Teraz jest 17 sty 2021 23:01

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Jak mieliście cztery latka 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się

Naklejki: 0
Post Jak mieliście cztery latka
Napiszcie tu jak to z wami było jak byliście w moim wieku (4 l.). Przede wszystkim, w którym roku mieliście cztery latka i co pamiętacie z tego okresu, czym lubiliście się zajmować itp.

15 lis 2017 16:05
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 5
Post Re: Jak mieliście cztery latka
Ja pamiętam, że bardzo lubiłem wchodzić do rury, gdy wymieniali je na podwórku. To była naprawdę świetna zabawa! Było w nich bardzo dużo ładnych robaków, i pająków, z którymi się bawiłem (innych przyjaciół nie miałem). Ale przestałem kiedy dwójka cieciów chcieło zakopać moją rurę w wielkim dole, a ja byłem w środku (na nieszczęście szybko uciekłem. Dlatego jestem taki

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

15 lis 2017 17:12
Roz-kreca się

A, w którym roku miałeś 4 latka?

15 lis 2017 17:27
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 5
A to trzeba w Biblii sprawdzić. Jakoś 2007/2008 nwm nie umiem liczyć. czyli wtedy, kiedy nie byłeś nawet w planach

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

15 lis 2017 17:30
Lider Podziemia

Naklejki: 2
Czasy 2007/2006 roku dosyć nostalgicznie wspominam, aczkolwiek mało co w nich wspominać, bo słabo pamiętam.
Zdecydowanie jednak zapada mi w pamięć to, że gdy miałem cztery lata, oglądałem sobie emitowanego w TVP wtedy "Doktora Who" i kradłem zabawkowe znaki drogowe z przedszkola by sobie je potem w domu kolekcjonować xD
I wracając tak sobie do tych słabo zapamiętanych wspomnień, dominuje tu nostalgia, czyli uczucie, aniżeli faktyczne wspomnienia.
A skoro już o nostalgii, to przyznam, że gdybym miał możliwość odwiedzić 2006 rok, odwiedziłbym, spojrzałbym na świat z innej perspektywy niż postrzegałem wtedy, pochodziłbym sobie ulicami, które w obecnych dniach wyglądają kompletnie inaczej i takie tam.

Pozdrawiam.
Doktor

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

15 lis 2017 18:06
Cesarz Śmietnika

Bawiłem się z ojcem we wróbla i gniazdko

E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝

21 lis 2017 23:07
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]