Teraz jest N, 16 cze 2024, 15:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Doktor napisał(a):
Theta wziął Kulę i się skupił, gdy już odczytał podszedł do Shiriona.
- A więc Strange Arts...z tego co mi się wydaje, zaklęcie to jest po prostu bardziej kontrolowaną wersją "Randomizera", tylko, że tu wystarczy po prostu skupić się na tym, co chce się stworzyć, machnąć parę razy ręką rysując zarysy tego, o czym się myśli w powietrzu i...gotowe, a zaklęcie nie powinno przywołać żadnej krowy lecz stworzyć to, na czym się skupiło...pod warunkiem, że jest to odpowiednio psychiczne.
Oczywiście, w przeciwieństwie do Randomizera i w zamian za to, że stworzone kreatury/przedmioty są raczej zgodne z zamysłami i słuchają się swego stwórcy, ma ono określoną ilość użyć w walce i zużywa manę.

- Sigma, Ty chyba coś paliłeś przed odczytywaniem czarów z tej kuli. - wymamrotał oburzony Shirion.
- hehe... herbatkę... dobra była.
- Za moich czasów herbatę się piło.
- Wtf
- Nieistotne. Generalnie masz częściowo rację, ale umiejętność ta wymaga odpowiednio długiego treningu. Pierwszy poziom zaklęcia tworzy jedynie w ćwiartce co, co pragniesz przywołać.
- Tzn?
- To znaczy, że załóżmy, będziesz chciał sobie przywołać jakąś ładną panią.
- Mam już ładną panią.
- To przykład taki, wariacie.
- A, ok.
- No i ta pani przy użyciu ów zaklęcia na 1 poziomie będzie jedynie w 25% panią.
- a w reszcie, 75%?
- Tutaj mieszanka egzotyczna. Psychodeliczna magia ma to do siebie, że nawet zaklęcia na cholernie niskim poziomie będą mogły stworzyć coś nadzwyczaj potężnego. Przykład bodajże mojego poprzedniego ucznia. Wariat też taki, jak Ty, bodajże miał podobne nazwisko... sam nie wiem. Zapragnął pewnego dnia mieć pieska.
- Czemu akurat pieska?
- Matko, nie wiem, może miał taki fetysz. Nie pytaj.
- Uhm, i co dalej?
- No dalej. Stworzył psa, w rzeczy samej, lecz pies ten miał skrzydła, cztery głowy i język kameleona. Mówi się, że kreacja ta była tak ciekawa, że spodobała się tym spod ziemi. Swoją drogą, ciekawe ile wzięli za niego hajsu...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 8 lip 2017, 21:55
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Casius ścisnął kulę i zamyślił się.
-Więc tak... Fire Sword 1 to na moje oko taki fajny miecz z płomieni, 150 mocy, 800 many, dwa razy an turę można użyć, co to może ciąć przez prawie wszystko. Natomiast Life Fire Absorb to, jak się zdaje, 0 mocy jako takiej, 600 many, można użyć tylko po sześciokrotnym użyciu Overheating, 95% szans na natychmiastowe zabicie przeciwnika, no i potraja otrzymane za walkę doświadczenie oraz leczy maga za 10% zadanych obrażeń. I da się użyć tylko raz na walkę. Tak ja to widzę.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


N, 9 lip 2017, 11:11
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Doktor napisał(a):
Co jak co, ale zgłaszam się na trening na 1 poziom tegoż zaklęcia.

- No okej - stwierdził Danceny.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 9 lip 2017, 15:17
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Czarnoksieznik napisał(a):
Casius ścisnął kulę i zamyślił się.
-Więc tak... Fire Sword 1 to na moje oko taki fajny miecz z płomieni, 150 mocy, 800 many, dwa razy an turę można użyć, co to może ciąć przez prawie wszystko. Natomiast Life Fire Absorb to, jak się zdaje, 0 mocy jako takiej, 600 many, można użyć tylko po sześciokrotnym użyciu Overheating, 95% szans na natychmiastowe zabicie przeciwnika, no i potraja otrzymane za walkę doświadczenie oraz leczy maga za 10% zadanych obrażeń. I da się użyć tylko raz na walkę. Tak ja to widzę.

- Panie, nie ściskaj tej kuli Pan tak mocno, co Pan sobie kurde wyobraża? - oburzył się Danceny.
- Więc tak... Fire Sword 1 to na moje oko taki fajny miecz z płomieni, 150 mocy, 800 many, dwa razy an turę można użyć, co to może ciąć przez prawie wszystko.
- W sumie to tak, prawie wszystko. Żebyś się tylko tam kiedyś nie zdziwił, że nie będziesz mógł przeciąć czegoś, co będziesz chciał przeciąć.
- A ok.
- Natomiast Life Fire Absorb to, jak się zdaje, 0 mocy jako takiej, 600 many, można użyć tylko po sześciokrotnym użyciu Overheating, 95% szans na natychmiastowe zabicie przeciwnika, no i potraja otrzymane za walkę doświadczenie oraz leczy maga za 10% zadanych obrażeń. I da się użyć tylko raz na walkę. Tak ja to widzę.
- Pana chyba dalej trzyma po Sylwestrze...
- Czym jest Sylwester?
- Panie, nie wiem, nie pytaj pan. Głowa mnie ostatnio strasznie boli...
- Ahm
- 95% szans na natychmiastowe zabicie? Pan chyba jest pijany.
- Mam chuchnąć?
- Lepiej nie, nie wiem, co pan dzisiaj jadł.
- W zasadzie to...
- Takich potężnych czarów to może pan szukać co najwyżej w antycznych księgach. Life Fire Absorb to takie cudo, które rzeczywiście, może łatwo przypiec przeciwnika, zrobić mu krzywdę, nawet i wieczność, ale mowy nie ma panie o potrójnym expie. Pomylił pan odczynnik. Exp wynosi jedynie 1,5, a nie 3. Co więcej, dla własnego zdrowia lekarze i farmaceuci zalecają używanie tego czaru raz na ruski rok, albo chociażby na miesiąc. W dodatku, jeśli pan wypalisz kogoś tym czarem, będziesz mógł pan przejąć jego myśli i temperament, a efekt ten utrzymywał się będzie przez jakiś tydzień.
- uhm...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 9 lip 2017, 15:26
Zgłoś post
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2169
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Pierwsi będą ostatnimi...
Song of Avalanche – rezonans fal dźwiękowych wytworzonych przez śpiewającego z pomocą magii "Chrześcijanin tańczy" (ciekawe, co to za piosenka) koguta i naturalnych wibracji śniegu oraz ziemi wywołuje POTĘŻNĄ lawinę, która więzi 2 słabych przeciwników przez 5 rund lub jednego silnego przez 2. Dodatkowo zadaje obrażenia w wysokości czwartej części mocy i powoduje czasem dodatkowe obrażenia od lodu.
Moc: 100 Mana: 500 Użycie w walce: 1 Regeneracja: 2 rundy Efekty uboczne: unieruchomienie, 14% szans na odmrożenia

Korzystając z posiadanej kuli, generuję też od razu opis Lodowego Miecza:
Ice Sword – na trzy rundy tworzy lodowy wielki miecz o maksymalnych obrażeniach równych połowie mocy
Moc: 120 Mana: 500 Użycie w walce:Regeneracja: 3 rundy Efekty uboczne: w przypadku przecinania przedmiotów, możliwe ich zamrożenie zgodnie z wolą maga

Proszę o korektę, a także wycenę tego drugiego zaklęcia. Co do runy, nie chcę na razie Pana zasypywać zleceniami.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 9 lip 2017, 19:34
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Dawid6 napisał(a):
Pierwsi będą ostatnimi...
Song of Avalanche – rezonans fal dźwiękowych wytworzonych przez śpiewającego z pomocą magii "Chrześcijanin tańczy" (ciekawe, co to za piosenka) koguta i naturalnych wibracji śniegu oraz ziemi wywołuje POTĘŻNĄ lawinę, która więzi 2 słabych przeciwników przez 5 rund lub jednego silnego przez 2. Dodatkowo zadaje obrażenia w wysokości czwartej części mocy i powoduje czasem dodatkowe obrażenia od lodu.
Moc: 100 Mana: 500 Użycie w walce: 1 Regeneracja: 2 rundy Efekty uboczne: unieruchomienie, 14% szans na odmrożenia

Korzystając z posiadanej kuli, generuję też od razu opis Lodowego Miecza:
Ice Sword – na trzy rundy tworzy lodowy wielki miecz o maksymalnych obrażeniach równych połowie mocy
Moc: 120 Mana: 500 Użycie w walce:Regeneracja: 3 rundy Efekty uboczne: w przypadku przecinania przedmiotów, możliwe ich zamrożenie zgodnie z wolą maga

Proszę o korektę, a także wycenę tego drugiego zaklęcia. Co do runy, nie chcę na razie Pana zasypywać zleceniami.


Danceny oburzył się. Liczył na to, że Nathaniel Silver będzie jego ostatnim dzisiejszym gościem. Spojrzał nerwowo na Golly'ego i zapytał dlaczego się tak bardzo szczerzy. Kogut powiedział mu o swoich odkryciach i poprosił o szybką wycenę jednego z zaklęć.
- Tak, Golly, masz rację. Chyba jako jedyny w tym świecie nie widzisz w kuli rzeczy, na które ONI nigdy by się nie zgodzili.
- Kim są Oni?
- Oni są wszędzie, a przynajmniej tak mi teraz coś podpowiada w głowie.
- Rozumiem... chyba... tak myślę.
- Zjadłem nieświeżą sałatkę z bazaru. Mówili - będziesz zdrowy, wrócisz do formy... Kłamali...
- Oj, to przykre...
- To frustrujące, a nie smutne. Zdrowe produkty dręczą bardziej niż niezdrowe...
-A jeśli chodzi no właśnie... o wycenę zaklęcia?
- 5 stówek i zobaczymy, czy ogarniesz.
- a ok.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Śr, 19 lip 2017, 12:11
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Doktor napisał(a):
To ja panie Shirionie przed treningiem taki opis zaklęcia przygotowałem wraz z maną, ilością użyć i takimi tam:

Strange Arts 1– Zaklęcie pozwalające przenieść przedmioty/kreatury z myśli prosto do rzeczywistości. Mówiąc krótko, pozwala na przywołanie różnych różności, jednak jedynie w ćwiartce. Otóż jedynie 25% stworzonego bytu ożywionego lub nieożywionego trzyma się zarysu, reszta jest mieszanką egzotyczną.

Moc: --- Mana: 300 Użycie w walce 1 Regeneracja ---- Efekty uboczne: ---


Danceny zmrużył oczy.
- No... Zgadzam się. Jeśli chcesz się wyuczyć, to wnioski w innym pokoju... Cena to 700 $.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Śr, 19 lip 2017, 12:13
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Silver stanął przed ladą sklepu alchemicznego.
-Dzień dobry, panie Danceny. Przepraszam, że tak się narzucam i w ogóle częściej się tu chyba pojawiam niż ktokolwiek inny, ale muszę spytać... ile będzie kosztowała nauka zaklęć Welding Torch oraz Triad Fire 1? Jednocześnie chciałbym dowiedzieć się, jak zwiększy się moc czarów Fire Punch i Fire Wing po wbiciu ich na 4 poziom.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pn, 14 sie 2017, 18:05
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Czarnoksieznik napisał(a):
Silver stanął przed ladą sklepu alchemicznego.
-Dzień dobry, panie Danceny. Przepraszam, że tak się narzucam i w ogóle częściej się tu chyba pojawiam niż ktokolwiek inny, ale muszę spytać... ile będzie kosztowała nauka zaklęć Welding Torch oraz Triad Fire 1? Jednocześnie chciałbym dowiedzieć się, jak zwiększy się moc czarów Fire Punch i Fire Wing po wbiciu ich na 4 poziom.

- Bo ja wiem? Pewnie jakieś 10.000 $. - stwierdził Shirion.
- Co? Jak To?
- Taki tam żarcik okolicznościowy. Odejmij sobie, panie Silver, jedno zero i będziemy kwita.
- Czyli tysiak za oba?
- Jak tak myślę... to trochę za mało... Dorzuć jak jeszcze 700 $ i będziemy serio kwita.
- Pan chyba raczy żartować...
- Nie, tym razem nie. Właśnie spojrzałem w cennik. - stwierdził Danceny, wyciągając zza lady poszarpaną książkę z pożółkłymi stronami.
- Niech będzie... - odparł Casius.
- Mam jeszcze jedno pytanie... konkretniej chodzi mi o czwarte poziomy fire punch i fire wing...
- Rozumiem, ze chodzi o moc i manę?
- Owszem.
- To już ten poziom, kiedy zaklęcia zaczynają nawet szkodzić, także...
Fire Punch 4... 87 mocy przy 400 punktach many
Fire Wing 4 natomiast... 85 mocy przy 450 punktach many... Khem khem... to w zasadzie można ulepszyć na czar zwany Fire Wing 4: Jealousy... w rzeczy samej bardzo fajna sprawa, to taki mały, ale fajny magiczny dodatek, który daje 70% szans na jednorundowy paraliż przeciwnika. Czasem się sprawdza, szczególnie wtedy, kiedy mamy szybki skillset...
- Rozumiem, że to trochę kosztuje?
- Kosztuje, kosztuje, gdyby nie kosztowało, to chyba wszyscy by to mieli...
- Fakt...
- Po znajomości... 5 tysiaków.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 22 sie 2017, 21:35
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Doktor napisał(a):
To ile będzie kosztować użycie Kuli do czaru "Toilet Paper's Punch"?

- Szczerze to nie wiem, wcisnąłem Casiusowi, że mam cennik zaklęć, a tak naprawdę to książka kucharska babci, dzięki której... może jakimś dziwnym sposobem uda mi się dziś sporządzić na kolację łapę krotodrona w sosie ziemniaczanym... ekhmm... tak... co ja tu miałem...
- Pan tak serio?
- Nie no, skądże... Skąd miałbym wziąć łapę krodorona... Ty myślisz czasem, Sigma?
- Niby jest Pan alchemikiem... i może Pan stwarzać....
- No, ale łapy krotodronów? Jaki jest w tym sens?
- No... obiad...
- Nieistotne... Khem... Pytałeś o Toilet Paper's Punch... tak więc no... tego... 700 $ powinno wystarczyć.
- A, okej...

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 22 sie 2017, 21:39
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Doktor napisał(a):
To tego, transakcja dokonana więc mówię co wyczytałem z kuli:

Cytuj:
13. Toilet Paper's Punch - Zaklęcie tworzące ogromną, lewitującą rolkę papieru toaletowego we fraktalne wzory, która dzięki swej wielowarstwowości jest o kilkaset razy bardziej wytrzymała niż typowe papiery toaletowe. Możną ją wykorzystać zarówno jako pocisk, bandaż czy unieruchomienie przeciwnika.

Moc: 80 Mana: 150 Użycie w walce 1x Regeneracja: --- Efekty uboczne: ---


- Sigma, a czy Ty przypadkiem nie zerżnąłeś tego z mojej wymyślonej książki z opisami zaklęć?
- Ee, nie.. Chyba nie.
- Bo brzmi praktycznie identycznie jak w mojej książce, której nie mam.
- A'k

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 27 sie 2017, 22:17
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Casius rozwinął Losowy Zwój Zaklęcia i położył go na ladzie.
-Panie Shirionie, czy mógłby mi pan pomóc to odczytać? Bo to takie jakieś jak gołomp pazurem nabazgrane, a ja w grafologię niezbyt umiem...

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pn, 28 sie 2017, 08:23
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Czarnoksieznik napisał(a):
Casius rozwinął Losowy Zwój Zaklęcia i położył go na ladzie.
-Panie Shirionie, czy mógłby mi pan pomóc to odczytać? Bo to takie jakieś jak gołomp pazurem nabazgrane, a ja w grafologię niezbyt umiem...

Shirion podrapał się po brodzie.
- Yee... eee... To znaczy... Taak... To język Pierwszych, dość skomplikowany i pełen zagadkowych metafor...
Pomogę Ci go odczytać... tak załóżmy za 500$... Co ty na to?

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 1 wrz 2017, 16:46
Zgłoś post
WWW
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
-Okej, mi tam pasuje. - Casius wyciągnął z kieszeni drobne w wysokości 500$. - To jak z tym będzie, co tam pisze?

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pt, 1 wrz 2017, 16:50
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Pytania do Danceny'ego - Wycena czarów
Czarnoksieznik napisał(a):
-Okej, mi tam pasuje. - Casius wyciągnął z kieszeni drobne w wysokości 500$. - To jak z tym będzie, co tam pisze?

- Jest napisane... - odburknął Danceny, spoglądając na Casiusa spod okularów. Odebrał mu z ręki zwój i udał się do jednego ze swoich gabinetów. Swojemu klientowi polecił, by powrócił tu za 30 minut.
Śnieżny lis nie miał więc innego wyjścia - musiał poczekać na efekty starań alchemika.
---
Mężczyzna okazał się być punktualny. Wrócił do wcześniejszego miejsca po równej półgodzinie
- Dobra, już mam.
- I jak?
- A takie nawet... powiedziałbym. - odparł z lekkim zmęczeniem. - Także no... słuchaj...
Spoiler:

- Brzmi ciekawie. Ile za taką przyjemność?
- Za drogo.
- Że co proszę?
- To jeden z elitarnych czarów, do jego nauki trzeba dokonać specjalnej kalibracji pomieszczenia do treningów... Tym cholerstwem walczyli Pierwsi, a jak wiadomo... oni zniknęli! Trzeba zachować względy bezpieczeństwa przed ewentualnym zaginięciem w akcji...
- Mimo wszystko... pytałem o cenę.
- 15 kafli to minimum. To i tak promocyjna cena.
- Sporo... a jakieś ewentualne zniżki?
- Cóż, nie powiem, są.
- To znaczy?
- Aleś Ty Silver dociekliwy...
- Kiedy to Pan zaciekawia.
- No dobra... Antyczna magia to nie byle co, musisz o tym wiedzieć.
- Tak właśnie podejrzewałem.
- Jasne...
- Nie, naprawdę.
- Jej treningi są ciężkie, wręcz zabójczo trudne... khem... o innych wymaganiach już wspominałem. Generalnie - większość alchemików preferuje grupową metodę nauki, co oznacza, że do Taestrum musi wejść jednocześnie tak... przynajmniej 5 osób.
- A jeśli chodzi o koszty?
- Będą te same. Cały trening wyniesie 15.000 $.
- Jak to?
- Nosz cholera, nie dasz zniżek - będą mieli pretensje... dasz zniżki... będą mieli jeszcze większe. Co z Wami nie tak?
- Po prostu mnie to zdziwiło...
- Alchemicy mają to do siebie, że każda możliwość... khem... wyuczenia kogoś czarów... daje im wielkie korzyści, nie tylko mentalne, ale i... materialne. Nabywamy wiedzy, umiejętności, ale i także potrzebnych składników do zaklęć. A wszystko przez uroczą aurę, jaką ma nasze kochane Taestrum...
- Rozumiem, że trening grupowy opiera się na jeszcze lepszych warunkach?
- Ba... różnica jest kolosalna...
- Ahm... Czyli innymi słowy... Mam zgłosić się do Pana z czterema innymi osobami?
- w rzeczy samej.[/color]

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 1 wrz 2017, 17:39
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL