Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 01:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
█▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀ 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
Witam Was wszystkich. Konkurs ten będzie nieco odbiegał od innych, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba (jak nie, to przepraszam, albo... i nie, hahah).
Zasady są proste i banalne:
Każdy z Was zostanie właścicielem magazynu. W każdym z nich są pewne przedmioty, które mają swoją cenę. Oczywiście ja powiem Wam co się w nich znajduje oraz wycenę podam na PW, przy czym każdy w wiadomości otrzyma pełną informację o przedmiotach, a w swoich tematach każdy poda, jakie ma przedmioty i i ile za nie chce, jednakże wszystkie rzeczy musi nazwać na swój sposób, tak by przeciwnicy nie domyślili się, że to fałszywka lub prawdziwy przedmiot.
Waszym zadaniem nie jest sprzedanie wszystkich rzeczy oraz zasady: "Kto więcej zarobił?". Tu czyli się spryt i perswazja. Wszystkie najtańsze rzeczy będziecie musieli sprytnie opchnąć przeciwnikowi, ale tak, by nie zorientował się, że to jest podróbka znad rzeki Mekong.
Wygrywa osoba, która sprzeda wszystkie bublowate przedmioty i zachowa dwie bardzo drogie. W przeciwnym wypadku, przykro mi, przegrałeś. Ale jeśli okaże się, że jest więcej osób z dwoma rzeczami, to wygrywa delikwent, który zostanie z jedną drogą rzeczą i jedną tanią bądź dwiema drogimi.
AKTUALIZACJA: Żeby ubarwić zadanie, liczone będą także przedmioty, które kupicie (może je później sprzedać komuś innemu, ale pod inną nazwą). Ma to na celu wyeliminowanie przypadku, kiedy to wszyscy zostaną z najcenniejszymi rzeczami.
Jeśli ktoś chce się zapisać, to proszę w tym dziale przygotować temat, w którym zawrzecie:
Imię:
Nazwisko:
Zawód:
Wiek:
Zainteresowania:
Wszystko wymyślacie według waszego uznania.
Do sprzedaży przedmiotu będzie dochodziło co tydzień, najpewniej w sobotę.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pt, 9 paź 2015, 19:14
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zapisy oraz zasady
Dobrze, czas zacząć 12 Zaplecze!
Jutro każdy z Was dostanie wiadomość, co znajduje się w magazynach, które sami wylosowaliście. A dzisiaj każdy będzie miał możliwość wylosowania magazynu, który pozostanie z Wami aż do końca. Albo i nie... hehe. ;-)

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 7 lis 2015, 16:17
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zapisy oraz zasady
Sprzedaże:

I.
- Aaron Fajnsztyk sprzedaje (jedną) wybraną rzecz Haffenowi Allowi - 28.11
- Ezechiel sprzedaje (jedną) wybraną rzecz Oloktrisowi - 28.11

II.
- Haffen sprzedaje Fajnsztykowi - 29.11
- Oloktris sprzedaje Potockiemu - 29.11

III.
- Potocki sprzedaje Fajnsztykowi - 12.12
- Haffen sprzedaje Lexisowi - 12.12

IV.
- Fajnsztyk sprzedaje Potockiemu - 13.12
- Oloktris sprzedaje Haffenowi - 13.12

V.
- Haffen sprzedaje Ezechielowi - 19.12
- Fajnsztyk sprzedaje Oloktrisowi - 19.12

VI.
- Oloktris sprzedaje Fajnsztykowi - 20.12
- Ezechiel sprzedaje Allowi - 20.12

Od 20 grudnia zasady będą już nieco bardziej elastyczniejsze, ponieważ nie będzie z góry ustalone, kto komu ma coś sprzedać, tylko wy sami wybieracie kogo chcecie oszukać uposażyć w daną rzecz bądź rzeczy.
Wszystko co sprzedaliście i kupiliście i za ile udokumentujcie odpowiednio w tematach.

EDIT: AKTUALIZACJA TERMINÓW!!!

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 22 lis 2015, 16:43
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zapisy oraz zasady
No i to by było na tyle, jeśli chodzi o pierwszy etap 12 Zaplecza.
Tak przedstawia się bilans 1-szego etapu:
1. Oloktris Lexis: +34,23
2. Aaron Fajnsztyk: +13,44 oraz jeden gołomp
3. Haffen All: -6,71
4. Ezechiel Potocki: -42,00


Niedługo otrzymacie drugi zestaw przedmiotów (o tamtym już zapomnijcie), ale uwaga: tym razem zasady zostają zupełnie zmienione. Nie będzie już z góry ustalonych cen i wygra ten, kto najwięcej zarobi (tak będzie do końca). Będziecie po prostu się o daną rzecz targować (by rozgrywka była ciekawsza), a nie jak wcześniej było: "muszę coś kupić od Ciebie, to kupuję". Sami wybieracie co chcecie danemu delikwentowi opchnąć, oryginał czy też fałszywkę. Nadal pozostanie jednak możliwość zmiany nazwy danego przedmiotu.
To tyle.

P.S. Żeby nie było, pod koniec Zaplecza wszystkie etapy zostaną zsumowane i wtedy podany zostanie ostateczny bilans.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 31 gru 2015, 16:28
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
Magazyny zostały przekazane wszystkim uczestnikom. Proszę o potwierdzenie tego w swoich tematach wraz z opisem otrzymanych magazynów (z zawartością, oczywiście).

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pt, 26 lut 2016, 16:43
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
Dzień Dobry.
Podaję dwie informacje. Jedną dobrą i jedną złą. Postanowiłem zacząć od tej złej.
Zła: Niestety, lider pierwszego etapu, olexo2 (Oloktoris Lexis), postanowił zrezygnować i tym samym zostanie uplasowany na ostatnim miejscu.
Dobra: Przybył do nas Zenon Vudix, czyli Pan Kreton Dykta 10.

I tym samym przyszedł czas na handel!
Terminy:

Vudix targuje się z Haffenem (i na odwrót), a Fajnsztyk z Potockim (i na odwrót) 16 kwietnia

Potocki potarguje się z Vudixem (i na odwrót), a Haffen z Fajnsztykiem (i na odwrót) 23 kwietnia

Fajnsztyk weźmie się za targowanie się z Vudixem (i na odwrót), a Potocki z Haffenem (i na odwrót) 30 kwietnia

W w/w dniach każdy targuje się ze sobą, bez wyjątku. Wszystko, co sprzedaliście, musicie udokumentować w swoich tematach.
Limit sprzedaży: brak. Sprzedajecie tyle, ile chcecie. Nawet przedmioty, które kupiliście.
Do zobaczenia!

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 10 kwi 2016, 16:12
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
Witam, przyszedł czas na ogłoszenie wyników i tabeli, dzięki której dowiemy się, kto z pierwszego miejsca wchodzi do finału, kto odpada, a kto musi zmierzyć się w barażach o finał. Dodatkowo dowiecie się, czym naprawdę były przedmioty, którymi handlowaliście.
Na początek tabela:


1. Haffen Al (Czarnoksiężnik): 231,29 - awans do finału
2. Zenon Vudix (Pan Kreton Dykta 10): 225,77 - baraż o finał
3. Ezechiel Potocki (Autor8): -60 - baraż o finał
4. Aaron Fajnsztyk (Ż. Art): -466,56 - pożegnanie się z Zapleczem
5. Oloktris Lexis (Olexo2): +34,23 - wycofanie się z Zaplecza

Także jak widać, Czarnoksiężnik z pierwszego miejsca wchodzi bezpośrednio do finału i czeka na drugiego finalistę z pary Autor8 - Pan Kreton Dykta 10.

Dodatkowo pozwolę sobie przedstawić Wam czym każdy z was handlował w Zapleczu od magazynów z I-szego etapu do magazynów z II-etapu.
Oto one:
ETAP PIERWSZY:

Magazyn nr 5 wybrany przez Ż. Arta:

Astrolabium greckie - 76,59
Chleb poprzedni - 4,99
Teleskop mauretański - 99,99
Teleskop sosnowiecki - 19,99
Książka "Utłukę dziada czy nie?" - 29,99
Strepslinex. Tabletki na gardło i nie tylko. - 11,99
Złamane serce Stefani - 27,99
Chleb jutrzejszy - 11,99
Witamina K2 - 0,99
Różowe masło - 12,99


Magazyn nr 6 wybrany przez Olexa2:

Dobre spańsko - 99,99
Spańsko - 19,99
Vodka. Z Irkucka. Pyszna, przebojowa - 17,99
Rosyjski przyrząd do mierzenia bolesności - BOLESNOX - 29,99
Książka "Nie ma blania, blublublub" - 2,99
Książka "Ej, dajcie mi hajs" - 14,99
Elektroniczna nauczycielka. Nauczy Cię wszystkiego - 48,79
Szmaciana nauczycielka. Podobna do elektronicznej, ale jedynie nauczy Cię myć podłogę - 7,59
Matrioszka, Made in Tailand - 1,99
Matrioszka, Made in Russia - 49,99

Magazyn nr 8 wybrany przez Autor8:

Superhiper liczydło pochodzące z Austrochin - 7,99
Bomba komórkowa - wybucha przy kontakcie z telefonami czy smartfonami - 34,99
Zegarek firmy Bolex - 199,99
Zgrzewka piwa Kortin & Kabaczek - 33,79
Deskorolka, produkcji polskiej - 69,99
Liczydło, oryginalne. Wykonanie ze stali szlachetnej, produkcji szwajcarskiej - 100,00
Płyta z piosenkami wykonawcy lat 60. Marcysia Huyestesa - 19,99
Deskorolka, 133 razy naprawiana, produkcji afganistańskiej - 6,99
Zegarek firmy Kwach - 2,99
Krwawy uśmieszek, oryginalny - 189,99


Magazyn nr 9 wybrany przez Czarnoksiężnika:

"Lalka" Bolesława Prusa - 29,99
"Kukiełka" Marka z Szynki - 4,99
Kasa fiskalna, produkcji radziecko-fińskiej - 299,99
Kolekcja czasopism "Stasiu Biały odkrywa tajemnice klozetu" - 49,99
Kasa niefiskalna, produkcji mińskiej - 39,99
Wielbłąd z porcelany, produkcji polskiej - 67,99
Słoń z plastiku, produkcji chińskiej - 2,99
Obraz Boga Twaroga, unikat - 4000
Obraz Maselniczki Boskiej, malowany 335 razy - 100 zł
Wesoły Klaun, bawi i uczy. Dla dzieci powyżej 78 roku życia - 40,99


ETAP DRUGI:


Magazyn nr 1 wybrany przez Olexa2:

1. Popsuty telefon stacjonarny firmy "CytryTelekom". Mimo to działa, jednakże gdy przyłożysz słuchawkę do ucha - niczego więcej już nie usłyszysz. - 99,99
2. Części na złom. Można z nich zrobić dużo fajnych rzeczy. Na przykład pralkę. - 17,99 za sztukę
3. Silikon. Powiększy nawet małe telewizory. - 48,00
4. Radio Maryja odtwarzające jedną stację na kasety VHS (xD). Chińska podróbka z lat 90. To cudo stworzył Jin Ban Son. - 333,33
5. Kot z kukułką. Ten kto stworzył to cudo był pijany. - 29,99
6. Grudka ziemi zrobionej z tworzyw sztucznych. Miła w dotyku, trudna w odczepieniu od ciała. - 4,99
7. Kable rażone prądem. Same się ruszają. Kto się na tym nie zna, pomyśli - Wensze. Kto je dotknie, przeżyje niezapomniane emocje - 7,99 za sztukę.


Magazyn nr 2 wybrany przez Czarnoksiężnika:

1. Książka Pierre'a Wiastka Kemiczh - "Jak zrobić wybuch we własnym pokoju i przeżyć?" - 34,99
2. Zestaw 12 kolb w kształcie kolby kukurydzy oraz 6 menzurek w kształcie ogórka. - 70,79
3. Wodorotlenek ksenonu. Bardzo dobry. - 34,99
4. Zestaw czterech paczek sody oczyszczonej i dwóch paczek nieoczyszczonej. Bardzo smaczne. - 30,99
5. Tablica Najdieżewejewa + Książka "Antychemia" z autografem Najdieżewejewa. Nowe pierwiastki plus dobra teoria. - 100,00
6. Zestaw "Duży chemik", a w środku: alkohol 60% metylowy, alkohol 99% etylowy, alkohol 147% pentylowy, dwie kolby, siedem kieliszków, zapalniczka i paczka papierosów nasączonych gazem łatwopalnym. Zawsze można sobie łyknąć, a później zapalić. Wrażenia niezapomniane. - 349,90
7. Żel i koloid radioaktywny w butelce. Taka mała mieszanka. Nie polecam tego wdychać, ani nawet jeść, no jeśli chcemy kogoś otruć, to możemy mu pozwolić uczynić ostatnią rzecz w swoim życiu. - 5,99.


Magazyn nr 5 wybrany przez Ż. Arta:

1. Gra planszowa "Złap kleszcza" - 49,99
2. Słownik bengalsko-malajski i malajsko-bengalski z rozmówkami. - 19,99
3. Płyta "Śpiewaj i zgon" Lory Todden-Iffen - 29,75
4. Kompakt WC. Produkcja uzbecka - 199,99
5. Parasol produkcji chińskiej. 1,99
6. Karty do gry w Czarusia. - 0,50
7. Telefon Konia Ruia - 499,00

Magazyn nr 7 wybrany przez Pana Kretona Dyktę 10:

1. Terra Rium - perfum. Pachnie świeżym Wenszem - 15,99
2. Kineskop od telewizora. Trochę sfajczony. - 300,00
3. Płyn do WC "Kaczor Tu & Ska". Wyżre nawet złamane serce. - 19,99
4. Pomnik Aureliusza de Rya. Przynosi szczęście jak dotkniesz go za brodawkę na twarzy - 1999,79
5. Uśmieszek Trelek - zabawka dla dzieci od 56 roku życia. - 56,19
6. Książka kucharska "Jedz i nie bądź zjedzonym" - 49,99
7. Zegar z jaskółką. Zastępuję kukułkę. - 99,99

Magazyn nr 8 wybrany przez Autora8:

1. Piłka lekarska stworzona przez chirurga. Pełna ostrzy. - 97,88
2. Spryskiwacz do ubikacji. Każdy kto później usiądzie na spryskanym klozecie, może zapisać się do historii jako kolejny człowiek w kosmosie.
3. Książka "Sport to zdrowie. Każdy kaleka Ci to powie". - 7,99
4. Piłka do siatkówki zrobiona z azbestu. - 99,99
5. Buty do treningu. - 39,99
6. Płyn do WC "Stosuj Domek". Super pachnie, a jak smakuje! 99% alkohol. - 19,99
7. Odświeżacz powietrza w formie gazu rozweselającego. Pachnie ładnie i rozwesela podczas posiedzenia. - 6,99


Już niedługo pojawi się zadanie półfinałowe, a teraz dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 3 maja 2016, 15:21
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
Witam ponownie. Przyszedł czas na półfinał!
Naszymi półfinalistami są: Ezechiel Potocki (Autor8) i czarny koń tego turnieju, Zenon Vudix (Pan Kreton Dykta 10) i to oni będą tak długo handlować, i się targować, aby w końcu spotkać się w arcypiekielnym finale z Haffenem Alem (Czarnoksiężnikiem).
No dobrze, przejdę do rzeczy. Tym razem wasze handlowanie będzie polegało na czymś innym. Wprowadzone zostaną ograniczenia.
A oto one:
1. Macie na start 300 forumowych (waluta).
2. Dostaniecie magazyny, którymi będziecie dysponować. Nie będą podane ceny przedmiotów, byście nie mieli za łatwo.
3. Magazyny wybierzecie... żart, wybierze je Wam Haffen Al. Zawartość magazynów dostaniecie przed 6 maja.
4. Jeśli chcecie to pytacie się mnie, ile co kosztuje. Podajecie przedmiot, a ja Wam cenę. Możecie się mnie pytać na czacie i przez pw, ale chyba wygodniejsza będzie wiadomość. Cena każdego pytania: 40 forumowych. Warto lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć, gdyż możecie stracić na sprzedaży.
5. Jeśli dowiecie się, ile dany przedmiot kosztuje, nie możecie go wystawić po cenie niższej lub wyższej niż rynkowa.
6. Jednak jeżeli nie pytaliście się mnie, na ile dana rzecz jest wyceniona, sprzedajecie je po swojej cenie.
7. Klientem Waszych sklepów będzie... sam Haffen Al. To także będzie utrudnieniem. Oczywiście to z nim będziecie się targować.
8. Do finału przechodzi osoba, która jako pierwsza powiększy swój dobytek pieniężny o 60%, czyli że sprzeda taką ilość rzeczy, by stan konta wynosił 480 forumowych.
9. Data półfinału: 7-10 maj 2016.

Zrozumiano? Mam nadzieję, że tak. Do dzieła, handlarze!

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 4 maja 2016, 20:09
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
No i wszystko jasne. Pierwszą osobą, która zdobywała 180 forumowych, jest Ezechiel Potocki (Autor8) i to on będzie walczył w finale z Haffenem Alem (Czarnoksiężnikiem).
Jest to bez wątpienia niespodzianką, bo jeszcze nie tak dawno każdy myślał, że to PKD wejdzie do finału bezpośrednio, a Autor i Czarny będą musieli bić się o finał. Jednak do tego nie doszło i Zenon Vudix ze swoim dorobkiem zajął trzecie miejsce.
Pozostała tylko kwestia finału.
Otóż w finale to wy wymyślacie sobie swój skład magazynu. Każdy z Was. Oczywiście tylko wy wiecie, co w nim naprawdę jest. Zmieniacie nazwy przedmiotów, tak jak zwykle.
Kolejną nowością jest to, że musicie podać ceny do każdego przedmiotu. Z tym, że wartość jednego przedmiotu nie może być większa niż 250 forumowych.
Maksymalnie możecie posiadać do 8 rzeczy.
Jednak to nie wszystko. Oprócz tego do waszych sklepów przyjdzie pewna osoba, która będzie chciała kupić od was wszystkie rzeczy. Tak, nie przewidziało Wam się.
Waszym klientem będzie...
Spoiler:

Otóż jego stan portfela wynosić będzie 1000 forumowych, a poza tym będzie on bardzo wybredny.
Zwycięży osoba, która jako pierwsza sprzeda wszystko temu delikwentowi, czyli tak go przekona do kupna przedmiotów, że wyda (prawie) wszystkie pieniądze na wszystkie rzeczy. Jednak nie będzie to łatwe. Żadna bardzo tania ani też bardzo droga rzecz go nie przekona do kupna, gdyż w pierwszym przypadku pomyśli, że to szmelc, a drugi - że go nie stać. Musicie wkupić się w łaski właśnie swoimi cenami.
Data rywalizacji: 14-15 maja.



Do dzieła, handlarze!

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 10 maja 2016, 19:35
Zgłoś post
YIM WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: █▬█ █ ▀█▀ Zapisy oraz zasady █▬█ █ ▀█▀
Witam Was po raz ostatni w 12 Zapleczu. W dniu dzisiejszym miał miejsce finał finałów pomiędzy Ezechielem Potockiem (Autorem8) oraz Haffenem Alem (Czarnoksiężnikiem). Finał był emocjonujący do samego końca. Obfitował w różne zwroty akcji, ale ostatecznie zwycięzcą został:

Spoiler:


A oto lista nagród:
1. miejsce - kolorek i wybrana przez siebie ranga na miesiąc
2. miejsce - kolorek i wybrana przez siebie ranga na dwa tygodnie
3. miejsce - kolorek i wybrana przez siebie ranga na 5 dni

Dziękuję za wszystko i do zobaczenia wkrótce!

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 15 maja 2016, 16:53
Zgłoś post
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL