Teraz jest Cz, 23 maja 2024, 05:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Książki 
Autor Wiadomość
Post 
ja postanowiłem nie czytać ostatniego tomu Harrego Pottera gdyż uznałem, że nie wiele da mi lektura tej książki, seria Harry Potter po 3 pierwszych tomach została kompletnie nastawiona na komercję, więc nie jest zbyt wartościowa, ale to tylko moje prywatne zdanie :wink:


Pt, 6 cze 2008, 18:47
Post 
Serapis napisał(a):
ja postanowiłem nie czytać ostatniego tomu Harrego Pottera gdyż uznałem, że nie wiele da mi lektura tej książki, seria Harry Potter po 3 pierwszych tomach została kompletnie nastawiona na komercję, więc nie jest zbyt wartościowa, ale to tylko moje prywatne zdanie :wink:

Też tak uważam.
W.g mnie najlepsze części to: Kamyk Filozoficzny i komnata.
Reszta jest taka jakby to ujął Kretes ,,intryga jest raczej... zakałapućkana".

Książki to także komiksy. Niektóre są fajne niektóre nie. Ja na przykład uwielbiam serię ze starych lat o Tytusie de zoo. Jest tam wiele dowcipów i parodii. Gorąco zachęcam do czytania :) .

Serapis: Ja też nie chciałam czytać, ale mi kuzynka dała na urodziny z dedykacją na pierwszej stronie, więc nie wypadało nie czytać... :oops:


Pt, 6 cze 2008, 18:51
Post 
Czy ktoś lubi czytać kryminały, ja najbardziej lubię kryminały Agathy Christie. Wspaniale jest dociekać kto był mordercą zastanawiać się i głowić aż wreszcie okazuje się i tak, że był to kto inny. Ten dreszczyk emocji... Super, polecam każdemu "Noc w bibliotece" i inne powieści tej autorki nikt się nie zawiedzie


So, 13 wrz 2008, 09:17
Post 
A ja polecam "Wyspę Złoczyńców". To też jest kryminał tyle, że z serii o Panu Samochodziku. Napisał go Zbigniew Nienacki.


So, 13 wrz 2008, 09:24
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Euresanda napisał(a):
A ja polecam "Wyspę Złoczyńców". To też jest kryminał tyle, że z serii o Panu Samochodziku. Napisał go Zbigniew Nienacki.

Czytałem kilka książek z tej serii i muszę powiedzieć, że są niezłe.
Ja polecam książki Edmunda Niziurskiego, bo są po prostu super...Większość z nich jest o szkole...

:D


So, 13 wrz 2008, 09:42
WWW
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Jesli chodzi o kryminały, to polecam Hitchcocka... ha, a teraz kiedy chodzę do liceum, liznę zupełnie nową literaturę... oto moje przykładowe lektury:
"Król Edyp", "Świętoszek", "Potop".
Offtopic: jeden z uczniów mojej klasy napisał na teście z polskiego, że Świętoszka napisał Mickiewicz, podczas gdy oczywiste jest, że jego twórcą był Molier... uśmiałem się :wink:

_________________
Ech...


So, 13 wrz 2008, 09:43
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Euresanda napisał(a):
A ja polecam "Wyspę Złoczyńców". To też jest kryminał tyle, że z serii o Panu Samochodziku. Napisał go Zbigniew Nienacki.

Czytałem kilka książek z tej serii i muszę powiedzieć, że są niezłe.
Ja polecam książki Edmunda Niziurskiego, bo są po prostu super...Większość z nich jest o szkole...

:D


Też kocham te książki. Przeczytałam 'Sposób na Alcybiadesa', 'Przygody Marka Piegusa' i 'Osobliwe przypadki Cymeona Maksymalnego', a teraz czytam 'Na Przód Wspaniali'. Mam w domu dużo książek Niziurskiego.
A Roalda Dahla ktoś czyta?


So, 13 wrz 2008, 10:01
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 28 lut 2007, 18:58
Posty: 772
Naklejki: 2
Post 
Euresanda napisał(a):
Mam w domu dużo książek Niziurskiego.
A Roalda Dahla ktoś czyta?
Ja nie. A podasz kilka tytułów utworów Niziurskiego? Ciekawy jestem.

_________________
Ech...


So, 13 wrz 2008, 10:11
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Euresanda napisał(a):
Też kocham te książki. Przeczytałam 'Sposób na Alcybiadesa', 'Przygody Marka Piegusa' i 'Osobliwe przypadki Cymeona Maksymalnego', a teraz czytam 'Na Przód Wspaniali'. Mam w domu dużo książek Niziurskiego.
A Roalda Dahla ktoś czyta?

>> Mi jakoś Niziurski nie pasuje :P. Ostatnio udało mi się dorwać w księgarni "Kolor Magii" Terry'ego Pratchett'a. Jest to to pierwsza cześć (a jest ich naprawdę dużo i ciągle są nowe wydawane ;P) "serii" Świat Dysku.
Świetna humorystyczna książka, naprawdę polecam każdemu.

PS. Czy ktoś może czytał jakąś książkę owego autora ?

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


So, 13 wrz 2008, 10:36
YIM
Post 
Nie czytałam. Ale jeśli chodzi o tytuły Niziurskiego: 'Jutro Klasówka' 'Księga Urwisów' 'Dzwonnik od św. Floriana' 'Lizus' 'Lalu Koncewicz, broda i miłość' 'Awantura w Niekłaju' 'Fałszywy trop' Wielka heca' 'Nikodem czyli tajemnica gabinetu' ' Równy chłopak i Rezus' 'Siódme wtajemniczenie' 'Klub Włóczykijów' 'Trzech pancernych i pół' 'Wybór opowiadań' i te co czytałam mam napisane na końcu jednej książki. To są tytuły.


So, 13 wrz 2008, 10:58
Post 
Ja czytałem całą serię Wolnych Ciut Ludzi czyli Wolni Ciut Ludzie, Kapelusz pełen nieba i Zimistrz. Wszystkie po prostu super :D dobry pomysł, można się pośmiać, polecam :wink:


So, 13 wrz 2008, 12:55
Post 
Odświeżam, bo wprost nie mogłam sie powstrzymać od napisania o:
O tym, że w ciągu dwóch dni przeczytałam Rodzinę Penderwicków na Gardam Street. Druga część fajnej książki. 10/10 i oczywiście polecam.


Pt, 6 lut 2009, 18:47
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Ja lubię wszystkie książki z serii Koszmarny Karolek. Jest dużo śmiechu. Także wiele dziwnych i śmiesznych pomysłów.


Pt, 6 lut 2009, 18:51
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
Kto czytał Wyspę Skarbów Roberta Louisa Stevensona ?? Ja czytam, wspaniała książka ! Wczoraj zakupiłem też "Indiana Jones powraca" Trzy części IJ przelane na kartkę. Zacząłem czytać i też polecam !

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Pt, 6 lut 2009, 19:07
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Mistrz Autobus napisał(a):
Ja lubię wszystkie książki z serii Koszmarny Karolek. Jest dużo śmiechu. Także wiele dziwnych i śmiesznych pomysłów.

Ja też.Mam wszystkie z tej serii.
Najleprze to Wielka Forsa i Koszmarny Zbiorek.
A ,,Zemsta Koszmarnego Karolka"to była moja pierwsza książka.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 6 lut 2009, 19:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL