pięciojęzycznej, wśród której nie ma polskiej. A spolszczenie z neta nie działa, mimo, że podmieniałam zarówno pliki z płyty, jak i te już zainstalowane.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


N, 15 lut 2015, 15:10
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post Re: Rayman
Niko, ja prawdopodobnie mam na chomiku jeszcze Rayman 3, polską wersję. Powinno działać.
Mogę Ci na prv wysłać nick i hasło, tylko zerknąłbym. ;)

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


N, 15 lut 2015, 21:38
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 22 paź 2017, 19:54
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Rayman
Ja walczę z tym Refluksem, czy jak on się tam zwie


Pt, 27 paź 2017, 18:12
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 22 paź 2017, 19:54
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Rayman
Wczoraj udało mi się przejść Raymana 3 :)


Śr, 15 lis 2017, 16:01
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 22 paź 2017, 19:54
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Rayman
Tak, ale chyba nie ma już w sklepach.


Wt, 21 lis 2017, 11:40
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Rayman
HEJ LUDZIE!
Zastanawialiście się kiedyś nad najważniejszym problemem naszych ówczesnych czasów, jakim jest wiekopomny spór o pierwszeństwo: JAJKO czy KURA?...
Tak?... No to możecie już przestać!!!
Nie?... Nic straconego!
Mam dla was nową zagadkę, przez którą nie będziecie mogli spać po nocach i będziecie sobie łamać głowy niczym przy mumionkach na hardzie!
Mianowicie...
Spoiler:


Co do tematu Raymana: ostatnio kupiłam sobie M na PS2. Moje komputery notorycznie mają problemy z grami z tej serii. Niby przeszłam ją już ze sto razy, ale niczego nie żałuję.
W sumie, zorientowałam się jakoś, że lista gier w które grałam, którą tu niegdyś zamieściłam nawet nie jest kompletna :|

Raymana 3 warto kupić, choć humor ma specyficzny, niektórzy kochają, inni nie cierpią zmiany, jaka nastąpiła po 2. Drastyczne odejście od powagi, przede wszystkim. Przy Arenie nikt nie krzyczał, ale to w końcu był spin-off, a to jak wiadomo, rządzi się swoimi prawami. Moim zdaniem klimat dalej jest w porządku, choć jest nieco inny, czuć, że to dalej ten sam świat. Mi się chyba personalnie nawet bardziej podobał. Jak jeszcze się nie zdecydowałaś, to ze swojej strony polecam.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Pn, 18 lut 2019, 18:45
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 29 kwi 2019, 21:28
Posty: 34
Post Re: Rayman
No muszę przyznać, że Rayman to gra mojego dzieciństwa. Mnóstwo razy zagrywałem się w jedynkę i niezwykle miło ją wspominam, mimo że była dosyć trudna. Całkiem sympatyczna była też trójka i miała miażdżące teksty, polski dubbing wymiatał! :mrgreen: A dalej grałem jeszcze w Origins i Legends, które nie były może już tak udane, ale nadal przyjemne. ;)
Także czy lubię tę serię - tak, zdecydowanie. ;)


Cz, 4 lip 2019, 16:26
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 sie 2017, 17:28
Posty: 165
Naklejki: 0
Post Re: Rayman
ja tu to zostawię
https://youtu.be/m_oT9ik7x0A

_________________
Jejku zapraszam https://github.com/mysliwy112


Cz, 4 lip 2019, 18:46
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 sie 2017, 17:28
Posty: 165
Naklejki: 0
Post Re: Rayman
Nie lubisz raymana?

_________________
Jejku zapraszam https://github.com/mysliwy112


Cz, 4 lip 2019, 23:13
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Rayman
Ja miałem R2, R3 i Classica oraz Adventures, ale odnistalowałem by mnieć dużo pamięci na dysku.PS: Ładny polski dubbing w R3. :D

_________________
Lubie wszytskich na forum


So, 19 paź 2019, 20:33
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL