Teraz jest So, 27 kwi 2024, 18:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Co zauważyliście w fabule gry Riwc 

Czy zauważyliście w fabule gry Riwc niemożliwość
Ankieta wygasła Pt, 14 mar 2008, 15:52
Tak 36%  36%  [ 4 ]
Nie 27%  27%  [ 3 ]
Tak ale według mnie jest fajna 27%  27%  [ 3 ]
Nie mam zdania 9%  9%  [ 1 ]
Liczba głosów : 11

Co zauważyliście w fabule gry Riwc 
Autor Wiadomość
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Co zauważyliście w fabule gry Riwc
Prawda że jest niemożliwa. Kretes dostał list od swoich wnuków jak zrobić wehikuł. Te wnuki wiedziały to z jego opowieści a on z ich listu. Czyli plan wehikułu narodził się znikąd.


Pn, 12 lis 2007, 15:52
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
Brawo! Jak na to wpadłeś? Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś nad podróżami w czasie, to pewnie zauważyłeś że jest w nich wiele absurdów. Polecam choćby film "Powrót do przyszłości".

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


Pn, 12 lis 2007, 16:43
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 17 cze 2007, 09:35
Posty: 109
Lokalizacja: się tu wziołem?
Post 
To jest główna fabuła wszystkich filmów i gier związanych z czasem!Przykładem jest to że cofasz się w czasie, zastrzelisz swojego dziadka zanim poznał babcię i to jest paradoks.Przecież musisz żyć żeby zastrzelić dziadka. Mimodem wspomniał o tym Kretes w RiKN powiedział-Tak to jest mój babć żebym go przypadkiem nie zastrzelił!

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku

http://www.talesofmagic.pl/?c=1&u=341008899




http://dropspolis.myminicity.com <- Oto moja wiocha ;]


Pn, 12 lis 2007, 20:10
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post Re: Co zauważyliście w fabule gry Riwc
przybysz z Kurakis napisał(a):
Prawda że jest niemożliwa. Kretes dostał list od swoich wnuków jak zrobić wehikuł. Te wnuki wiedziały to z jego opowieści a on z ich listu. Czyli plan wehikułu narodził się znikąd.
Jest możliwa-to pętla czasowa.Coś w stylu błędnego koła.Zaznaczyłem drugą opcję w ankiecie. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

_________________
Ech...


Pn, 12 lis 2007, 20:45
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post 
Dadi:Moim zdaniem tak :!: :!: :!:Przecież wnuki Kretesa wysłały list do niego, a on znalazł go w szkatułce z niebieską kością. Jak wnuki umieściły tam list :?: :?: :?: Przecież ich sofa czasowa była zepsuta i ona nie przenosi na drugie strony luster :? :? :? [/img]

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Pn, 31 gru 2007, 13:34
YIM WWW
Operator Koparki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 16:11
Posty: 66
Lokalizacja: z Gdańska
Naklejki: 3
Post 
Dadi i Pchła napisał(a):
Dadi:Jak wnuki umieściły tam list :?: :?: :?: Przecież ich sofa czasowa była zepsuta i ona nie przenosi na drugie strony luster :? :? :? [/img]

Witam i odpowiadam
Wnuki Kretesa będąc w starożytnym Egipcie zakupiły szkatułkę na straganie, żeby mieć fajną pamiątkę z podróży w czasie. Kiedy ich wehikuł się popsuł w średniowieczu, ukryły list w tejże szkatułce i poprosiły przypadkowo spotkanego maga o umieszczenie jej w magicznej księdze (tej w której uwięziony był Reksio w RiC), o przygodach Reksia i Kretesa w księdze wiedzieli przecież z opowieści swojego Babcia.

_________________
Suseł pozdrawia

https://www.facebook.com/Bartek.Brosz.rysunki
http://www.brosz.art.pl
https://www.instagram.com/bartek_brosz/


Pt, 4 sty 2008, 13:14
WWW
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Suseł ma zawsze wytłumaczenie na wszystko, a także "lepsze pomysły". Możecie śmiało pytać go o cokolwiek - to chodzacy złotousty skarb.

Ja tylko skromnie dodam, że oczywiście że podróże w czasie są skazane na absurdy i absolutnie nie nalezy próbować rozgryzać ich logicznie, szczególnie systemem "co by było gdyby jednak..." bo są siłą rzeczy nielogiczne :)

Zaś a propos petli czasowych...Niektórzy z was zapewne zauważyli, ze na końcu Nemo Reksio udaje się na zasłuzone wakacje... bierze deskę surfingową i idzie popływać... ;) jak myslicie gdzie dopływa na tej desce?

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Pt, 4 sty 2008, 15:10
WWW
Norman

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 21:18
Posty: 256
Post 
Tak,racja błędne koło...a może to znaczyć przecież,ze RIKN to jest przedpowiedź do RISP,tylko z Kretesem się nie zgadza, i z Kari Matą...dziwne :)

_________________
Się macie ludzie


Pt, 4 sty 2008, 18:13
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Nom, to nie mogło być wcześniej bo by to wszyscy pamiętali, ale jednak...hmnm


Wt, 3 cze 2008, 20:48
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 30 maja 2007, 16:13
Posty: 414
Lokalizacja: Z Madagaskaru
Post 
Ale przecież kiedy na przełomie XIX i XX w wieku był rok 1900 to jakim cudem RiK wylądowali w tym czasie którym skończyli. Pan SZ.K. napisał, że i jak myślicie co będzie dalej??? Przecież przed wypływem na desce Reksio znał Kretesa to co pozna go drugi raz?

_________________
Fajnie, wciągnęło mi 200 postów.


Śr, 4 cze 2008, 13:19
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
No, może nie. Rozbije się i pozna innego kreta...albo, przeżyje to jeszcze raz. Przecież on nie mówi, więc skąd wiemy, ze nie mówi- Już to przeżyłem- Niby Kretes rozumie jego mowę ale nie wiadomo. W każdym razie te całe koła czasowe są bezsensu. Jeżeli spowodowali dziury które były w ich czasach to znaczy, że już z góry było wiadomo co się stanie... to znaczy, że nie mogli Ryżokitowców przekonać, że to oni są dobrzy...Mistrzowie uprzejmości...


Śr, 4 cze 2008, 15:13
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
Wymyśliłem!!!

Podczas sztormu utworzyło się kontinuum czasoprzestrzenne i reksio zmienił budowę czasoprzestrzeni.I tak ciągle.[/quote]

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Śr, 4 cze 2008, 19:20
Stawia Opór

Dołączył(a): Cz, 5 cze 2008, 14:42
Posty: 6
Post 
Suseł napisał(a):
Dadi i Pchła napisał(a):
Dadi:wiedzieli przecież z opowieści swojego Babcia.


A Babć wiedział od nich... od nich otrzymał list. Wszystko to bez sensu... Ale gra superfajna...

_________________
Tak sądzę...


Cz, 5 cze 2008, 15:01
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 lis 2007, 15:50
Posty: 446
Lokalizacja: wiesz, że lubię makaron?
Post 
Kresio napisał(a):
Ale przecież kiedy na przełomie XIX i XX w wieku był rok 1900 to jakim cudem RiK wylądowali w tym czasie którym skończyli. Pan SZ.K. napisał, że i jak myślicie co będzie dalej??? Przecież przed wypływem na desce Reksio znał Kretesa to co pozna go drugi raz?


A może Kretes popłynie z nim? A może Reksio wyląduje na innej wyspie? Jest wiele możliwości co do tego. A poza tym, Kretesa nie będzie już na tej wyspie. Nie pozna go drugi raz... Chyba, że zaczniemy grać od początku. To tylko gra. Tu się może wszystko zdarzyć. Może akurat twórcy gry tak wymyślili? To takie jak powiedział przybysz z Kurakis, błędne koło. Fabuła tej gry jest bardzo poplątana (RiWC).

_________________
www.rafal97.ownforum.org <--- moje forum! Zapraszam!

http://www.qbafoty.webpark.pl

Dawno, dawno temu, kiedy forum było jeszcze młode mój nick brzmiał: Rafi.


Śr, 11 cze 2008, 11:37
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Rikn to koniec serii...fajnie, że się skończyło tak jak się zaczęło... Następna gra po Rikn to Reksio i skarb piratów... nieskończona seria...

Rims to będzie nowa gra o RiK ale nie powiązana z tamtą serią... ciekawe czy też będą kolejne gry jak się skończy- ,Tego dowiecie się z...Reksio i...
Czy może to będzie zwykła osobna singielowa gra
Singielowa- taki neologizm wymyśliłem...

W każdym razie ta fabuła jest niemożliwa jak w książkach, filmach i grach o podróżach w czasie, ale to fajna gra...

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 12 cze 2008, 15:51
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL