Teraz jest Wt, 4 cze 2024, 23:40



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
RPG - Ratując krainę Magix... 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post RPG - Ratując krainę Magix...
Za pozwoleniem Bota, otwieram kolejne RPG. Mam nadzieję, iż się zgłosicie, mam na to naprawdę dużo pomysłów. Skoro nie działają już żadne, z moich RPG, wraz z powrotem, postanowiłam stworzyć nowe, duuuużo bardziej się przykładając. Każdy gracz, posiadał będzie własny inventory, jak i życie, oraz moc. Co najpierw? Zacznijmy, tradycyjnie - od wprowadzenia.

Czy ty, uczniaku, chcesz nauczyć się tajemnych zaklęć, poznać tajniki wielu receptur, tworzyć eliksiry, uratować całą krainę magi? Stać się bohaterem, wielbionym przez tłumy, oraz najlepszym czarodziejem, jakiego znano w Magixie? Tak? A więc słuchaj mnie, młody padawanie. Czeka cię poważna misja, losy całej krainy są w twoich rękach. Czy chcesz wyruszyć w tą niebezpieczną przygodę? Podpisz przysięgę, by stało się to, co odmieni twój nudny żywot. Odziany w szatę czarodzieja, w ręku z różdżką, pędź przez rozdroża, polany, miasta i rzeki, by stać się kimś ważnym. Weź do ręki, to magiczne pióro, oraz nakreśl swoje imię i nazwisko, na pradawnym pergaminie.


Ja,[Imię, a dokładniej nazwa postaci], zgadzam się, podjąć próbę ocalenia Magixu. Będą bronił go, walczył za niego. Rozumiem, jaki obowiązek spoczywa na moich barkach, oraz godzę się na niego. Co się ma stać, niech się stanie!
[Imie i nazwisko (Nazwisko możesz wymyślasz sam.)]


Do wyboru:

Reksio:
~ Życie: 50.
~ Mana: 75.
~ Dodatkowa zdolność: Brak strachu, przed ciemnymi pomieszczeniami, oraz wrogami.

Kretes:
~ Życie: 65.
~ Mana: 60.
~ Dodatkowa zdolność: Kierowanie pojazdami lądowymi.

Kari-Mata-Hari:
~ Życie: 60.
~ Mana: 65.
~ Dodatkowa zdolność: Świetna zwinność, bardzo przydatna cecha.

Molly:
~ Życie: 75.
~ Mana: 50.
~ Dodatkowa zdolność: Przed jej spinką, nie ucieknie żadna skrzynia, ani żadne drzwi.

Kornelek:
~ Życie: 70.
~ Mana: 65.
~ Dodatkowa zdolność: Kierowanie pojazdami lotniczymi.

_______________________________________
Pomoc:

Jeżeli chodzi o obrażenia, to im lepsza różczka, tym lepiej. Stracone życie, możemy, nadrobić jedząc jakiekolwiek jedzenie. Wraz z poziomem "wtajemniczenia", zwiększa się Mana, oraz życie.
_______________________________________

Najlepiej by zgłosiło się aż 6 osób, jednakże, może być 4. To liczba minimalna.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Ostatnio edytowano Pn, 4 lip 2011, 09:46 przez Rilana, łącznie edytowano 1 raz



N, 3 lip 2011, 16:20
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 10 kwi 2011, 11:40
Posty: 97
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Reksio zamawiam!

Ja, Reksio, zgadzam się, podjąć próbę ocalenia Magixu. Będą bronił go, walczył za niego. Rozumiem, jaki obowiązek spoczywa na moich barkach, oraz godzę się na niego. Co się ma stać, niech się stanie!
Reksio Psiarski.

_________________
Zająłem 6 miejsce w tabeli roku 2011. Problem w tym, że od końca!


N, 3 lip 2011, 19:48
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Witaj więc, pierwszy czarowniku. Usiądź proszę na ławce, oraz oczekuj przybycia twoich przeciwników. Czekamy na nich, jeszcze te 5 osób.


/Nie odpisuj na to. :3/

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


N, 3 lip 2011, 20:47
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 mar 2010, 19:32
Posty: 243
Lokalizacja: Ziemia... tak mi się przynajmniej wydaje.
Naklejki: 0
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Zamawiam Kretesa !
Ja, Kretes, zgadzam się, podjąć próbę ocalenia Magixu. Będą bronił go, walczył za niego. Rozumiem, jaki obowiązek spoczywa na moich barkach, oraz godzę się na niego. Co się ma stać, niech się stanie!


Pn, 4 lip 2011, 08:55
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Tak więc już druga osoba, podjęła się tego ciężaru, jakim jest uratowanie krainy. Zasiądź na ławce, koło swego towarzysza, w oczekiwaniu na kolejnych śmiałków.


A, bym zapomniała - będzie to RPG typu a,b,c,d, więc za bardzo wysilać się nie będziecie musieli. ^-^ Zapraszam także innych userów do zabawy, gwarantuję iż będzie to rozrywka na wysokim poziomie. Wszystko mam zaplanowane, mapy, pojazdy, rodzaje różdżek, potwory...

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 4 lip 2011, 09:46
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sty 2011, 19:59
Posty: 73
Lokalizacja: Przy komputerze
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Kornelek.
Magix, 04.07.2011r.
Ja,Kornel Kogut zgadzam się podjąć próbę ocalenia Magixu. Będą bronił go, walczył za niego. Rozumiem, jaki obowiązek spoczywa na moich barkach oraz godzę się na niego. Co się ma stać, niech się stanie!
K. Kogut


Pn, 4 lip 2011, 09:52
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Kolejny, mężny czarodziej, podejmie próbę, która zaważy o jego losie. Jeszcze jeden podróżnik potrzebny jest by rozpocząć przygodę, zaś jeszcze 3-ech, by wszystkie miejsca zostały zajęte. Korlneliuszu, zasiądź tam, koło swych rywali, musicie być cierpliwi, czekać na innych.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 4 lip 2011, 09:56
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Oj trudno...

Ja, Molly (xd) zgadzam się podjąć próbę ocalenia Magixu. Będą broniła go, walczył za niego. Rozumiem, jaki obowiązek spoczywa na moich barkach oraz godzę się na niego. Co się ma stać, niech się stanie!


Pn, 4 lip 2011, 10:07
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
- Weeeee! - Rzekł jakiś, bezmózgi rudy kot, o imieniu Rilana. Przejdźmy jednak do spraw ważniejszych, konkretnie o wasz początek. Proszę, oto wasze szaty, oraz różdżki, podstawowe przybory maga. Z czasem wasza siła będzie rosnąć, tak, byście pokonali tego, który wszystko zniszczył. Pogoda na dworze jest dość ładna, jednakże jest cicho, za cicho...
Może to oznaczać iż nadciąga burza. Stoicie teraz, przed uniwersytetem, co robicie?

a) Rozglądacie się, za czymś przydatnym na ziemi.
b) Rozglądacie się za ofertami pracy.
c) Bawicie się różdżką.
d) Coś innego. Co?


Jeżeli chcesz dołączyć, możesz zgłosić się w trakcie zabawy. :3

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 4 lip 2011, 10:21
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
b)


Pn, 4 lip 2011, 10:36
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Frog89:

Widzę, iż należysz do tych pracowitych, tych, którzy się nie patyczkują. Rozglądając się za ofertami pracy, twoją uwagę przykuł słup z ogłoszeniami. Oto oferty:

1. Potrzebny dzielny chłop, do pracy na roli. Mieści się ona, za dużym niebieskim budynkiem. Za 4 godziny pracy, zapłacę nawet 1000 złoty~!
2. Potrzebny ktoś, do roznoszenia ulotek. Godzina pracy, a 350 złoty, wpada do kieszeni!
3. Kto ujarzmi bestie, jaką jest smok? Zapłacę 4000 złoty, jednakże, uważajcie by nie zginąć!

Koło tego, widniało jedno ogłoszenie:

Obrazek

_______________________________________
1 post = 1 godzina.
1 śmierć = gra od nowa.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 4 lip 2011, 10:44
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Wezmę 2.


Pn, 4 lip 2011, 11:13
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Twa praca skończyła się tak szybko jak zaczęła. Wszystkie ulotki, zniknęły gdzieś, w tłumie. Co robisz teraz, dzielna podróżniczko? [Patrz, pierwszy post fabularny, nie uwzględniając opcji b.]


//Jesteś Molly, także pisałam do ciebie, jak do kobiety.//

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 4 lip 2011, 11:19
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Dam a)


Pn, 4 lip 2011, 11:28
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: RPG - Ratując krainę Magix...
Niestety, nie znalazłeś niczego interesującego. Wiatr wzmagał się coraz bardziej, a deszcz powoli zaczął kapać. Jakiś gęsior powiedział ci, byś niezwłocznie udał się do Waldi morsa. Ma on do przekazania ci, ważną wiadomość. Co robisz?

a) Szukasz w pobliżu jakiejś rakiety.
b) Idziesz do Smokręta.
c) Coś innego. Co?

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 4 lip 2011, 12:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL