Teraz jest N, 16 cze 2024, 09:12



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Reksio i Miasto Sekretów - Nowinki od Sz.K i rozmowa ogólna! 
Autor Wiadomość
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Powinno to być coś, co będzie kontynuowało RIKN. Oczywiście powinno to być super aby w sklepach zachęcało to tych, którzy jeszcze nie wiedzą o istnieniu gier z Reksiem. Jeśli była by taka możliwość najlepiej by było, tak jak w kapitanie Nemo, aby były rysunki z poprzednich części tylko kolorowe :wink: wtedy jak ktoś nie miał by jakiejś części*to by mógł zobaczyć co wydarzyło się wcześniej.
* Części. Mam tu na myśli pierwsze 3 części


Pn, 5 maja 2008, 11:19
Post 
na pewno będzie przypomnienie z wydarzeń z poprzednich części zawsze tak było o ile dobrze pamiętam, sądzę też, że w jakiś sposób będzie kontynuować RiKN gdyż twórcy Reksia starają się jak sądzę zachować ciągłość serii; bardzo pragnę żeby była to gra tak zróżnicowana jak Kapitan Nemo, z super fabułą Wehikułu Czasu i z super wynalazkami i przedmiotami z UFO i Czarodziei :wink:


Pn, 5 maja 2008, 12:14
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Mam takie pytanie do Sz.K. . Czy prace nad nowym Reksiem zaczeliscie przed czy po rozstaniu z AM ?

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 5 maja 2008, 17:42
YIM
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Prace zaczynamy właściwie dopiero teraz, chociaż już wcześniej było wiadomo, że prawdopodobnie do takiej współpracy dojdzie. Najpierw scenariusz, potem grafika, a dopiero potem Aidem będzie to oprogramowywało (już bez nas).

Muszę koniecznie jedną rzecz wyjaśnić. To będzie nowa seria przygód Reksia, a nie kontynuacja starej. Pewne rzeczy się zmienią, pewne zostaną. Będzie Reskio i Kretes oczywiście, ale znikną nawiązania do poprzedniej serii. Pewnie nie całkiem, ale umówmy się, że tamta duża przygoda zakończyła się (i rozpoczęła) od deski serfingowej na plaży. Teraz będzie inaczej. Zarówno fabularnie, jak i technicznie, jak i organizacyjnie - sam jestem ciekawy jak to się ułoży.

Jeśli chodzi o moją obecność na tym forum, to jestem tak jak wy zwykłym jego userem. Administrowanie strony i własność pozostało przy Aidem Media. Nie weim czy ktokolwiek zmieni coś na froncie kiedykolwiek :)

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Wt, 6 maja 2008, 13:16
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Szkoda stare przygody były super.

_________________
...


Wt, 6 maja 2008, 13:18
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lut 2007, 20:26
Posty: 268
Lokalizacja: Łodź
Naklejki: 0
Post 
czy może pan zmienić tekst na stronie głównej

_________________
A może by tak założyć zbiórkę na kickstarterze i ufundować szóstego Reksia w 2d? ...


Wt, 6 maja 2008, 17:02
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 22 lut 2007, 20:26
Posty: 268
Lokalizacja: Łodź
Naklejki: 0
Post 
kiedy jest przewidywana premiera

_________________
A może by tak założyć zbiórkę na kickstarterze i ufundować szóstego Reksia w 2d? ...


Wt, 6 maja 2008, 17:49
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
I czy możecie zrobić jakieś taki mały banner do umieszczenia w podpisie z oryginalnym logiem (jak będziecie je już mieli) podobny do mojego ? Bo mój jest bardzo słaby :lol: Z logiem to by lepiej wyglądał :P

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Wt, 6 maja 2008, 18:44
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Szkoda. Osobiście bym wolał gdyby VNS tworzyło jakąś nową grę własnego pomysłu, a nie kolejny Reksio czy Bolek i Lolek.
Według mnie RiKN był dobrym zakończeniem serii.

Co za dużo to niezdrowo, lepiej skończyć gdy wszyscy lubią i szanują Reksia niż miało by powstać 50 części przygód dzielnego psa. Bo potem pasja zamienia się w komercje.

Ja wolałbym zagrać w jakiegoś ciekawego shootera czy RTS stworzonego przez "Szalony Kapelusznik Team", a nawet mogłaby to być przygodówka ;). Gra trafiłaby do większej grupy odbiorców i może podbiła by świat ;)

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Wt, 6 maja 2008, 20:04
YIM
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post 
Ja wole Reksia bo to super gra.

_________________
...


Śr, 7 maja 2008, 12:42
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 30 maja 2007, 16:13
Posty: 414
Lokalizacja: Z Madagaskaru
Post 
xDominiku dlaczego nie chcesz żeby powstało RiMS?

_________________
Fajnie, wciągnęło mi 200 postów.


Śr, 7 maja 2008, 14:28
Post 
Dla tego, że każdy ma własną opinię. Ja osobiście chciałabym dużo Reksi,, ale z drugiej strony... Nie mam pieniędzy!


Śr, 7 maja 2008, 18:26
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
Pat36 napisał(a):
Ja wole Reksia bo to super gra.

>> Wreszcie z Reksia zrobią się drugie Sims’y czyli miliony dodatków, a nowości brak. Nawet "Kryminalnych" przestają kręcić, a czemu ? Bo słaba oglądalność ? Właśnie nie , bo lepiej skończyć gdy nikt nie powie złego słowa o serii niż zakończyć kompletnym "krapem".

Kresio napisał(a):
xDominiku dlaczego nie chcesz żeby powstało RiMS?

>> Bo tak :P. Powiem ci tak po znajomości , że śmierdzi mi tu komercją ;)

Euresanda napisał(a):
Dla tego, że każdy ma własną opinię.

>> Są gusta i guściki ;)

Euresanda napisał(a):
Ja osobiście chciałabym dużo Reksi,, ale z drugiej strony... Nie mam pieniędzy!

>> A nie lepiej spróbować czegoś nowego ? Potem masowo wychodził by nowy Reksio co 2 miesiące i na pewno wszystkim, by się znudził ;)

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Śr, 7 maja 2008, 18:48
YIM
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
no cóż :)

ja się generalnie zgadzam z xDominikiem. VNS powstało po to by robić coś nowego. Ale jedno drugiego na szczęście nie wyklucza.

Spróbujemy z tym nowym Reksiem. Tym razem będzie więcej przygodówki, mniej mini-gierek. Może taka formuła wam się spodoba?

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Pt, 9 maja 2008, 00:21
WWW
Norman

Dołączył(a): Pt, 4 sty 2008, 17:56
Posty: 265
Post 
Mi się podoba pomysł pana SZ.K. więcej przygodówki, super! Mini-gierki, niektóre są trudne :wink:


Pt, 9 maja 2008, 10:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL