Teraz jest 25 sty 2021 13:52

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Wasze Sny 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 5
Post Re: Wasze Sny
Mi to się ostatnio śniło że był koniec świata i kosmici przylecieli. :shock:

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

14 lut 2016 20:39
Lider Podziemia

Naklejki: 2
No, znowu mi się śnił forumowy sen.

Tym razem dotyczył on DHS. Były wakacje, wchodzę na forum, i okazało się że DHS nadal trwa, lecz jednak zrobiono całkowitą przebudowę, usunięto wszystkie stare konkurencje, bo były ukończone i zrobiono nowe. Nie wiem czemu w wyniku tego nie powstał nowy show, lecz nadal to było DHS, ale to sen zresztą, chyba to DHS2 było.

No i sobie patrzę, i pamiętam, że się cieszyłem że nie ma showdown time 2 czy cuś. Jednak zasmuciło mnie, że u samej góry był jakiś niereksiowy "chiński" konkurs. Mimo to jednak wziąłem w nim udział xd.
Pamiętam też, że był jeszcze jakiś jeden konkurs, który był eventem, a raczej RPG w sumie. Było to RPG "Cienie Podziemii" czy cuś i działo się one na naszym Forum, w Pokopanem, Norze Kretesa i różniastych jaskiniach, w podziemiach się po prostu działo no.
Cóż, także ze snu pamiętam że zapisałem się do wszystkich konkurencji, dopiero potem czytając o czym one są xddd.

No i także stare Potworium zostało zmienione, i jedynie chyba Król Śmierci i jakiś Potwór z CC został, resztę usunięto i urobiono nowe.
Aha, DHS2 dzieliło się na dwie części. Pierwsza część to różniaste konkursy, między innymi ten "chiński" i bodajże jeszcze było tam X y Z oraz jakaś seria konkursów, coś w stylu Dream of Paradise, które dzieliło się na parę konkursów, była w tej serii Potworiada oraz "Cienie Podziemi"

No, tak więc, ostatnio dosyć często mam forumowe sny, głównie dotyczą one właśnie przyszłości forum, kto wie, może się sprawdzą, bo ja bym chciał ujrzeć RPG, w którym eksplorowaliśmy by Pokopanem i Forum, ale to już inny temat.

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

19 lut 2016 12:01
Roz-krecony

Naklejki: 0
No posłuchajcie, wyprowadzałem psa i było tam ciemno, i nagle z tej ciemności wybiegła na nas bestia. Na szczęście byliśmy za płotem więc czułem się bezpiecznie, ale ta bestia, jak jakaś wyścigówka (była jaguarem) takim pędem i prędkością się do nas rzuciła, że jak przeskoczyła płot to i nas też przeskoczyła. Odetchnąłem z ulgą bo oznacza to, że prawdopodobnie nie my byliśmy jej ofiarą i się obudziłem z rozdziawioną paszczą :jakto:

22 cze 2020 21:41
Roz-krecony

ja miałem kiedyś dziwną wersje Przygód Reksia
Na przykład w UFO (którego miałem wtedy tylko Demo i nie udało mi się zrobić Wajchadłowca, bo przypadkowo wyłączyłem i już nigdy nie odpaliłem) miałem, że po zbudowaniu Wajchadłowca wyskakuje z krzaków Kurator :kuratoren: i zjada Koguta Wynalazce, a on krzyczy z bólu

Lub z Czarodziejów (też Demo) wyobrażałem sobie rynek miasta (też go nie widziałem), że jest atakowany szturmem przez Drób Chaosu i też tam obrońcy krzyczeli

05 lis 2020 14:13
Norman

Ja, gdy miałem 4 lata, to miałem taki poje"aby sen. Trochę chory. Jakiś orangutan wbił nam przez okno i zjadł mi mamę :( , drugi był jakieś 2 tygodnie temu. W mojej miejscowości znajdował się (na środku pola) sklep "Reksio". TAK. Były tam tylko gry z Reksiem. Ale były tam Reksia z oryginalnego pudełka, z pudełka z KIDS, pudełka na którym pisał cytat z forum oraz z magazynem PR. Ile bym dał, żeby to była prawda

05 lis 2020 16:36
Roz-krecony

Ja kiedyś wyśniłem grę AidemMedii, której w ogóle nie znałem. Było to pomarańczowe pudełko, a akcja działa się na podwórku z Przygód Reksia i był Kogut oraz Kretes.
Potem dopiero odkryłem, że to była gra "Reksio i ortografia" (z którą podkreślam nie miałem nic wspólnego)

05 lis 2020 17:12
Bardzo Stary Norman

Często mam jakieś sny warte zapisania, ale rzadko są związane z Przygodami Reksia. Dziś śniły mi się 2 sny: minecraftowo-polityczny (samochody i wieże do wzywania pomocy, a w następnej wersji - ciąża i aborcja, potem 4 pomysły Korwina, których nikt nie słuchał) i właśnie reksiowy, który niżej przedstawię w całości.

W RiKN gdzieś przy siedzibie plemienia Kopaczy na kamieniu siedziała żaba z grzebieniem jak u smoka. Można było ją przegonić kliknięciem (dzięki czemu plemię nie było już na nas obrażone, ale nie wiem w takim razie jak i dlaczego potem Reksio i Kretes i tak musieli usunąć problem Chucka Nornika - chyba że przegoniona żaba go wystraszyła), ale czasem buggowała się i zostawała. Obok można było podnieść kamyczek i rzucić nim np. w głaz, na którym stała żaba, co powodowało lawinę. Dzięki temu pojawiało się zejście do rozpadliny, a po zejściu na samo dno wyskakiwał na nas w ten sam sposób co drób chaosu jakiś stwór z mitologii indiańskiej i crashował nam grę, ponieważ nie mieliśmy różdżki.
Ktoś wreszcie zrobił grafikę ze wszystkimi postaciami z PR, ale w formie GIFa, na którym ruszają się jakieś żółwie z tła, zasłaniając pozostałe postacie (których większość miała wklejone głowy mniej znanych twórców Reksia, a Brosz i Hrynkiewicz - również z wklejonymi głowami - w białych strojach przechodzili z przodu i z tyłu obrazka - z lewa na prawo).
Później oglądałem menu jednej wersji RiU, którą wstawił KKR. Pod każdym dłuższym epizodem był przycisk przenoszący nas do pewnego paska progresji ze wszystkimi zadaniami. Była też plansza z obrazkiem z linkiem do stacji kosmicznej i z jakimiś komputerami przekierowujacymi do stron twórców. Dove napisał w komentarzach, że można na tej planszy odblokować jakiś cheatmode (niedokończony tryb pojedynków). Chciałem to sprawdzić i okazało się, że moja wersja też ma to menu i sprawdzałem to klikając między komputery aż pojawiła się wielka żółta wtyczka, która zabrała mnie na podwórko zakryte w dużym stopniu czerwonymi i żółtymi napisami o błędach i trwających pracach, na którym słyszałem głos Pana Policjanta i motyw Drobiu Chaosu.

06 lis 2020 09:16
Roz-krecony

Ooooo...to straszneee!!! A mi się ostatnio śniło że moja klasa chce mnie zamordować...

Niepytajcie mnie...

06 lis 2020 22:08
Bardzo Stary Norman

Dzisiaj śniło mi się sporo rzeczy związanych z alchemią, polityką, religią, Rosją i zwierzętami, jak również dwie rzeczy związane z PR:
Dodatkowa scena na jaju w RiU, w której trzeba wpisać kod, a strażnicy lub papugi ostrzegają nas przed kuratorem i mówią, że i tak się nam nie uda.
No i jeszcze, że udało się odblokować jakąś inną scenę z tej gry, która została usunięta podczas produkcji. Była w niej jakaś łódź podwodna (bardziej przypominająca torpedę od Nautilusa), która nagle zmieniała kolory, sugerując, że to jakaś bardzo niestabilna wersja a wokół łodzi pojawiły się jakieś animowane dziewczynki (ich głowy nawet trochę przypominały jakby były z anime), naśmiewające się z gracza.

23 sty 2021 10:44
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29