Teraz jest Pt, 24 maja 2024, 00:11



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 . 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
OK , teraz czekamy już tylko na Dadiego . :wink:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 12 lis 2011, 18:52
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Obrazek

Muszę wyjaśniać czemu? Przecież to oczywiste :)

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


So, 12 lis 2011, 22:46
YIM WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
W sumie, ale lepiej by było gdybyś powiedział .Jutro ogłoszę wyniki :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 12 lis 2011, 23:11
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
No dobra czas ogłosić wyniki rundy pierwszej :) . Zacznę od osoby która według mnie wygrała tą rundę … osoba ta otrzymuje 6 pkt . A osobą tą jest ….. NIKA ! Napisała według mnie najwięcej z sensem , wymieniła najważniejsze rzeczy . Gratulacje !
Przejdźmy dalej … Drugą osobą która również zasłużyła na 6 pkt jest … DAWID6. Również gratuluję :)
Dalej osoby Luk i Dadi … zdobywają 5 punktów . Gratuluję .
No dobra przejdźmy do kolejnej rundy –
Runda II – Wynalazki Koguta Wynalazcy .

W tej rundzie waszym zadanie będzie powiązane z wynalazkami Koguta . Ja wypiszę wam nazwy maszyn a wy macie napisać do czego mogą służyć . Oczywiście najbardziej oceniam humor. Za zadanie możemy zdobyć aż 10 pkt , oraz specjalny bonus … Czas do dnia 20.11.11.
Nika –
Maszyna – Wykrętomak .
Dawid6 –
Maszyna- Równośrób
Luk-
Maszyna- Rawerszab
Dadi
Maszyna – Interschab

Życzę powodzenia !

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 13 lis 2011, 12:37
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Uwaga, uwaga oto... Równośrób. A więc ta maszyna jest przede wszystkim jedną, wielką pomyłką xD Kogutowi coś się przyśniło i to nabazgrał, potem kazał Kacprowi98 umieścić tego dziada na Forum. Wygląda ona trochę (maszyna) jak byk ortograficzny (rzadki okaz, bardzo piękny), a trochę jak śruba. ?Maszyna? ta służy do wyrównywania śrub, których, jak wiemy, w Polsce nie robią najlepiej i są krzywe, często przez "nieuwagę". Bardzo krzywe nawet... Czasami Kretes wykorzystuje ją też (znów maszynę. No przecież nie urzędników xD) do równania Alfredo i Fernando nierówności pod beretem. A skoro w trailerze RiMS: LE okazało się, że niektóre krety są zbyt równe, a niektóre nie za bardzo, to maszyna może również i je wyrównać. Do poziomu. Równego poziomu. Można się dziwić, ale maszyna wcale nie jest równa (dosłownie i w przenośni). Jest pokryta nierównościami, czasami robi Kretesowi na złość (jemu też musi wyrównać pod yyy... ?łysiną?). Jest w 3D (maszyna, nie Kretes. A, nie Kretes też). Równośrób nie współpracuje z Shoutbox'em, z wielu powodów. Poza tym nazwę tego czegoś inaczej się pisze, a inaczej wymawia. Po to, by naukowcom trudniej było udowodnić bezużyteczność wynalazku. Jakby tego było mało, maszyna może się zamienić w równoślub (radzi sobie lepiej od księdza), nierównośrub (wykonuje odwrotność), a także Wielkie Bezużyteczne Cuś, Które Nie Ma Racji Bytu, Ale Może Rozśmieszyć Do Łez (w skrócie WBCKNMRBAMRDŁ, czyli połamania języka życzę). Podobno maszyna występowała również w kabarecie Ani Śrób Śrób. Nie udowodniono tego naukowo, lecz może od tego pochodzi jej nazwa? Oj, przepraszam, wszystkie informacje są już nieważne, bo maszyna się zepsuła...

Mam nadzieję, że będzie śmieszne :lol: Jakby co, to z humorem u mnie nie najlepiej...

UPTADE: Jak popełniłeś błąd z tym śróbem, to nie zrozum mnie źle :wink: To tylko dla humoru. A jak specjalnie, to wykorzystałem.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 13 lis 2011, 16:05
WWW
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lis 2011, 14:59
Posty: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Jeżeli chcesz 5 osób to proszę bardzo ja chciałabym się zapisać dziękuję z góry


Pn, 14 lis 2011, 18:03
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
KMH - Niestety nie . Trzeba było wcześniej się zapisać ;] . Ale będzie jeszcze jedna szansa zapisania się do gry ale nie w roli zawodnika . Ale o tym jeszcze nie teraz .

PS: Takie rzeczy na PW :>

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 14 lis 2011, 19:12
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Jeszcze 3 dni. Ciekawe...

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 17 lis 2011, 20:54
WWW
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Interschab
Może zaczniemy od genezy tegoż dziwnego słowa. "Inter" to zwrot pochodzący z różnych języków i dialektów (między innymi z łaciny kuchennej, lub języka nerdów) oznaczający najprzeróżniejsze połączenia (zaczynając od połączenia internetowego, poprzez te za pomocą śrub i taśmy, a kończąc na związkach różnego rodzaju) lub też z hiszpańskiego (w tym języku oznacza ono "pomiędzy" czyli przeciwieństwo podanych wcześniej tłumaczeń [ostrzegam, ze cały ten tekst pełen będzie tego rodzaju sprzeczności]). Schab to natomiast bardzo popularna w Europie (szczególnie w Polsce [ciekawe czemu]) potrawa przyrządzana z mięsa świni.

Może teraz przejdziemy do budowy i znaczenia jakże tego niesamowitego urządzenia. Interschab posiada dwa tryby. Pierwszym z nich jest łączenie na stałe (bądź nie [wtedy ustawiamy tryb trzeci {wiem mówiłem, że są tylko dwa tryby, kłamałem}]) dwóch kawałków mięsa wieprzowego (bądź jak kto lubi schabu). Sposób tego połączenia nie jest dokładnie znany (prawdopodobnie wykorzystuje ono połączenie [połączenie jest połączeniem, masło maślane] połączeń [tak wiem znów się powtarzam] wymienionych w pierwszym akapicie [niestety Kogut wynalazca nie chce podać w tym kierunku żadnych informacji {niestety tortury nie zdały egzaminu}]). Drugim trybem jest rozdzielanie połączonych już kawałków mięsa, ale tylko wtedy gdy nie są połączone na stałe (czyli za pomocą trzeciego trybu [którego nie ma {wiem przesadzam z tymi nawiasami}]). Te urządzenie jest bardzo przydatne gdy np.: chcemy połączyć bądź rozdzielić kawałki schabu (nie wiem po co ktoś miałby to robić [ale i tak to bardzo przydatne]) Z czego jest zbudowane to urządzenie? Kogut bardzo strzeże projektów tego urządzenia (nie może ono trafić w niepowołane ręce [grozi to zagładą świata {i gospodarki wyrobów mięsnych}]). Jedyne co mogę zdradzić to, to ze wygląda ono jak długi kawał sznura (ale z pewnością kryje się w nim ko(s)miczna technologia).

Dziękuje za uwagę xP

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Pt, 18 lis 2011, 18:16
YIM WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Przypominam zawodnikom którzy jeszcze nie dali odpowiedzi dla rundy II (Luk, Nika ) że mają już tylko na to ten dzień . Jeżeli dzisiaj nie dacie odpowiedzi niestety czeka was 0p. :wink:

PS: Jeżeli dzisiaj odpowiecie postaram się dać wyniki .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 19 lis 2011, 10:05
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Forumowa reklama Forumowa reklama

Właśnie przed chwilą wybraliśmy się do hurtowni maku, by o to zachęcić was do kupna pewnego dziwactwa które nikomu nie jest potrzebne, czyli Wykrętomaka .! Maszyna ta o bardzo nieciekawej konstrukcji przypomina swojego twórcę, czyli Koguta Wynalazcę. Chodź tu Kogucie, opowiesz o swojej maszynie.
-Co-co się…
-Tak wiemy że to jest coś bezużytecznego. Powiedz coś innego.
-A-ale ja, jeszcze nie sko-sko…
-To też wiemy że jeszcze nie skomentowałeś. Jeśli się nie mylę to właśnie ty najbardziej przyczyniłeś się do budowy tego ustrojstwa?
-Tak…
-Ech… Dziękuję za taką rozbudowaną odpowiedź… I za taki długiii wywiad też. No ale przejdźmy do urządzenia.
Maszyna jak sama nazwa wskazuje została wyprodukowana z maku, kiedy Kogut Wynalazca dostał zamówienie na mak w niespotykanym pudełku, ale najwyraźniej miał go w uszach i zrobił mak w niespotykanym kształcie. Pomagał mu w tym Kret Omak który mierzył urządzenie wkrętami. Urządzenie zna takie wykręty, że aż trudno uwierzyć, podobno tak właśnie zyskało swoją niepotrzebną sławę niepotrzebnej maszyny. Wykrętomak . według relacji świadków jest bardzo niebezpieczny, ponieważ kuzynowi Kreta Omaka myszy Tomaszowi Tomakowi mak z maszyny zakręcił w głowie. Pozostali twórcy kiedy zobaczyli że nazwa maszyny jest dosyć pospolita, postanowili ją trochę przerobić. Dlatego właśnie uruchomili maszynę tak by była rozkręcona i wykręcili nią kropkę na końcu. Wreszcie uznali że ta maszyna może się przydać jako dziurkacz i napisali do mnie żebym przedstawiła to dziwactwo. A więc zróbcie tym panom przyjemność i kupcie! Jeśli kupicie już teraz dostaniecie 3g maku gratis, czyli za darmo! W cenę wchodzi wata. Nie zwlekajcie i kupcie, cena wynosi tylko…
-BUM!!!
Z powodów technicznych kończymy.

Forumowa reklama Forumowa reklama


Mam nadzieję że nie macie zamiaru tego kupić :lol: .

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


So, 19 lis 2011, 16:47
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Ok :) Teraz czekamy już tylko na Luka, mam nadzieje że wstawi odpowiedź ...

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


So, 19 lis 2011, 18:36
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Witam i zapraszam na przeczytanie tych że wyników tej rundy :) . Powiem szczerze że miałem poważny dylemat co do punktacji ponieważ były bardzo dobre i oczywiście śmieszne prace. Szkoda tylko że Luk nie odpisał co powodu niestety brak punktów … ech … Nie przedłużając :

Osobą która najlepiej udało się to wszystko rozbudować i oczywiście z humorem jest … DADI ! Jego nagrodą jest aż 10 p. oraz tajemniczy bonus który wkrótce wyśle mu na PW . Gratulacje !

Osobą która zajęła w tej konkurencji miejsce II jest … NIKA ! Miała również świetną pracę i powiem szczerze że była na równi z Dadim, ale musiałem podjąć decyzję kto miał tą pracę lepszą . Nika zdobywa 9p. Również gratuluję .

Na trzecim miejscu tej konkurencji jest Dawid6 . Dlaczego ? Według mnie było to za bardzo wbite w siebie ale cóż … wygrywasz 8p .

No i niestety na ostatnim miejscu tej konkurencji jest Luk który nie wstawił odpowiedzi . Cóż szkoda i teraz będzie niestety trudno dogonić mu resztę . No chyba że ma asa w rękawie , a będzie jeszcze dużo szans na dodatkowe punkty . ;)

Tak więc po tych dwóch rundach ranking wygląda tak =
Miejsce I – Dadi i Nika 15 p.
Miejsce II – Dawid6 14 p.
Miejsce III – Luk 5 p.

I tak to przechodzimy do rundy III –

Runda III – Piracki strajk
Tym razem tematem rundy będzie zaradność w trudnych sytuacjach . Waszym zadaniem jest zaradzenie w trudnych sytuacjach na łajbie piratów ( z RISP ) . Czyli dając przykład brakuje mapy jak stworzyć nową ? Po prostu zaradzić . Za zadanie możemy uzyskać 8 p. Czas jak zwykle tydzień czyli do dnia 27.11.11 . Powodzenia w zaradzaniu życzę !

Dadi –
Skończyła się żywność jak temu zaradzić ? Gdzie znaleźć nową żywność ?

Nika –
Ktoś urwał ster statku jak temu zaradzić ? Jak zrobić nowy ster ?

Dawid6 –
Ktoś ukradł armaty jak temu zaradzić ? Jak zrobić nowe ?

Luk –
Zniknęły mapy jak temu zaradzić ? Skąd wiedzieć gdzie kierować się dalej ?

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 20 lis 2011, 15:29
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Niestety, ale muszę się wypisać. Ostatnio mam sporo na głowie.


Śr, 23 lis 2011, 16:28
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: O wszystkim i niczym - Turniej Kacpra98 .
Ech... :( Szkoda Luk , ale rozumiem twoją decyzję w końcu jest rok szkolny . Cóż ja muszę też pomyśleć teraz bo gra we trójkę stanowczo psuje moje plany na turniej .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 24 lis 2011, 16:52
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL