Teraz jest 29 lis 2020 10:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Moje ANIME!!! 
Autor Wiadomość
Roz-krecony

Post Moje ANIME!!!
Nie wiem czy to kontrowersja, ale może wam się spodobać. Akuro, rekushio, kuretesu: Jikan to kūkan no tabi (jap.アクロ、レクシオ、クレテス:時間と空間の旅 (pol.Akuro, Reksio i Kretes: Podróż poprzez czas i przestrzeń)) anime wyprodukowane przez TOEI Animation przy współpracy z Aidem Media TV (sezonu 1-5).Premiera miała miejsce 13 Października 2015 (sezon 1), 6 Kwetnia 2016 (sezon 2), 24 Stycznia 2017 (sezon 3), 1 Czerwca 2017 (sezon 4), 31 Marca 2018 (sezon 5) oraz 15 Maja 2019 (sezon 6) i 10 Luty'ego 2020 (sezon 7).

Sezony 1-5 były oparte na gry 2D, jednak kiedy Aidem Media przestało istnieć od sezonu 6 TOEI Animation produkuje anime samodzielnie.

Sezon 1: Reksio i Skarb Piratów
Akuro, młody 10-letni chłopiec spędza wraz rodziną miłe chwile, aż do pewnego momentu kiedy zaczynają go dręczyć wszystkie rzeczy, więc powstawania uciec z domu, gdy nale z nikąd pojawia się portal który go wysysa do świata zwierząt.Zaprzyjaźnił się Reksiem i Kogutem Wynalazcą jednak podczas wakacji nadszedł sztorm który wywiał Reksia i Akuro.Bohaterowie wylądowali na tajemniczą wyspe, a ich zadaniem jest odnaleść tajemniczy skarb.
Sezon 2: Reksio i UFO
Po pokonaniu załogi Kapitana O'Gryzka, bohaterowie wraz Kretem Kretesem wracają do domu jednak tydzień po wydarzeniach z sezonu 1 pojawia się UFO które porywa który, później z jednych statków pojawia się tajemnicza postać.Kogut Wynalazca postanawia wybudować rakiete by ta poleciła za UFO.Bohaterowie trafiają do Układu Kurana gdzie spotka ich wiele przygód.
Sezon 3: Reksio i Czarodzieje
Odkąd Kurator stał się dobry, a Kretes został na Kuranie, Reksio został porwany przez złego czarodzieja.Do pomoc zwywają Kretesa który rzekomo nie che wracać, ale Kornelek mówi go że to ważna sprawa.Tymczasie Reksio znalazł się w pokoju luster gdzie po drugiej stronie jest tajemnicza postać.Akuro wystrzeliwuje się do świata magii.Zaś Reksio i Kretes zobaczą przed sobą świat który dotąd nie widzieli.
Sezon 4: Reksio i Wehikuł Czasu
Po pokonaniu T.K.T.P.M. bohaterowie dostają list z przyszłości.Dowiadują się że bohaterowie zostaną uprowadzeni przez Zakon Ryżokitowców.Bohaterowie muszą naprawić oś czasu by wszystko było idalnie.Jednak bohaterowie muszą wybudować Wehikuł Czasu do cofania sofania się w czasie.Bohaterowie wybudawszy wehikuł ruszają naprawić oś czasu będą w: prehistorii, starożytnym rzymie, przełomie średniowiecza i renesansu, przyszłości oraz starożytnym egipcie.
Sezon 5: Reksio i Kapitan Nemo
Kiedy bohaterowie są uwięzieni w XIX wieku, muszą odnaleść jedyny sposób na powrót do swych czasów.Bohaterą towarzyszy Kapitan Nemo, który był uważany za zmarłego w 1863??...1864??...może 1866???...nie ważne...bohaterowie podróżują po całym świecie przez Niemcy aż do nieznanych zakątków ziemii.
Ciekawostki:

1.Anime wyszło wraz kreskówką Reksio i Kretes: Akcja na Całego.
2.Początkowo sezon 6 miał być oparty na RiMS, ale kiedy Aidem Media przestało istnieć TOEI...już przecież mówiłem.

09 mar 2020 19:22
Norman

Naklejki: 0
Post Re: Moje ANIME!!!
Brak RiKwA. :szloch:
Oceniam: 3,5 na 15.000. :lol:

05 kwi 2020 17:28
Roz-kreca się

Naklejki: 0
Yhym, weź to zapisz, dobrze schowaj i może nikt tego nie znajdzie.

12 kwi 2020 13:49
Roz-krecony

Ale to nie jest w sumie zły pomysł

18 paź 2020 13:45
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]