Teraz jest Pn, 17 cze 2024, 19:07



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Następna strona
Wracajcie starzy użytkownicy i akcja czyścimy forum 
Autor Wiadomość
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Przed chwilą dokładnie te dwie rzeczy chciałem napisać, ale Ty byłeś pierwszy. :P

przybysz z Kurakis napisał(a):
Nie wiem, może dział konkursy też by się przydał.
:D
Powiem tak. Jeżeli jakaś kategoria ma się pojawić na forum, to pod żadnym pozorem nie taka, w której będzie się pisało raz na 3 miesiące.
Zresztą chcesz rozkręcenia forum czyli KAŻDEJ KATEGORII (a większość jest O GRZE) czy tylko tych nowych albo dodatkowych?
Zaraz przejrzę stare posty i zobaczę, które tematy były tak aktywne, że cały czas na forum miałem przyjemność zobaczyć 10 oznaczeń nowych postów w dziale ORIR i po kilka w każdym dotyczącym gry.

przybysz z Kurakis napisał(a):
Mogą być różne działy...
Może Kino i TV, gry, albo nauka...może hobby...czy tam szkoła...
Hobby chyba odpada, a reszta to w istniejącej już kategorii. Może Humor?



przybysz z Kurakis napisał(a):
Ważne żeby forum było ciekawe...
Uwierz mi, nie ma nic ciekawszego od ciekawych dyskusji na forum. :wink:
Cały czas się doszukujemy rzeczy niemożliwych, które mają rozkręcić forum.
Zauważył ktoś, że to dzięki radiu ostatnio forum było trochę aktywne?

Ty twierdzisz, że lepiej o różnych rzeczach porozmawiać, bo o jednym to nudno itp. A ja sobie tak myślę, że tematy z innych dziedzin są po prostu byle jakie, pierwsze z brzegu i ciekawiej się dyskutuje o czymś co dotyczy czegoś np. gry. Oprócz tego forum piszę też na innym i pamiętam, że forum się rozkręcało tylko dzięki dyskusjom na temat gry.
Każde forum ma tematykę i nie byle jaką, wcale nie dla ozdoby. Odpowiedz sobie też na pytanie - czemu fora O WSZYSTKIM upadają?

Albo ok, ciekawe rzeczy..
Radio powołało na krótki czas forumowiczów.
Gwardia Reksia przyczyniła się do żywego forum.

Może coś rzeczywiście zrobimy? Na przykład jakąś akcję? Konkursy zostały zrobione, ale sugeruję, że innym się nie chciało robić prac czy też ich nie zaciekawiły.

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pn, 20 paź 2008, 16:49
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
No te działy są w o różnych rzeczach...
Można by jeszcze dział o różanych rzeczach podzielić...

Dział humor raczej nie...jest temat humor, a cały dział raczej mi tu nie pasuje...
Fora o wszystkim upadają?
Od kiedy?


Fora jednotematyczne nie są aż tak ciekawe...ciekawe są za to fora jednotematyczne, ale na których można rozmawiać o wszystkim...

Samo forum o grze byłoby niezbyt ciekawe...

Mnie nie ciekawi ciągłe rozmawianie o grze, ale raczej granie w nią.
Mogą powstawać dyskusje o grze i niektóre są ciekawe, ale forum tylko o grach z Reksiem raczej nie...

Dział o różnych rzeczach jest dość nieźle zaśmiecony i podzielenie go to nie byłby taki głupi pomysł...
Mogłoby się to0 przyczynić do wielu nowych dyskusji...
Dział wasza twórczość też by był ciekawy...


Wt, 21 paź 2008, 14:40
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
fora o wszystkim upadają?
Od kiedy?

>> Fora wielotematyczne upadają szybciej od monotematycznych. Bo kierowanie fora do wszystkich - czyli do nikogo. Tak samo gazety/czasopisma też są zwykle monotematyczne.

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Wt, 21 paź 2008, 15:46
YIM
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
No te działy są w o różnych rzeczach...
Można by jeszcze dział o różanych rzeczach podzielić...
Po co?
przybysz z Kurakis napisał(a):
Fora o wszystkim upadają?
Od kiedy?
Od zawsze. Dajmy na to, fora o wszystkim należące do niektórych użytkowników tegoż forum. :wink:


przybysz z Kurakis napisał(a):
Fora jednotematyczne nie są aż tak ciekawe...ciekawe są za to fora jednotematyczne, ale na których można rozmawiać o wszystkim...
To nie są fora jednotematyczne, tylko dotyczą konkretnej dziedziny. Czy forum o MEDYCYNIE to forum JEDNOTEMATYCZNE? Nie. Tak samo jest w innych przypadkach.

przybysz z Kurakis napisał(a):
Samo forum o grze byłoby niezbyt ciekawe...
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Wyobraź sobie kogoś kto ma jakąś ulubioną grę i chce codziennie o niej rozmawiać czy dyskutować na jakimś forum, to po prostu jego pasja. I wyobrażasz sobie, że po jakimś czasie powie "znudziło mi się rozmawianie o mojej ulubionej grze"? A może Reksio Ci się znudził?
To nie jest tak, że tematy się wyczerpały. Jeszcze wiele rzeczy dotyczących Reksia można omówić lub przedyskutować, wystarczy tylko pomyśleć. Poza tym tak sobie teraz pomyślałem, że zamiast pisać w temacie "Odpowiedzi na dręczące nas pytania" można by było założyć różne tematy, skoro tyle macie pytań dotyczących gry (nie myślcie że jestem przeciwny temu tematowi, w zasadzie irytowały mnie trochę pewne odpowiedzi ale już nie, tylko zamiast ruchu w jednym temacie można by było pozakładać różne, te ciekawostki o które niektórzy pytają mogą być przedyskutowane w osobnych tematach :wink: )

przybysz z Kurakis napisał(a):
Mnie nie ciekawi ciągłe rozmawianie o grze, ale raczej granie w nią.
Może po prostu tematy są nieciekawe i dlatego już Cię to nudzi?
przybysz z Kurakis napisał(a):
Mogą powstawać dyskusje o grze i niektóre są ciekawe, ale forum tylko o grach z Reksiem raczej nie...
Najlepiej same ciekawe żeby były. Na pewno nie ma czegoś o czym chciałbyś porozmawiać, a dotyczy np RiKN?
przybysz z Kurakis napisał(a):
Dział o różnych rzeczach jest dość nieźle zaśmiecony i podzielenie go to nie byłby taki niemądry pomysł...
Mogłoby się to0 przyczynić do wielu nowych dyskusji...
Tu się zgodzę rzeczywiście, ale jeżeli mielibyśmy porozdzielać na części wspomniany dział, to przynajmniej na kilka/kilkanaście, zresztą zawsze było jak jest i nikt nie narzekał..
przybysz z Kurakis napisał(a):
Dział wasza twórczość też by był ciekawy...
Może i by był, dla każdego co innego jest ciekawe.. :)

Forum Reksia jest dla tych, których rozmowy o Reksiu nigdy się nie znudzą. :wink:

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Wt, 21 paź 2008, 16:34
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Cytuj:
Forum Reksia jest dla tych, których rozmowy o Reksiu nigdy się nie znudzą.


Mnie nudzi ciągłe gadanie o tym samym i raczej nie ,,inwestował bym" tylko w Reksia na tym forum...
Chyba, że to forum nie jest dla mnie :(


Fora wielotematyczne zakładane przez użytkowników tego forum upadają.
Wiele for upada, wiele jednotematycznych też - wyobraź sobie...


Ja jestem nadal za moimi pomysłami, które opisałem wcześniej.
Ale mógłby być też dział dotyczący tylko bohaterów Reksia i miejsc - Kuran, Szangrila
Np. byłyby tam tematy takie jak
Kretes - tu rozmawiamy o wszystkim dotyczącym Kretesa...

itditp... :D


Cz, 23 paź 2008, 14:07
WWW
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Mnie nudzi ciągłe gadanie o tym samym i raczej nie ,,inwestował bym" tylko w Reksia na tym forum...
Masz jeszcze jakąś ciekawą propozycję dotyczącą nowego działu? Może jak inni zobaczą nowy dział to faktycznie wrócą na forum. Gwardia Reksia, będąc kiedyś nowym działem chyba rozkręciła forum. :P A Wasza Twórczość to jak dla mnie może być nową nazwą Opowiadań, a tu chodzi o coś nowego. :wink: Ale może coś oryginalnego, a nie np. tv czy muzyka. :)
przybysz z Kurakis napisał(a):
Chyba, że to forum nie jest dla mnie :(
Spokojnie, nie powiedziałem, że od razu Twoje propozycje będą odrzucone, zresztą nie mam takiego prawa, nie ja tu rządzę i nie tylko ja mam tu coś do powiedzenia. :P

przybysz z Kurakis napisał(a):
Ale mógłby być też dział dotyczący tylko bohaterów Reksia i miejsc - Kuran, Szangrila
Np. byłyby tam tematy takie jak
Kretes - tu rozmawiamy o wszystkim dotyczącym Kretesa...
Nie dość, że to rozdrabnianie, to jeszcze mało by się pisało w takich działach. I nie tylko o to chodzi. Zawsze uważałem i uważam, że tematy typu "Kretes - tu rozmawiamy o wszystkim dotyczącym Kretesa".. jak by to powiedzieć.. po prostu nie będzie co pisać w takim temacie. Ciekawy temat dla mnie to kiedy dotyczy on jakiejś ciekawostki na przykład lub czegoś, nad czym się zastanawialiśmy zawsze - i tu bym zaprotestował co do tematu "Odpowiedzi na dręczące nas pytania". Dlaczego? A dlatego, że pytania zadane w owym temacie zamieniłbym na nazwy nowych tematów i byłoby o czym rozmawiać i dyskutować, a tak to są same pytania i odpowiedzi.

Np. Historia Kornelka i Koguta Wynalazcy - w temacie o takiej nazwie byśmy wymieniali się argumentami i już byłoby co pisać. :wink: To też jest nudne? A nawet jeśli, to jest dużo ciekawszych tematów (chociaż ten ejst wg mnie ciekawy, kiedyś dyskutowaliśmy na takie tematy i było fajnie :)).

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 23 paź 2008, 16:21
Starszy Dźwigowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 sie 2006, 14:52
Posty: 581
Lokalizacja: z Szangri-La
Naklejki: 2
Post 
Ostatecznie wracam :D
Będę pisał dość często :wink:


Cz, 23 paź 2008, 16:40
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
mam pomysł na dział o zwierzętach może poskutkować

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Cz, 23 paź 2008, 19:17
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
nostadamus napisał(a):
mam pomysł na dział o zwierzętach może poskutkować

Ja lubię zwierzęta ale taki dział raczej nie poskutkuje :(

A możr na początek jakiś nowy, bardzo ciekawy konkurs rozrusza forum?
:D Mam kilka w zanadrzu

:D Myślmy dalej


Cz, 23 paź 2008, 20:32
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post 
No chyba rzeczą oczywistą jest to , że to nie będzie jakaś dziedzina z życia hobby? Bo przecież już do tego jest dział ORIRZ. Więc może jakieś prace plastyczne, nie wiem... Byłyby oceniane.... Sam już nie wiem...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 24 paź 2008, 12:17
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Mój pomysł z działem
Wasza twórczość...

Można by go zrobić...
Albo połączyć z działem opowiadania, ale chyba by się przydał.


Pt, 24 paź 2008, 14:18
WWW
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post 
Na razie nic nie wiadomo.

Tak łatwo rozkręcić forum, a tak trudno się do tego zabrać. Jak dla mnie poskutkowało by napisanie czegoś sensownego w większości kategorii na naszym forum. Nikt nie zauważył, że dzięki kilku nowym postom napisał coś np. arturros i nostadamus? Trzeba takich więcej, wtedy wszystkim wróci chęć do pisania. A nudno jest z mojego - tylko mojego punktu widzenia - z powodu braku postów, nie nudnych kategorii, zwłaszcza że takie powinny wystarczyć i nikogo nie ograniczają, jak również nikt nie narzekał na podobne rzeczy. Wystarczy zastanowić się nad ciekawym tematem i "jaki temat jest wart dyskusji, że być może inni będą się często udzielać?".
Patrząc na osobne kategorie dla poszczególnych gier z Reksiem jest dobrze, ale jaki jest sens rozdrabniać na szczególne elementy, takie jak "postacie"?

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Pt, 24 paź 2008, 14:33
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Może faktycznie...
Ale dział nasz twórczość mógłby się przydać.
Albo uporządkowanie działu o różnych rzeczach też pomoże, a nie zaszkodzi. :D


Pt, 24 paź 2008, 14:36
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 lut 2008, 10:07
Posty: 135
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Post 
A czy sz.p. Grześ może zatwierdzić nowych userów?

_________________
Byłem Wielki Fan Reksia.
Obrazek


Pt, 24 paź 2008, 15:38
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
Artur napisał(a):
Nikt nie zauważył, że dzięki kilku nowym postom napisał coś np. arturros i nostadamus?

chyba nie zauważyłeś ale ja od dawna wchodzę na forum tylko że rzadko piszę jakieś posty. Od dzisiaj spróbuję codziennie pisać minimum 2 posty. Ale już chyba wiem dlaczego wiele osób się rejestruje a prawie żadna nic nie pisze, ponieważ oni myślą że nie mają konta aktywowanego czy coś w tym stylu. Ja osobiście kiedy zaczynam grać w jakąś grę na necie gdzie trzeba się rejestrować czekałem 2-6 dni po zarejestrowaniu się a potem zaczynałem grać w nią jak zły! W każdym razie na moim klasowym forum była pustka przez min. 6 m-cy i pewnego dnia wysłałem do wszystkich wiadomość grupową (admini wiedzą o co chodzi) i najpierw jedna zaczęła pisać potem dwie trzy i te trzy zostały przez tydzień aż na informatyce w szkole powiedziałem kumplom że "wejdźmy na nasze forum" i teraz wszystkie piszą od czasu do czasu. Kolejnym powodem może być brak Sz. K. nie sądzicie?

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Pt, 24 paź 2008, 15:44
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL