Teraz jest N, 26 maja 2024, 03:32Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Kraina Grzybów 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2166
Naklejki: 100
Post Re: Zjawiska niewytłumaczone
@odkop
No, muszę przyznać, że Kraina Grzybów jest psychiczna :mrgreen: . Teoria, w której cały ten serial powstał tylko dla tego sklepu z odzieżą jest według mnie głupia i nielogiczna. Nie wierzę też w teorie spiskowe dotyczących właśnie Poradniku Uśmiechu. Raczej uważam, że ten serial jest po prostu ciekawym pomysłem jakiejś normalnej grupki ludzi. Może byli na łące i zobaczyli grzyby i pomyśleli o grzybach atomowych? Może brali coś kiedyś i sobie przypomnieli, co wtedy czuć? Może chcieli zrobić eksperyment psychologiczny? No, może się kiedyś tego dowiemy.
3 odcinek Krainy ma być podobno 18.09.2014. Tak wnioskuje z najnowszego zdjęcia na fanpejdżu Krainy:
Spoiler:


Wt, 16 wrz 2014, 15:45
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 316
Naklejki: 3
Post Re: Zjawiska niewytłumaczone
Obejrzałem odcinek czwarty, ale muszę przyznać że się różni od swoich poprzedników, troszkę nudnawy. Co do samego Poradnika Uśmiechu, obejrzałem paru jutuberów którzy to wyjaśniają i dowiedziałem się czegoś ciekawego. Otóż PU podobno jest reklamą nowego filmu o Marii Skłodowskiej-Curie. To by wyjaśniało dlaczego mówi się tam dużo o promieniowaniu. A propo teorii atomowej, uważam że jest najbardziej trafna.

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Pt, 19 wrz 2014, 15:36
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2166
Naklejki: 100
Post Re: Zjawiska niewytłumaczone
Spoiler:

Wpierw to, czego jestem niemalże pewny:

Teufel/Wiewiórka Małgosia - to jest jedna osoba z dosyć poważną schizofrenią. Jest to konkretniej anioł opiekujący się Agatką, anioł stróż. Problem w tym, że ma też drugą jaźń (Teufel, po niemiecku "diabeł"). Tak więc Małgosia chcę dla Agatki dobrze, próbuje ją oddalić od Krainy Grzybów (mówiąc najprościej: zła). Teufel zaś ją namawia do dalszego kroczenia w tą krainę. Być może również pojawienie się Teufele/Małgosi ma pokazać ofierze, że teraz Dżinsowy się ją interesuje.

Dżinsowy człowiek (Gracjan Roztocki): szef wszystkich szefów, wódz wodzów, król królów Krainy Grzybów, łotr nad łotrami i inne takie. To on panuje nad Krainą Grzybów i być może współpracuje z Teufelem, próbując jakoś pozbyć się jego drugiej jaźni - Małgosi. Nie ważne, czy on jest pedofilem, handlarzem narkotyków, przywódcą sekty, terrorystą czy czymś innym (w sumie teraz każda teoria wydaje mi się prawdopodobna. Z tego co pamiętam, w 4 (3) odcinku mieliśmy scenę z dodawaniem czegoś do włosów [narkotyki?], zdejmowanie ubrań Agatki [pedofilia?], dziwaczne gadanie [sekty?], momenty z filmów mocno związanych z tematyką atomową [terroryzm?]).

Karolina - koleżanka Agatki, została wpędzona do Krainy Grzybów wcześniej niż Agatka i już się nie wydostanie. Zaufała Dżinsowemu i nadszedł jej kres.

Agatka - kolejna ofiara bandy Dżinsowego.

NO TO TERAZ PRZEJDŹMY DO SZCZEGÓŁOWEJ ANALIZY.

We włosach widzimy Małgosie. Nie wypełniła swojej misji anioła stróża (nie ochroniła Agatki przed Dżinsowym, teraz jest już za późno). Nie uchroniła "księżniczki". Zakopuje "Paris". Jest to nawiązanie do miasta, o którym nieistnieniu wspomina potem mama Agatki. Jest tam ulica Parisowa. Aha, i tutaj macie coś do porównania:
Pudełko, w którym przychodzą ubrania pewnej firmy - http://i.imgur.com/OPCfCun.jpg
Scena z Krainy Grzybów - http://i.imgur.com/kHNjklV.png

Potem mamy opening w stylu japońskim. Widzimy napis "KRAINA GRZYBÓW" po japońsku. Biała Małgosia odrzuca pelerynę. Zmienia kolor na czerwony, zmienia się w Teufela. Agatka próbuje uciekać z Krainy. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z Czarodziejką z Księżyca...

Mamy jakąś... gazetę? Coś z pirackim kanałem. Uważam, że możliwe jest to, że Agatka/Małgosia próbuje ostrzec okolice przed Dżinsowym emitując właśnie ten piracki kanał.

Nikt nic nie może zrobić, wszyscy się poddają i nie chcą mieć z tą sprawą nic wspólnego. IMO nieprzypadkowo wspomina się o księdzu - pokazuje to tylko fakt, że opętanie wcale nie jest wykluczane przez mamę Agatki. To tylko pokazuje, że naprawdę w sprawie mogą być zamieszane duchy, konkretnie właśnie Teufel/Małgosia. Ktoś podszywa się pod Agatkę. Dżinsowy? Karolina? Teufel? Jeszcze ktoś inny? Nie ważne, "prawdziwa Agatka już dawno" jak mówiono w jednym z poprzednich odcinków. Aha, i zobaczcie, co jest w Garwolinie... - http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Oddzial- ... 59446.html

Czesanie włosów, fragment filmu z (chyba) lat 50. Nie wiem, co to może znaczyć. Może cały film to przestroga? Dbaj o włosy, bo inaczej Dżinsowy i reszta będą się z ciebie śmiać, będą cię mieć?

"Tylko samolotem-zabawką leci się naprawdę". Nie rozumiem. Może to wszystko jest tylko fikcja? Aluzja do Smoleńska?

Hm, poczta uśmiechu... "Uśmiercin"? Może cały świat już przez działanie Dżinsowego (bomby atomowe, ataki terrorystyczne, masowe sprzedawanie narkotyków i inne takie) umarł?...
Wysłał włosy? Heh, zaczynam coraz bardziej podejrzewać, że włosy są związane jakoś z działaniem Małgosi. Być może, żeby wiewiórka mogła nam pomóc, trzeba dbać o nie?
Słoń!? O CO TUTAJ KURDE CHODZI!?
Hm, ktoś się dusi... Podejrzewam, że dusiła się wtedy też osoba pisząca list, z tego powodu urwała. List jakoś magicznie jednak dotarł... Ale kogo to dziwi?
No i nagle wychodzi z listu Dżinsowy....

Karolina nagle się pojawia i ucisza Agatkę pytającą "Jest tu ktoś?". Być może ją uspakaja, chce ją jeszcze bardziej wpędzić do Krainy Grzybów. Uważam, że Karolina już zatraciła zmysły i stała się narzędziem Dżinsowego. Pokazuje to ich taniec.

Hm, papier toaletowy Andromeda... Nie rozumiem za bardzo o co w nim chodzi, ominę to.

Małgosia wysyła jakby list pożegnalny... Brzmi to jakby mówiła "Będę w twojej pamięci na zawsze"... Już ma pewność. Zawiodła.

"Pamiętam"... Małgosia odeszła.

Agatka robi coś z włosami... Być może chce wskrzesić Małgosię, być może zrozumiała, że robi coś bardzo złego. Ale Dżinsowy jej nie pozwala. Dodaje coś do włosów i zachęca do mieszania. Jak widać mają niezły ubaw (BTW, śmiech Dżinsowego niszczy xD).

Agatka już weszła w to, już nadszedł kres. Jest już w Krainie Grzybów tak mocno jak jej koleżanka - Karolina. Wszystkie matki już podpisały... ale co? Może chcą zmusić policję do poszukiwania Dżinsowego, a służby nie wierzą, że on istnieje?

SCENA Z ROZBIERANIEM (a wcześniej pan od filmu informującego o zagrożeniach atomowych). Być może Dżinsowy chce teraz Agatkę wykorzystać... Ta jednak w ostatniej chwili zaczyna uciekać.

Hm, Agatka traci włosy... Nowe przeznaczenie... No muszę teraz zacytować Biblię. "29 Ogól włosy swe i odrzuć, a narzekaj głośno na miejscach wysokich; bo odrzucił Pan i opuścił rodzaj, na który się bardzo gniewa" (Jeremiasz). Do tego tracenie włosów... RAK.

No i ta scena... Agatka się obudziła. Widzi cień Małgosi, która nie żyje. Widzi również swoją "mamę", za którą widać tęskni. Nie jest to jednak jej mama. To Dżinsowy, nowy opiekun... władca Agatki.

Aha, zobaczcie to: http://vimeo.com/100206357

No to teraz czas na odpowiadanie na posty:

Doktor napisał(a):
Dobra,wyszedł czwarty odcinek a w nim następne nawiązanie do Bomby Atomowej,otóż pojawia się w nim pełno karaluchów czy coś a o ile dobrze wiem Karaluchy są odporne na promieniowanie od bomby atomowej (Jeśli to były karaluchy) Odcinek jest trochę dziwny,lecz dziwi mnie jedna rzecz:
-Gdzie trzeci odcinek?
Czekam na demaskacje różnych youtuberów i ciekawe co tam odkryją xD

Owady powiedzmy są dosyć odporne. Mogą przetrwać w prawie wszystkich warunkach.
Gdzie trzeci odcinek? IMO twórcy uznali, że ten odcinek za dużo zdradza. Być może widząc, jak rozwija się cała sprawa, chcą by było więcej pytań bez odpowiedzi. Być może Kraina ma prosty sens, ale jest ukrywany pod płaszczem wątków pobocznych?
Aha, i Kraina X już dała demaskacje. Uważam, że to dość nieprawdopodobne, by w tak krótkim czasie rozpoznać, z jakich filmów pochodzą pewne sceny.

olexo2 napisał(a):
Obejrzałem odcinek czwarty, ale muszę przyznać że się różni od swoich poprzedników, troszkę nudnawy. Co do samego Poradnika Uśmiechu, obejrzałem paru jutuberów którzy to wyjaśniają i dowiedziałem się czegoś ciekawego. Otóż PU podobno jest reklamą nowego filmu o Marii Skłodowskiej-Curie. To by wyjaśniało dlaczego mówi się tam dużo o promieniowaniu. A propo teorii atomowej, uważam że jest najbardziej trafna.

No, odcinek dosyć się różni od poprzednich. Być może 3 była właśnie takim pomostem między odcinkami 1-2, a 4-!? ? Trochę wszystko zaczyna się mącić.
Oj, bym się kłócił. Według mnie reklama filmu jest dosyć dziwnym pomysłem. Według mnie bardziej prawdopodobna jest alternatywa, w której filmiki są reklamą książki.
Aha, i zacytuję pewien post z innego forum:
Cytuj:
Ktoś już dawno zwrócił uwagę na to, że ten film o skłodowskiej był kręcony ponad dwa lata temu w ramach warsztatów filmowych na umcs-ie, które trwały DWA TYGODNIE. Powtórzę: DWA TYGODNIE. Naprawdę sądzisz, że grupka amatorów, nawet pod przewodnictwem dobrej reżyserki byłaby zdolna w dwa tygodnie stworzyć jakiś choćby przyzwoity film? To jest zwyczajnie niemożliwe do wykonania. Nawet jeśli ten "film" został ukończony to pewnie wyszedł tak kiepsko, że nie chcieli się nim chwalić, stąd brak dalszych informacji w internecie. Zagadka rozwiązana. Nie wspominając o tym że umcs jest biedny jak mysz kościelna, więc ta "pani reżyser" to też pewnie trzeciej jak nie czwartej kategorii, bo na nic lepszego by ich nie było stać.


Btw, modzi, wydzielcie posty o Krainie do nowego tematu.


Pt, 19 wrz 2014, 15:54
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2169
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Kraina Grzybów
Widzę wydzielony temat. Dobrze, czas na moje zdanie. Widziałem tylko pierwszy i czwarty poradnik uśmiechu, ale to mi wystarczyło, bym pomyślał, że starczy mi internetu, przynajmniej na jakiś czas. Czas ten okazał się niezwykle krótki - już wczoraj rozpocząłem próby jakiegoś logicznego wytłumaczenia tego, co się dzieje. Przeszukałem trochę internet i okazało się, że to nie jest zwykła próba wyprania ludziom mózgu poprzez skrajne krańce internetu. To coś głębszego. Jakaś dziwna zawiłość, jakaś kampania marketingowa lub cokolwiek, ale nie tylko dziwne filmiki. Kraina narobiła sobie już wielu wielbicieli, spiskowców, itp. I co najgorsze - niektórzy nie tworzą teorii spiskowych, lecz same zagadki, które, zdaje się, bardzo umilają życie internautów. A więc... Co wiemy?

Tamten link, który podałem już wcześniej - http://www.wykop.pl/wpis/7639996/kraina-grzybow-robi-sie-coraz-ciekawsza-w-nowym-od/

Dziwna strona z dziwnym kalendarzykiem i linkami - od 1 do 7 z przerwa w 3 - http://bohrystrojka.vot.pl/
.........warto zaznaczyć, że ta strona to jedna wielka zagadka, część wyjaśniona tutaj

W kodzie strony "Jutro ktoś przyjdzie" było ukryte "Jutro ktoś pójdzie" - http://jutroktospojdzie.blogspot.com/
..........autor to yickam, możliwe, że to anagram od "kicamy"

Małgosia/Teufel oraz Kraina Grzybów mają aska - http://ask.fm/TeufelTV oraz http://ask.fm/krainagrzybowtv#_=_


Ta strona wydaje się być "inspiracją" Teufela - http://conelrad.com/cdfilm_more.php?id=263_0_3_0_M#_=_


Istnieje lub nie książka pt. "W Krainie Grzybów" autorstwa Zofii Kopytlanki. Dostępne fragmenty (w liczbie trzech) mamy tutaj, tutaj i tutaj.Wg mnie cała ta Kraina Grzybów to akcja marketingowa. Ale nie ciuchów, które można kupić chyba pod adresem http://www.krainagrzybow.tv/index.html, lecz reklama książki. Moim zdaniem już teraz to opowiadanie jest obiektem pożądania wielu ludzi - "oddam duszę za książkę, a jak nie chcecie, to mogą być pieniądze". Pomyślcie tylko, co stanie się, gdy wprowadzą ją do księgarni, nawet po niebotycznych cenach...

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 21 wrz 2014, 15:28
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Kraina Grzybów
Na kanał Krainy Grzybów szczerze powiedziawszy trafiłem gdzieś z dwa dni temu. Od tego momentu oglądnąłem po połowie wszystkich Poradników Uśmiechu. Ja tam muszę przyznać, że Kraina Grzybów mnie przeraża, szczególnie kiedy Agatka się z nami wita, ale wydaje mi się po prostu, że ten kanał ma na celu robienie sobie z ludzi żartów, aby zastanawiali się o co tu chodzi. Raczej nie jestem fanem Krainy Grzybów.


N, 21 wrz 2014, 15:38
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2166
Naklejki: 100
Post Re: Kraina Grzybów
dawid6 napisał(a):
Dziwna strona z dziwnym kalendarzykiem i linkami - od 1 do 7 z przerwa w 3 - http://bohrystrojka.vot.pl/
.........warto zaznaczyć, że ta strona to jedna wielka zagadka, część wyjaśniona tutaj

Mam dziwne wrażenie, że te cyfry w kalendarzu symbolizują odcinki Krainy. 3 jest zamazana, bo nie dostaliśmy odcinka 3. Czyli, że odcinków może być nawet 7? A może nawet 15? A może nawet więcej niż 15, bo jest koło 15 kilka pytajników?
Z góry mówię dla "badaczy" tej strony - nie ma tam raczej screamerów. Ogólnie cały ten Bohrys jest dziwny, jego powiedzmy nick jest oparty na Borysie Jelcynie. Do tego na facebooku ma ustawione, że mieszka w tej samej wiosce, w której narodził się Jelcyn.

Cytuj:
W kodzie strony "Jutro ktoś przyjdzie" było ukryte "Jutro ktoś pójdzie" - http://jutroktospojdzie.blogspot.com/
..........autor to yickam, możliwe, że to anagram od "kicamy"

Według mnie to genialne. Nie wiem, kto wpadł na tak genialny pomysł, by zrobić taką zagadkę. Szkoda, że jedynym wynagrodzeniem jest zdjęcie książki "W Krainie Grzybów".

Cytuj:
Małgosia/Teufel oraz Kraina Grzybów mają aska - http://ask.fm/TeufelTV oraz http://ask.fm/krainagrzybowtv#_=_

W sumie to powiem, że znalazłem to całkiem przypadkowo, po prostu kilka miesięcy temu przeszukiwałem internet. I wtedy znalazłem ask. Co ciekawe, ostatnio odpowiedziano tam na moje pytanie czwartym odcinkiem Krainy Grzybów, chyba nawet w tym samym dniu, co wyszedł odcinek. Wniosek: ktoś kto prowadzi aska (może twórca, a może tylko fan?) jest aktywny gdy Kraina daje nowy filmik. Raczej trzeba czekać na piąty/trzeci odcinek nim znów ask się uaktywni.


Cytuj:
Ta strona wydaje się być "inspiracją" Teufela - http://conelrad.com/cdfilm_more.php?id=263_0_3_0_M#_=_

A tego pana to znamy bardzo dobrze. Pojawił się chyba w każdym odcinku Poradników, w 4 nawet zatrzymał się przy schronie... :)


Matek napisał(a):
Na kanał Krainy Grzybów szczerze powiedziawszy trafiłem gdzieś z dwa dni temu. Od tego momentu oglądnąłem po połowie wszystkich Poradników Uśmiechu. Ja tam muszę przyznać, że Kraina Grzybów mnie przeraża, szczególnie kiedy Agatka się z nami wita, ale wydaje mi się po prostu, że ten kanał ma na celu robienie sobie z ludzi żartów, aby zastanawiali się o co tu chodzi. Raczej nie jestem fanem Krainy Grzybów.

No tak, Kraina Grzybów jest przerażająca. Mnie w sumie najbardziej przerażają wszystkie sceny z Teufelem/Małgosią.


N, 21 wrz 2014, 16:02
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Kraina Grzybów
Wczoraj na Twitchu był live z tym całym Borysem. Oprócz mnie na live byli jeszcze: Autor8 i dawid6, i inni ludzie, których nie znam (chociaż jeden tam Matka przypominał, nawet z nicku, ale mniejsza).

Na sam początek, kalendarz się zmienił (na głównej stronie bohrystrojki). Twarz Dżinsowego Człowieka była zakrwawiona. Do tego ósmy dzień jakimś sposobem się odblokował - było tam odliczanie do live'a. Dodam tylko, że twarz Dżinsowego prowadzi do profilu Bohrysa na Facebooku, a muzyczka, która leciała w 8. nazywała się "bohrysisdead.mp3" (można było sprawdzić to w kodzie strony).

Przyznam, że ten gość jest naprawdę dziwny i tajemniczy. Z pewnością użył modulatora głosu, a na twarzy nosił jakąś zagadkową maskę. Na wideo widać było tylko czerń i zielone, tajemnicze światełko (raz nawet pojawił się taki zielonkawy dym). Bohrys co chwilę coś pisał na klawiaturze, widać było ruchy jego rąk. Obserwował też uważnie chat streama. Odpowiadał na niektóre pytania, a na niektóre w ogóle nie zwracał uwagi. Dowiedzieliśmy się, że zbyt nadinterpretujemy i pogardzamy jego cennymi wskazówkami. Do tego powiedział, że Kraina Grzybów ma tyle wątków, ile mieszkańców (chyba chodzi o mieszkańców świata). Potwierdził istnienie książki i Zofii Kopytlanki. Powiedział również, że nie powinniśmy się jego bać - w przeciwieństwie do Dżinsowego Człowieka. Stwierdził, że na głównej stronie bohrystrojki to nie kalendarz i kiedy dojdziemy do 15-tki, wszystko stanie się jasne. Sam podał cel streamu - chciał rozwiać wątpliwości. Niestety, stream nagle i w niespodziewany sposób się skończył. No cóż, na chacie spamowało wiele zboczeńców, których ze względów moralnych nie zacytuję. Istnieje taka alternatywa, że Bohrys albo usunął swój kanał na Twitchu, albo dostał bana.

Po jakimś czasie na bohrystrojce wszystko wróciło do normalnego stanu. Naprawdę, to było bardzo dziwne i nieco przerażające...

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 6 lis 2014, 10:32
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2166
Naklejki: 100
Post Re: Kraina Grzybów
Kretes102 napisał(a):
Wczoraj na Twitchu był live z tym całym Borysem. Oprócz mnie na live byli jeszcze: Autor8 i dawid6, i inni ludzie, których nie znam (chociaż jeden tam Matka przypominał, nawet z nicku, ale mniejsza).

Na sam początek, kalendarz się zmienił (na głównej stronie bohrystrojki). Twarz Dżinsowego Człowieka była zakrwawiona. Do tego ósmy dzień jakimś sposobem się odblokował - było tam odliczanie do live'a. Dodam tylko, że twarz Dżinsowego prowadzi do profilu Bohrysa na Facebooku, a muzyczka, która leciała w 8. nazywała się "bohrysisdead.mp3" (można było sprawdzić to w kodzie strony).

Przyznam, że ten gość jest naprawdę dziwny i tajemniczy. Z pewnością użył modulatora głosu, a na twarzy nosił jakąś zagadkową maskę. Na wideo widać było tylko czerń i zielone, tajemnicze światełko (raz nawet pojawił się taki zielonkawy dym). Bohrys co chwilę coś pisał na klawiaturze, widać było ruchy jego rąk. Obserwował też uważnie chat streama. Odpowiadał na niektóre pytania, a na niektóre w ogóle nie zwracał uwagi. Dowiedzieliśmy się, że zbyt nadinterpretujemy i pogardzamy jego cennymi wskazówkami. Do tego powiedział, że Kraina Grzybów ma tyle wątków, ile mieszkańców (chyba chodzi o mieszkańców świata). Potwierdził istnienie książki i Zofii Kopytlanki. Powiedział również, że nie powinniśmy się jego bać - w przeciwieństwie do Dżinsowego Człowieka. Stwierdził, że na głównej stronie bohrystrojki to nie kalendarz i kiedy dojdziemy do 15-tki, wszystko stanie się jasne. Sam podał cel streamu - chciał rozwiać wątpliwości. Niestety, stream nagle i w niespodziewany sposób się skończył. No cóż, na chacie spamowało wiele zboczeńców, których ze względów moralnych nie zacytuję. Istnieje taka alternatywa, że Bohrys albo usunął swój kanał na Twitchu, albo dostał bana.

Po jakimś czasie na bohrystrojce wszystko wróciło do normalnego stanu. Naprawdę, to było bardzo dziwne i nieco przerażające...


Uwaga - prawie cały stream znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=AVctZlGFTIM .

Sam chcę dodać, że byłem na prawie całym streamie (z małymi przerwami na rejestrację i zalogowanie się na twitchu). Dosyć aktywnie pisałem na chacie, ale niestety Bohrys ignorował moje pytania. Jestem lekko zażenowany streamem, bo ponoć dzięki niemu mieliśmy poznać wszystkie tajemnice.


Cz, 6 lis 2014, 20:18
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Kraina Grzybów
Ja muszę przyznać, że te wszystkie melodie z Krainy Grzybów czy też słaba jakość graficzna odcinków kojarzy mi się kiedy oglądałem w dzieciństwie TV. Był kiedyś w TV taki serial ''Wakacje z duchami'' jest to bardzo stary film, często go oglądałem. Możliwe, że Kraina Grzybów się na nim wzoruje, choć w to wątpię.


So, 8 lis 2014, 13:12
Stawia Opór

Dołączył(a): Pn, 29 gru 2014, 13:12
Posty: 8
Post Re: Kraina Grzybów
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... gata_.html
Smutne. Oby znalazła swoją Krainę Grzybów :(
Proponuje 5 minut ciszy :shock:


Cz, 26 mar 2015, 15:26
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 14 lis 2023, 22:49
Posty: 1
Post Re: Kraina Grzybów
Długo myślałam czy napisać czy nie . Jak ja rozumiem poradnik uśmiechu bo każdy tu bzdury pisze a odpowiedź jest bardzo prosta . Agatka jest dilerka i w odcinkach sama produkuje narkotyki . Jeśli chcecie dowody mogę osobno opisac każdy odcinek . Przestawić punkt patrzenia na świat oczami autora narkomana . Hahaha trzeba wiedzieć co jest
Zostawcie kom


N, 3 gru 2023, 03:24
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2169
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Kraina Grzybów
Zostawiam kom :wink: Chętnie jeszcze po latach jakieś ciekawą analizę poczytam.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Śr, 21 lut 2024, 14:20
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL