Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Kradnę serwer 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Kradnę serwer
W związku z ostatnimi wydarzeniami oraz sukcesem zabawy "Kradnę album", postanowiłem ją ukraść i wymyślić własną wersję - mniej reksiową, ale najwyraźniej bardziej fandomową. Tym razem naszym zadaniem jest kradzież reksiowego serwera Discord od poprzedniego ownera. Piszemy w postach jakiś wymyślny i kreatywny sposób na wejście w posiadanie serwera + ewentualnie sposób zabezpieczenia go przed dalszymi kradzieżami. Kradzież może dotyczyć zarówno bezpośredniego przewrotu na serwerze (pod jakimkolwiek pretekstem), jak i stworzenia nowego, własnego serwera i uzyskanie miana głównego serwera ogólnego na temat Przygód Reksia. Posty zakańczamy pisząc "mój serwer".
Tak jak w oryginalnej grze, czasu nie da się cofać! Nie da się uniknąć tego co napisał użytkownik, który zabrał nam serwer. Skoro napisał post, to serwer po prostu należy najpewniej do niego. Nie dajcie nikomu (ani społeczności :wink: ) cieszyć się nim zbyt długo w pokoju.
W tej zabawie jesteście nieśmiertelni i cokolwiek by się Wam nie stało, możecie zregenerować się w następnym poście. Choćby ktoś Was spopielił laserem kwantowym, prochy wysłał do innego wymiaru, a potem wysadził zaświaty, żeby nawet Wasz duch nie miał spokoju i choćby nie wiem jak usilnie odcinano nas od komputera, internetu i discorda, to i tak w następnym poście możecie nawiązać kontakt z fandomem i spiskować jak gdyby nigdy nic (nie trzeba koniecznie uściślać, w jaki sposób się powróciło, ale zawsze jest to okazja do napisania czegoś ciekawego).
Dodatkowych przykładów chyba nie muszę podawać, bo mamy drugą zabawę w kanalizacji, żeby się na niej wzorować.

Zacznę tak:
Po wielu latach, gdy nikt już nie pamięta o Reksiu, odnajduję pod kamieniem zapisaną na dysku twardym zarchiwizowaną wersję ostatniego reksiowego serwera Discord. Zafascynowany licznymi poruszonymi na nim tematami, postanawiam odtworzyć to miejsce wraz z grupą znajomych. Platforma Discord przetrwała te lata dzięki staraniom mojego kolegi informatyka i to właśnie jego proszę o założenie reksiowego serwera bliźniaczo podobnego do tego, który znalazłem. Kiedy zakończył i przekazał mi ownera, wyszedł, ponieważ nie interesuje się Reksiem i nie ma czasu na granie w takie gry czy dyskusje o nich. Teraz każdy, komu powiemy o Reksiu ma tylko jedną opcję.
Mój serwer.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Wt, 28 wrz 2021, 12:39
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 lis 2020, 13:05
Posty: 148
Lokalizacja: Kryjówka Kapłona Hurricane'a.
Post Re: Kradnę serwer
Organizuję protest, aby uchwalić wolność słowa (i inne niepotrzebne rzeczy) na serwerze i żeby ówczesny właściciel serwera zrzekł się ze swojego stanowiska. Cały serwer był za tym, aby się zrzec stanowiska. Ze względu na to, że właściciel serwera nie oddał mi ownera, to siłą go pozbawiam takowego stanowiska, a więc serwer teraz należy do mnie.
Mój serwer.

_________________
"Łaska Boga Twaroga jest... naprawdę olbrzymia."


Wt, 28 wrz 2021, 18:43
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 paź 2020, 15:57
Posty: 406
Lokalizacja: Kraina Bajek
Post Re: Kradnę serwer
Zalewam serwer armią botów spamiących na serwerze
admin jest zmuszony do ciągłego usuwania ich i przypadkowo przy tym usuwa sam siebię
wtedy ja zgłaszam uczestnictwo do bycia adminem i zostaje nim
Mój serwer

_________________
Za zdjęcia kolorowych robaków odpowiem na wszystkie pytania, które was dręczą


Wt, 28 wrz 2021, 20:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL