Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
City of SeCrets 3 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Wiesz, moglibyśmy pogadać o tym na priv kiedy tylko chcesz, ale raczej nie odpiszę od razu, za zwyczaj staram się odpisywać jak najszybciej. Postacie usunięte to: Elliot, Warwilk, Rautobus Hagrid i Vlakvarkgewas. Wydają się nie potrzebni, i cringe mnie ściska jak czytam te nazwy xD. Dalejlama to jak coś nawiązanie do Kan-guru, a Pelikan wędkarz to nawiązanie to postaci z Kangurka Kao (jakiś pelikan co łowił ryby w 3 części), Faceta z kosą i kreta z kosiarką. Właściwie, jeszcze nie miałem ostatecznych planów co do zakończenia, więc mogę połączyć je z początkiem RiPbK.

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Pn, 25 sty 2021, 21:43
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: City of SeCrets 3
No to napiszę do ciebie na DC. Jakąś parodię Hagrida (jeśli to możliwe, to ciekawszą językowo) można będzie dać w RiKC (RiC2), na razie z tym się nie spieszę. Co do pozostałych usuniętych przez ciebie postaci - też usunąłbym właśnie te. Na razie nie wiem też za wiele o Zerabisie - stawiałbym go w jednym szeregu z usuniętymi postaciami, ale jeśli masz na niego jakiś ciekawy pomysł to czemu nie?
Nie podoba mi się na pewno pomysł robienia cross-overów Reksia z innymi grami. Moim zdaniem zamiast Kao, powinna być tam jakaś jego parodia. Najlepiej Kangurek Bajo Jajo? :kuratoren:
Mam też nieco inne plany co do strusia cyborga, ale to może już razem obgadamy. Ogólnie nie chciałbym, żeby CoS3 wchodziło między RiMS2 a RiPbK, bo to by przesuwało pentalogię... Dlatego zobaczymy czy uda się to jakoś połączyć, a jeśli nie to można pomyśleć nad wykorzystaniem niektórych pomysłów nie pasujących do RiPbK w spin-offie.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pn, 25 sty 2021, 22:09
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Struś Cyborg-postać którą wymyśliłem z nikąd, ale ostatecznie spodobała mi się koncepcja. (Imagine że ty to w ogóle czytasz :kuratoren: )
Co do Kao-Chciałem wymyślić postać kangura, i jakoś mi się tak wymyśliło xD. Kangurek Bajo jajo to dobry pomysł. Miałem jeszcze pomysł na Kangurka Kakao (Żart bezpuentowy, młodszych widzów może by rozśmieszyło), oraz Kangurka Kało, ale to obrzydliwe.
Zerabis-Bardzo głupia nazwa, nie? Wymyśliłem taką z nikąd, tak jak strusia cyborga. Imię Maury też z nikąd. Ale plany mam...
Ogólnie mam taki pomysł... Może RiPbK było by prequelem CoS3? Albo po prostu wyszłoby wcześniej.

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Pn, 25 sty 2021, 22:26
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: City of SeCrets 3
Newt Salamander napisał(a):
Kangurka Kało, ale to obrzydliwe.
XD

Bardzo możliwe, że dałoby się to tak zrobić, żeby wątki z RiPbK zostały potem pociągnięte w czymś innym np. o nazwie RiMS3 (bo jak wspominałem, po Nowej Serii powinno nastąpić uwolnienie od sztywnej formy serii). No ale najpierw zobaczymy. Ja też chcę, żeby RiPbK było z rozmachem, więc może uda się to pogodzić z twoimi koncepcjami? Chciałbym, żeby pojawiły się tam wyspy (w tym wyspa z RiSP, wyspa syren oraz Wielkanosna), Atlantyda, Umu i po dwie krainy z Australii i Południowej Ameryki (na których już zaczynam znajdować miejsca, żeby poobsadzać wykreowane przez ciebie postacie).

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Pn, 25 sty 2021, 22:37
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Mały uptade. Oto uchylam rąbka tajemnicy
Spoiler:

Oto fabuła. Reksio i Kretes oraz 2 jegomości których jeszcze nie znacie, będą podróżować w czasie i po świecie w celu zdobycia 5 pra-kamienii: Diamentu przyszłości, rubinu korony, Szmaragdu zieleni, szafiru Mroczno-niebieskiego oraz ametystu przeszłości.
Screen powyżej to jakie będą tam lokacje. Postacie są w wersji roboczej JESZCZE. Kompletnie odpuściłem se pomysł z postacią Kangurka Kao, oraz jego innym nazwom jak "Kangurek Bajo Jajo" albo "Kangurek Kakao"
Odpuściłem se też wątek w krainie czarów. Od tego jest "Reksio i czaruw" oraz "Reksio i Kraina Czarów"
Razem z Kretonempodziemnym uzgodniliśmy, że będzie liczyć się do serii, ale prawdopodobnie nie będzie kanoniczne z całą nową serią (ze starą będzie). Wyszło by to po RiKwA2, a minigierka z CoS3 w RiKwA2 była by DLC :kuratoren:
Czas i miejsce poszczególnych etapów:
1. Podwórko-30 minut
2. Pocopane 1-1 godzina
3. Londyn-35 minut
4. Indie 1-35 minut
fioletowe kółko to oznaka pewnego, zawieszknięcia akcji
TU GRACZ MA WYBÓR GDZIE PÓJŚĆ NAJPIERW
5. Pradżungla w Peru-25 minut
6. Indie 2-15 minut
7. Przyszłość-1 godzina
8. Miasto chińskie o nazwie: Qǐzhòngjī-30 minut
Część Dalsza:
9. Zalas-40 minut
10. Pocopane 2-1 godzina
ETAP NIESPODZIANKOWY-CZAS NIEZNANY.
Gdyby CoS3 powstałby jako gra, to etap od podwórka z intrem do końca "Pocopane 2", to gra trwała by około 7 godzin, bo zapomniałem doliczyć cutscenek oraz przedłużył bym trochę minigierki.

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


N, 7 lut 2021, 09:18
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: City of SeCrets 3
Bardzo ciekawe. Wygląda na to, że Reksio i Kretes będą mogli zakolorować sobie na mapce dwa dodatkowe kraje, w tym jeden na kontynencie, którego jeszcze nie odwiedzili (czy to przypadkiem nie oznacza, że postawili już stopę na każdym z nich? Oprócz Antarktydy oczywiście). Nawiasem mówiąc, ciekawa nazwa chińskiego miasta, zastanawia mnie, z czym będzie się wiązać...
Fabuła też zapowiada się dobrze, taka zbieranina ma swój urok, szczególnie jeśli ma formę konkurencji z kimś, kto pragnie zdobyć te same przedmioty. No i daje spore pole do popisu, bo w każdej lokacji może się rozgrywać zupełnie nowa, niespodziewana historia.
Swoją drogą, jak pierwszy raz zobaczyłem tą grafikę, to myślałem, że te minuty to czas podróży potrzebny na przemieszczanie się między lokacjami xD To by było ciekawe, ale w grze przygodowej chyba jednak lekko niewygodne

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


N, 7 lut 2021, 12:52
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Cieszy mnie fakt, że chciało Ci się przetłumaczyć tą nazwę (chyba że po prostu umiesz chiński, to wtedy respekt). Chciałbym jeszcze dopisać, że ta nazwa faktycznie nawiąże do tego co napotka biednego Kreta i jednego z nowych bohaterów, niekoniecznie Reksia. :shock:

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


N, 7 lut 2021, 13:12
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: City of SeCrets 3
Normalnie aż mnie zaskoczyłeś przebudową gry? I z tymi czasamii, ciekawie jakie będzie miało pływ lokacja do której się udamy?

_________________
Lubie wszytskich na forum


N, 7 lut 2021, 21:40
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Wybór kolejności nie będzie zbyt wpływał na fabułę. Tak jak w RiC, niezależnie czy wybierzesz najpierw Bobror czy Krainę Bajek, nic się nie zmieni (poza kolejnością). Chociaż, gdyby faktycznie powstała Gra CoS3, preferował bym taką kolejność:
Indie 2 :arrow: Peru :arrow: Qǐzhòngjī :arrow: Przyszłość

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Pn, 8 lut 2021, 08:09
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Okej małe info. Na początku chciałbym powiedzieć, że jako taką małą wdzięczność za udział w turnieju:
Spoiler:

Już prawie skończyłem wymyślać postacie Nie-krety. Potem będę wymyślał Krety, a całość "zakończę" w Marcu/Kwietniu. Postacie które narysowałem w ostatnim czasie: Reksio z przyszłości, postać reprezentująca mojego królika, no i postać która NIESPODZIANKA, reprezentuje użytkownika forum! :kuratoren: : oto plakat promocyjny:
Spoiler:

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Cz, 11 lut 2021, 18:37
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
Źle wstawiłem pierwsze zdjęcie
Spoiler:

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Cz, 11 lut 2021, 18:40
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: City of SeCrets 3
O, bardzo miłe wyróżnienie tylko dlaczego mój avek jest taki rozmazany bo go badziewnie zrobiłeś pacanie Ciekawe gdzie trafię.
Ale chyba większym zaskoczeniem jest ta... grafika promocyjna? można chyba tak to nazwać. Motyw pieniędzy nie kojarzy mi się najlepiej, bo z chciwym dziadem Kretesem z CoS2, ale tu akurat raczej mnie to zaciekawiło. Zapowiada się całkiem dojrzale, nie wiem czemu wprawia mnie w nastrój takich starych filmów powracających po latach, gdzie bohaterowie już są koxami i przychodzą tak ze swoją wiedzą wiedzą zdobytą przez lata doświadczeń, a tą wiedzą okazuje się być coś w stylu "dokopać sk****synom". No i trochę takie mafijne porachunki tu czuję też. Fajne

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Cz, 11 lut 2021, 21:58
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
U mnie wszystkie są zamazane :kuratoren:
Reksio z przyszłości nie jest gangsterem. Po przez pewien paradoks, Reskio odizolowuje się od przyjaciół, zostaje samotny, zostaje pochłonięty przez pracę i staje się typowym jak na filmach Corpo-D*okiem. Nawet przestaje gadać po hałhasku.
Chociaż pomysł "Dokopać sk****synom" mi się spodobał, być może w przyszłości przyda się taki wątek z pazurem?

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Pt, 12 lut 2021, 08:55
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: City of SeCrets 3
Mogę pomóc w projekcie, nawet wiem co dodać, a właściwie dodać coś małego, mianowicie plakat w przyszłości z napisem "Reksio-Masterrex", będącą parodią Transformers Masterforce (to anime nie kreskówka), a na nim moje fanarty z Discorda (Reksio i Kretes jako Autoboty) oraz napis "2020 miał być fajny, ale rubinowirus zepsuł to" (Nawiązanie 1.Rok dziania się TF: Masterforce, 2.Data rozpoczęcia się pandemii)

_________________
Lubie wszytskich na forum


Pt, 12 lut 2021, 18:05
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: City of SeCrets 3
ManiacComics3445 napisał(a):
Mogę pomóc w projekcie, nawet wiem co dodać, a właściwie dodać coś małego, mianowicie plakat w przyszłości z napisem "Reksio-Masterrex", będącą parodią Transformers Masterforce (to anime nie kreskówka), a na nim moje fanarty z Discorda (Reksio i Kretes jako Autoboty) oraz napis "2020 miał być fajny, ale rubinowirus zepsuł to" (Nawiązanie 1.Rok dziania się TF: Masterforce, 2.Data rozpoczęcia się pandemii)

To po kolei. Czy ten Rubinowirus to nawiązanie do książki RiSP ( którą przydałoby się skończyć :lol: )? Chętnie dodam taki plakat w przyszłości, bo właśnie tworzę easter eggi
Spoiler:

I uwaga
KONKURS
Co to jest? Zielone, piszczy i stoi za lodówką. Proszę odpowiedzieć jak najbardziej pomysłowo i zabawnie (oczywiście z uzasadnieniem!) co to może być. Najbardziej kreatywna odpowiedź dostanie w CoS3 własną postać! Czas do końca tego dnia

poprawa pisowni //Dawid6

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Ostatnio edytowano Pn, 15 lut 2021, 16:27 przez Dawid6, łącznie edytowano 1 raz

poprawa pisowni



So, 13 lut 2021, 06:58
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL