Teraz jest So, 15 cze 2024, 21:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
Silence Of Future 
Autor Wiadomość
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Kretes102 napisał(a):
No dobra, wróżbito Ciszu. Zadam pytanie i zobaczę czy ty na nie odpowiesz.
Bardzo bym chciał wiedzieć jaka przyszłość czeka mnie w życiu oraz tutaj na forum?

Przyszłość w życiu tyczy się trzech alternatyw przyszłościowych.
1) Po technikum informatycznym, nie znajdziesz pracy w Polsce. Choć będziesz chciał żyć długo i szczęśliwie, jak to bywa w bajkach, nie uda ci się, i w ostateczności zostaniesz deportowany na Syberię kiedy to w 2056 rozpocznie się wojna z Rosją.
Polska zwycięży swojego wielkiego brata z pomocą Ameryki i Węgier i Rwandy, a największe państwo istniejące w obecnych czasach zostanie podzielone na miliardy małych królestw, pełnych dezorganizacji i kompletnej anarchii. Ty zaś umrzesz podczas bombardowania Syberii przez wojska Rwandy.
2) Po technikum informatycznym też nie uda ci się znaleźć pracy i będąc zdesperowanym do granic możliwości, pewnego dnia odwiedzisz plantacje buraków w okolicach Nowego Sącza. Tam znajdziesz swoją wybrankę serca, którą okaże się kobieta starsza od ciebie o 10 lat. Zakochacie się w sobie od pierwszego wejrzenia i przez całe swoje życie będziecie hodować Buraki w Nowym Sączu.
3) Po technikum informatycznym znajdziesz pracę w Polsce, ale twój staż nie potrwa za długo, bo konkretnie już w 3 dniu pracy, zostaniesz rozjechany na pasach przez pijanego kierowcę czołgu.

Jeśli chodzi o forum. Są dwie alternatywy. Ta druga posiada zaś więcej prawdopodobieństw.
1) Zostanie tak jak jest, prędzej odechce ci się wchodzenia na forum niż czekania na nowe, wyższe stanowisko.
2) Zostaniesz moderatorem, po tym jak na forum nie pozostanie już żadnego. Zaś gdy już nawet wszystkim użytkownikom się odechce wchodzenia na forum, a tobie dalej się będzie chciało, zostaniesz administratorem. Jednakże będziesz jedynym aktywnym użytkownikiem na nim.


So, 1 mar 2014, 17:11
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Matek napisał(a):
A to może ja też zadam.
Będzie 4 sezon Tap Madl? Masz oczywiście odpowiedzieć, że będzie.

Oczywiście że będzie.


So, 1 mar 2014, 17:14
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
AdamMag napisał(a):
Jaka jutro będzie pogoda?

Granice 6-16 stopni, sporadyczne deszcze, ale w większości przypadków słońce z częściowym zachmurzeniem.


So, 1 mar 2014, 17:16
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Api napisał(a):
No dobrze, Madame Ciszu, niech mi pani trochę poczarnowidzi.

1. Czy moje następne opo się spodoba?

No tak, spodoba się. Niektórzy będą uważać je za żenujące, ale ogólny efekt będzie całkiem pozytywny.


Api napisał(a):
2. Jak będzie wygladać moja forumowa przyszłość?


Całkiem dobrze. Przy odpowiednich okolicznościach zależnych od toczącego się koła przeznaczenia, zostaniesz moderatorką.
Niestety, skończy się jedynie na tym, bo w końcu znudzi ci się wchodzenie na forum i zostaniesz zapamiętana przez ogół osób jako osobę przewrażliwioną na swoim punkcie, jednakże całkiem konkretną i dobrą w swojej pracy.

Api napisał(a):
3. Ktoś wyzna mi miłość? Nic nie mówiłam...


Stanie się tak. Początkowo będą to osoby całkiem nieźle "nawalone", różnymi pitnymi specyfikami, jednakże będą to jednorazowe przypadki. Później, w momencie, którego nigdy nie będziesz się spodziewać, znajdziesz swojego księcia z bajki i będziesz żyć z nim długo i szczęśliwie, bez większych problemów.


So, 1 mar 2014, 17:25
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Silence Of Future
No cóż, po wyczerpującej odpowiedzi w związku z pierwszym pytaniem, zadam kolejne:
1. Jak będzie miała na imię moja wybranka serca?
2. Czy moją buraczaną twórczość pokażę w telewizji śniadaniowej?
3. Czy Antek Szprycha nosi beret?
4. Na czym polega ustrój Ordżonikidzkej Partii Rolników Starych Towarzystwa Ulubionych Właścicieli Yugoslavia-Zikkurat (w skr. OPRSTUWYZ)?
5. Czy będę miał dziewczynę przed tą z Nowego Sącza?

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 1 mar 2014, 17:27
Zgłoś post
YIM WWW
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Autor8 napisał(a):
Czy politycy przestaną wreszcie kraść?

Nigdy.

Autor8 napisał(a):
Jaki będzie następny ustrój polityczny w Polsce?

Diarchia. Ustrój pochodzący ze spartańskich czasów zostanie bardzo popularny jeśli chodzi o państwa europejskie w XXII wieku. System ten polega na urzędowaniu dwóch królów, niezależnych politycznie od siebie. Jednym z nich zostanie dziedzic urzędującego obecnie premiera, który podobnie jak ten, będzie miał dobre stosunki z Niemcami, a równie duże sumy będzie brał do swojej kieszeni.

Autor8 napisał(a):
Czy Przedwieczny jeszcze zaatakuje forum?

Tak.


So, 1 mar 2014, 17:31
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Ż. Art napisał(a):
[center]Czy kiedykolwiek kojtniesz na zawał?[/center]


Niestety nie.


So, 1 mar 2014, 17:32
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2166
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Jaka będzie moja forumowa przyszłość?
Czy będzie druga seria Turnieju Rycerskiego?
Czy na Wielkanoc będzie jakiś konkurs?
Czy Wonsz powróci?


So, 1 mar 2014, 17:34
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Silence Of Future
A tam, również chcę poznać swą forumową i życiową przyszłość. Do tego mam jeszcze jedno pytanie: Czy na forum pojawi się jakiś nowy użytkownik który ma na imię Staszek i czy będzie miał zespół downa?


Ostatnio edytowano So, 1 mar 2014, 17:37 przez Matek, łącznie edytowano 2 razy



So, 1 mar 2014, 17:36
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Matek napisał(a):
Czy jest możliwy romans kapusty z burakami?

No to jasne. GMO kiedyś dojdzie do tego, że warzywa będą walczyć o swoje prawa i będą osobami, które wywołają niektóre rewolucje.

Matek napisał(a):
Czy ser ma uczucia?

Obecnie nie, ale w przypadkowości pochodzącej z pierwszego pytania, będzie miał.

Matek napisał(a):
Czy marchewka i pączek to dobre połączenie?

Raczej nie mi to sądzić, jednak małżeństwa GMO będą zdarzać się ewidentnie różne.

Matek napisał(a):
Czy kabanos będzie kiedyś premierem w Polsce?

Niestety nie... Ale będzie kandydował.

Matek napisał(a):
Czy kiedyś spadnę ze schodów?

Nie jeden raz... Po pijaku.


So, 1 mar 2014, 17:36
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Kretes102 napisał(a):
No cóż, po wyczerpującej odpowiedzi w związku z pierwszym pytaniem, zadam kolejne:
1. Jak będzie miała na imię moja wybranka serca?


Hildegarda.

Kretes102 napisał(a):
2. Czy moją buraczaną twórczość pokażę w telewizji śniadaniowej?


Niestety nie.

Kretes102 napisał(a):
3. Czy Antek Szprycha nosi beret?

Niejednemu się jeszcze zdarzy.

Kretes102 napisał(a):
4. Na czym polega ustrój Ordżonikidzkej Partii Rolników Starych Towarzystwa Ulubionych Właścicieli Yugoslavia-Zikkurat (w skr. OPRSTUWYZ)?

W największym skrócie na wojnach o ziemniaki, buraki i hodowaniu innych produktów spożywczych w sposób partyzancki.

Kretes102 napisał(a):
5. Czy będę miał dziewczynę przed tą z Nowego Sącza?

Zdarzą się, jednakże nie będzie to nic trwałego.


So, 1 mar 2014, 17:41
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Autor8 napisał(a):
Jaka będzie moja forumowa przyszłość?

Przy odpowiednich okolicznościach, widzę u ciebie potencjalnego moderatora, cieszącego się całkiem ze swojego stanowiska i w dalszych latach niezłego administratora, który zmieni regulamin na zasady wzięte żywcem z Pisma Świętego i Dekalog.

Autor8 napisał(a):
Czy będzie druga seria Turnieju Rycerskiego??

Nie będzie. A jeśli już to na pewno w innej formie.

Autor8 napisał(a):
Czy na Wielkanoc będzie jakiś konkurs?

Tak.

Autor8 napisał(a):
Czy Wonsz powróci?

Nie.


So, 1 mar 2014, 17:44
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2166
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Czy Putin i jego armia z gazu zdobędzie niepodległe państwa, które kiedyś wchodziły w skład CCCP?
Czy i. gender zostanie kiedyś w historii uznana jako jedna z największych porażek ludzkości (koło nazizmu, komunizmu i upadku pierwszych ludzi)?
Kiedy będzie koniec świata :mrgreen: ?


So, 1 mar 2014, 17:51
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Silence Of Future
Matek napisał(a):
A tam, również chcę poznać swą forumową i życiową przyszłość. Do tego mam jeszcze jedno pytanie: Czy na forum pojawi się jakiś nowy użytkownik który ma na imię Staszek i czy będzie miał zespół downa?


Forumowa przyszłość skończy się jedynie w skrajnym przypadku na stanowisku moderatora.
Większe prawdopodobieństwo jednak jest jeśli chodzi o sytuacje w której zostaniesz znanym i szanowanym użytkownikiem przez ich ogół. W końcu jednak odechce ci się wchodzić na forum i zostaniesz mędrcem.

Jeśli chodzi o życie, istnieje kilka alternatyw.
1) Nie pójdziesz na studia i zostaniesz pracownikiem sklepu mięsnego. Zapoczątkujesz najpopularniejszą, światową, reklamowaną we wszystkich internetach boczkową promocję. Wzbogacisz się przy tym.
2) W swoje dwudzieste szóste urodziny, zostaniesz zadźgany na śmierć we własnym mieszkaniu, przez klauna psychopatę, którego zamówią twoi znajomi. Dlatego też lepiej nie obchodź tych urodzin w jakiś oficjalny sposób.
3) Pewnego dnia, wracając z knajpy po pijaku do mieszkania, przewrócisz się na schodach i zostaniesz inwalidą do końca swoich dni. Mimo tego nie poddasz się i zostaniesz światową gwiazdą w koszykówce praktykowanej przez osoby na wózkach inwalidzkich.

Staszka z zespołem downa niestety ustawa nie przewiduje.


So, 1 mar 2014, 17:52
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Silence Of Future
Nie mam dosyć, więc kolejna paleta pytań się szykuje:
1. Czy w roku 2014 i 2015 zdarzy się coś miłego w moim życiu?
2. Kto kupi zestaw noży i zacznie odgrywać cyrk?
3. Czy będę miał pozytywny wpływ na to co się dzieje teraz w kraju?
4. Kto ewentualnie wygra 875 000 pkt w "Grze w Ciemno"?
5. Jaką lubię muzykę?
6. Czy będą wielkie emocje na forum?
7. Czy te buraki będą smaczne?

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 1 mar 2014, 17:56
Zgłoś post
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL