Teraz jest Śr, 20 paź 2021, 13:22

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Wasze Sny 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak

Naklejki: 10
Post Re: Wasze Sny
Ha, ha, ha... Muszę opowiedzieć o tym śnie... XD
Wczoraj czy tam dzisiaj śniło mi się, że wszyscy dzisiejsi userzy byli w kosmosie. Mieliśmy jeden cel - Odszukać Kacpra98... Znaleźliśmy go na Neptunie. Jeden z nas nawet chodził po orbicie. XD Ohh... Za dużo nauki, za dużo...

Pn, 23 wrz 2013, 21:15
Lord Protektor

Naklejki: 100
@odkop
Ostatnio (tj. w nocy 18/19.07) śniło mi się, że Doktor wróci na forum i wszyscy będą mu opowiadać, co stało się tutaj przez jego nieobecność. I proszę, sen okazał się proroczy, bo to się stało :) .
Drugi sen polegał na tym, że Dizel zdradził spoilery dotyczące ukrytych konkurencji w MMS2. Nie powiem jakie to były spoilery, bo zapomniałem. Ciekawe czy ten sen też się spełni.
Za dużo forum xD.

So, 19 lip 2014, 13:20
Poznaniak Nieszczelny

Naklejki: 17
Mi się za to sniła za to jakaś przygoda. Chodziło o tajemniczą sprawę z diamentem. Byłem w jakiejś grupie poszukiwawczej, bo ów klejnot zaginął. Poszukiwania były bardzo ciekawe. Byliśmy pod mostem, aż w końcu znaleźliśmy jakiegoś psa, który na nasz widok powiedział "Niee" i zaczął uciekać. Zaczęliśmy go gonić, a on zmieniał się, a to w małpę, a to w białą myszkę...
Nagle... się obudziłem. I to koniec tego dziwnego snu. Może kiedyś znowu mi się to przyśni, ale to 1% szans, aby mi się dalsza część tej dziwnej przygody mi się przyśniła.

So, 19 lip 2014, 13:45
YIM WWW
Pod-ziemniak

Mi tam się dzisiaj śniło, że miałem jakiegoś nowego kota, nie wiem o co dokładnie chodziło, po prostu nie pamiętam. Wiem tylko, że bawił się z moimi innymi kotami na podwórzu, o dziwo był trochę starszy od nich i z tego co pamiętam był brzydki.
Śniło mi się jeszcze, że Lobon powrócił na forum i przejął moją rolę w I oddziale Gwardii Reksia jako grafik, a wszyscy byli oburzeni.
Z tego co pamiętam śniły mi się jeszcze dwa sny, ale prywatne, więc nie opowiem. :mrgreen:

So, 19 lip 2014, 13:50
Pod-ziemniak

Naklejki: 2
Kiedyś śnił mi się jak byłem mały dosyć dziwny sen, który pamiętam do dziś może dla niektórych śmieszny xd
Otóż mój dom oblazły tak jakby winniczki tylko bez skorupy (Albo pomrowy o kolorze winniczka lub tam białe pomrowy)
Otóż drzwi były zamknięte i te winniczki chyba zaczęły przeciskać się przez te drzwi,wyszedłem na balkon na parterze i jakoś przeszedłem przez te białe pomrowy na podwórko. Było ich pełno a niedaleko mnie stał mój pies, nagle wylazł ogromny czarny pomrów,który miał nogi stonogi i był wielkości limuzyny i go zjadł,skoczył na niego i mój pies znikł pod nim,lecz okazało się że mój pies przeżył a to był jego klon lecz potem ten pomrów skoczył na mnie i mnie zjadł....xd

Pn, 21 lip 2014, 11:55
Poznaniak Nieszczelny

Moich snów ciąg dalszy.
Dzisiaj za to śniło mi się forum, ale w dziwnej, rzeczywistej wersji i to dodatkowo w moim domu. Właśnie każdy user spekulował na temat tego, co jeszcze znajdzie się w MMS2. Dizel na początku nic nie chciał mówić, ale potem coś się działo w mojej toalecie, ale nie wiem dokładnie co tam było. Po jakimś czasie nasz administrator pokazał już wszystkie konkurencje, które będą w MMS2. Pamiętam tylko jedno, które było dosyć dziwne. Nazywało się "Opowieści Lobonowe oraz Ciszowe", a na obrazku był narysowany Lobon wraz z Ciszem.
Jak dla mnie to naprawdę dziwny sen. Zresztą, prawie każdy mój sen jest troszeczkę dziwny i jakże dla mnie zaskakujący. No tak, milion informacji naraz, a potem się jakieś niestworzone historie mi śnią.

Pn, 21 lip 2014, 18:11
YIM WWW
Forumowy Artysta

Naklejki: 6
Po długiej i żmudnej drodze wreszcie zobaczyłem ten dom. Ten dom, do którego już od tak dawna chciałem wejść i zobaczyć się z jego mieszkanką. Teraz, wszystkie te oczekiwania miały się spełnić, po tylu latach. Rodzice zaparkowali samochód i cała rodzina wysiadła. Wszystko były dokładnie jak pamiętałem, każdy szczegół, mały detal. Weszliśmy po schodach, zapukałem do drzwi. Rodzice i brat stali z tyłu, czekając na otwarcie. Otworzyła. Nie dowierzając uścisnąłem ją, pełen ekscytacji. Dziś jest ten dzień. Rodzice byli trochę głodni, więc zrobiła dla nich obiad, a mnie i brata zaprosiła na górę, do swojego pokoju. Zanim jednak całkowicie odeszliśmy jej rodzice pojawili się w jadalni i również się przysiedli, nic nie mówiąc. Cała ta sytuacja wyglądała dziwnie, strasznie sztucznie. Niezbyt się jednak tym przejmowałem, po prostu chciałem iść z nią na górę. Kiedy stanęliśmy przed jej pokojem, otworzyła drzwi i naszym oczom ukazało się pomieszczenie. Na wprost od drzwi znajdowało się łóżko, nad nim - telewizor. Leciał akurat Tabaluga, jednak z bajek dla mniejszych dzieci. Na lewo od łóżka było biurko, szafka i okno. Nic specjalnego. Zaraz Maciek zszedł na dół, do rodziców, a ja zostałem z nią sam na sam. Chwilę pogadaliśmy, po czym w mojej głowie coś się przypomniało. Przecież miałem odwiedzić kolegę! Tak, godzina odwiedzin zaraz nadejdzie! Nie mogę się spóźnić! Na szczęście to jest blisko, po drugiej stronie wsi. Powiedziałem jej, że muszę już iść i kiedy udałem się do drzwi ta chwyciła mnie za dłoń. Powiedziała, że pójdzie ze mną. Cóż, zgodziłem się, zawsze przyjemniej minie podróż. Kiedy schodziliśmy ze schodów twarze rodzin były dziwnie w nas skierowane, znów tak nienaturalnie. Udaliśmy się do przedsionka domu gdzie napotkaliśmy brata. Powiedział, że ona nie jest osobą dla mnie. Wszyscy tak sądzą, to nie ona zostanie tą jedyną, mówił. Nie rozumiałem sensu jego wypowiedzi, szczególnie, że nie byliśmy razem, to tylko jedno, pierwsze spotkanie. Ten jednak był przekonany. Kiedy już wychodziliśmy wtrącił, że zaraz powie babci i wyszedł. Zaraz zrobiliśmy to my. Znajdowaliśmy się już na podwórku, gdzie stały rowery. Zaproponowałem drogę rowerem, ta jednak wskazała coś innego. Wskazała stojący w garażu samochód terenowy. Nie znałem się dokładnie jaki to był model, w każdym bądź razie robił wrażenie. Nie rozumiałem jednak dlaczego chce go, skoro żadne z nas nie ma nawet prawa jazdy. Ona była jednak przekonana i powiedziała, że umie go prowadzić. Nie wiedzieć czemu zgodziłem się i zaraz wyjechaliśmy. Krajobraz podczas drogi zmienił się z polany na spokojną pustynię. Było jednak coś jeszcze bardziej intrygującego. Jechał za nami przez cały czas pewien dziwny jegomość. Zmartwiliśmy się, śledził nas. Nie był to żaden z rodziców, nie znaliśmy go. Nagle spróbowała go zgubić. Podczas przejazdu koło jakichś stodół znalazła się boczna droga, prowadząca do jednego z mieszkań. Skręciła tam. Niestety, zaraz po wjedźcie tam okazało się, że nie ma tam drogi, a samo podwórko. Spróbowała szybko zahamować i przy okazji skręcić, by nie uderzyć w stodołę. Udało jej się, ale jegomościowi za nami już nie. Z wielkim hukiem wpadł w stodołę, a zaraz potem jego samochód zaczął się palić. Mimo to odetchnęliśmy. Niestety, trwało to tylko chwilę, gdyż zaraz pojawiła się policja razem z rodzicami. Zatrzymali nas. Policja wypisała mandat i kazała nam się rozejść, jednej rodzinie w jedną stronę, drugiej w drugą. Chociaż ja i ona byliśmy z tego powodu nieszczęśliwi, rodzice z pewnego powodu byli uradowani. Kilka miesięcy po tych zdarzeniach rozmawialiśmy na Skypie, pokazywała mi tablicę rejestracyjną samochodu którym jechaliśmy. Powiedziałem do niej: Zostaw ją na pamiątkę, pamiątkę z naszego pierwszego spotkania, Niko.

Pn, 21 lip 2014, 18:46
Projektantka Mostów

Naklejki: 3
Wypowiem się, bo, o dziwo, miałam dzisiaj sen po części związany z forum.
Było lato i chodziliśmy do szkoły (tak, nie ma to jak śnić o szkole w wakacje :|). O ile naprawdę nasz budynek nie jest duży, tak we śnie stał się trzy razy większy, a na dodatek podwórko wyglądało jak ogromny park. Warto dodać, że we śnie naprawdę był na miejscu parku w naszej miejscowości i miał taką samą bramę wejściową.
Mieliśmy w-f, więc wyszliśmy na podwórko. Nikt z nas nie miał stroju, bo jak to tak, w wakacje? Pani to olała i mieliśmy ustać w miejscu na zbiórkę. Podczas, kiedy ona sprawdzała obecność, ja przyglądałam się dwóm małym budynkom. Wyglądały jak zamki, ale jednocześnie nikt by do nich nie wszedł bez wcześniejszego pomniejszenia. Zorientowałam się, że to zamki reprezentujące RPG na forum. Szczególnie spodobał mi się ten z Land of Immortals, więc postanowiłam powiedzieć o tym Jimmiemu (który akurat, nie wiedzieć czemu, był ze mną w klasie).
On zignorował to, co chciałam mu powiedzieć i zaproponował, żebym za nim poszła. To ja sobie myślę - a czemu by nie? Więc idę, idę... A on mnie prowadzi do bramy wyjściowej, bo chciał uciec ze mną z lekcji (teraz go całkowicie rozumiem xd). A ja takie "ale jak to? nie możemy, co powie, aaa", a on zapewne miał dość mojego narzekania, więc nie przeszliśmy nawet trzech kroków i wróciliśmy na lekcję. Pani powiedziała, że jej się to nie podoba, ale całkowicie zignorowała sprawę.
Tak, wiem, mam nudne sny.
Miałam ich więcej, ale mówię, albo są za nudne, żeby je opowiadać, albo zbyt przykre (mieliście kiedyś zwyczajnie smutny sen?), albo zbyt dziwne (tak, tych jest zazwyczaj najwięcej).
Co najdziwniejsze, ostatnio zauważam, że moje sny da się rozłożyć na części pierwsze i wyjaśnić, skąd się wzięło to i tamto. To bardzo ciekawe zauważyć, że twoja nauczycielka zachowuje się podobnie do postaci z randomowego obrazka z internetu, albo że domek z tła wygląda podobnie do tego z naprzeciwka.
A interesował się ktoś kiedyś "snem epickim"? Cytując:
Sny epickie – takim określeniem zwykło się nazywać bardzo realne marzenia senne, które jesteśmy w stanie zapamiętać na całe lata. Co więcej, bywa że ten rodzaj snu ma złożoną „fabułę”. Niekiedy jesteśmy nawet w stanie śnić we własnym śnie...
Mogę zaświadczyć, że takie coś rzeczywiście istnieje. Do tej pory miałam bodajże cztery takie sny, nie licząc tych, w których jedynie spałam we śnie. Pierwszy z nich jest strasznie głupi, aczkolwiek nie najgorszy, drugi uważam za najwspanialszy, jaki miałam kiedykolwiek, trzeci był bardzo niemiły i straszny (nie ma to jako dziecko grać w gry definitywnie nie dla dzieci przeznaczone), natomiast czwarty, który miałam zasadniczo niedawno (jakoś w tym roku) może nie był taki przyjemny jak drugi, ale miał naprawdę interesującą, bogatą fabułę.

Edit, bo post wyżej: Yyy... Nawet nie wiem, co powiedzieć, ale jeśli to twój prawdziwy sen :/

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...

Pn, 21 lip 2014, 19:06
Pod-ziemniak

Otóż gdzieś prawie pół miesiąca temu śnił mi się dosyć dziwny sen
Nasza klasa pojechała na wycieczkę szkolną do Brazylii na Mundial,tam koledzy kupowali sobie różne napoje,jedzenie a sprzedawali je...jacyś ludzie przebrani za Cristiana Ronalda i Messiego,gadali że to oni są nimi ale widać było że to ściema XD
Ja też chciałem sobie coś do picia kupić ale nie miałem pieniędzy,szliśmy sobie ulicą i nagle wychodzimy z ulicy i jesteśmy w...Krakowie,tak przed chwilą byliśmy w Brazylii szliśmy sobie ulicą i ta ulica prowadziła do Krakowa xd Nagle powiedziałem do kolegi
-Tu Gracjan Roztocki mieszka!!! ( :shock: )
Potem śnił mi się jeszcze dziwniejszy sen,otóż byłem sobie w lesie i spotkałem Gracjana Roztockiego ( :shock: ) jak robił zdjęcia w lesie ale mówił że jest za brzydko w tym lesie i zdjęcia wyszły głupio. Potem szliśmy gdzieś żeby wyjść z lasu i musiałem przedostać się przez jakieś pułapki i go wyprowadziłem z lasu (Wiem bez sensu był ten sen xd)

05.08.2014 Mi się śnił dziś sen o Krainie Grzybów. Agatka była moją koleżanka i mówiła w ten dziwny sposób Krainy Grzybów.
Też coś latałem nad morzem i jakieś ogromne płaszczki w nim były w tym śnie i jak wróciłem poszedłem do szkoły i wszyscy bali się tej Agatki i był taki dzieciak z mieczem Dartha Vadera i od niej uciekał i ten dzieciak wcześniał zaśpiewał do mnie
-Jesteś głupi lalalal
I się popłakałem i naskarżyłem mamie :shock: potem mu powiedziałem że to przez to że jestem wkurzony trochę.
też w śnie było że miałem w domu ogromne białe jajko i wziąłem broń z gry Chicken Invaders którąś (Nie pamiętam jaką) i rozwaliłem to jajko wtedy Agatka się wkurzyła i zmieniły się jej oczy na takie białe świecące i krzyczała że będę wstawał rano z łóżka 1000 razy :shock:
(Bez sensu wiem ale mam takie sny)

Połączone posty

Śr, 23 lip 2014, 11:26
Poznaniak Nieszczelny

Skoro ktoś napisał, to może ja też coś napiszę, a co tam. W końcu trzeba trochę rozruszać forum.

Mi ostatnio śnił się dosyć dziwny sen. Otóż, byłem na jakimś przyjęciu, które odbywało się na dużej polanie. Było to dosyć kameralne, więc większość osób była ubrana na galowo. Nie rozumiałem do końca co tam się dzieje. Dopiero później dowiedziałem się, że to było przyjęcie na cześć sadzenia bananów (kurcze, te sny są ostatnio bardzo dziwne :roll:). W tym śnie byłem zdziwiony, bo bananów się nie sadzi, tylko one rosną na drzewie. W końcu poszliśmy tam, gdzie te "banany" zostały zasadzone.
Okazało się, że one wyskoczyły z ziemi w wylądowały na gałęzi. Nagle wszyscy zaczęli biegać do aut, niektórzy nawet wychodzi ze stodoły. Pamiętam, że wsiadałem do auta, ale jakaś dziewczyna mnie zaczepiła i chciała sobie ze mną zrobić zdjęcie. I cyknęliśmy sobie fotkę.
I sen się skończył.
Przyznam, iż ten sen był bardzo niejasny i jakże dziwny, zresztą jak prawie każde moje sny.

Wt, 5 sie 2014, 22:44
YIM WWW
Pod-ziemniak

Mi się dziś śnił sen że siedziałem sobie na forum gadałem i postanowiłem pojechać do Głogowa bo tam mieszka Autor8. No i pojechałem lecz jak już pojechałem to od razu znalazłem się w tym Głogowie. Lecz od razu po tym znalezieniu się w Głogowie się obudziłem.

Śr, 13 sie 2014, 14:01
Pod-ziemniak

Czy mieliście Świadomy Sen,fałszywe przebudzenie,sen we śnie lub sen proroczy albo połączenie snu i lunatykowania?
Ja miałem tylko sen proroczy raz i nie do końca aż tak był proroczy i mógł być zbiegiem okoliczności xD
Mianowicie kiedy byłem w 3 klasie mieliśmy jechać na zieloną szkołę. Śniło mi się przed nią że poszedłem do kościoła. Okazało się że była w nim dyskoteka xD Wszyscy tańczyli. Podszedłem do swojego kolegi i powiedziałem. ''Jak mi ją odbierzesz to będzie po tobie''
Co on miał wspólnego z rzeczywistością?:
-Otóż młody głupi ja byłem zakochany w jakiejś dziewczynie i akurat na Zielonej Szkole na dyskotece dowiedziałem się że mnie nienawidzi i akurat była zakochana w tym koledze do którego podszedłem we śnie xD
Natomiast na Zielonej Szkole wydarzyło też się dziwne zjawisko. Otóż śniłem że jestem w bibliotece i biorę książkę budzę się a na mnie leży deska. :lol: Było to takie połączenie snu i lunatykowania gdy brałem książkę we śnie w rzeczywistości wyciągnąłem deskę z półki xD

Śr, 20 sie 2014, 10:16
Pod-ziemniak

Proroczego snu nigdy nie miałem, świadomego zresztą też, ale chciałem się kiedyś nauczyć kontrolować sny, skończyłem z tym, ponieważ wydawało mi się to przerażające i gdyby podczas mojego świadomego snu mój mózg wytworzył jakiegoś potwora czy coś to nie byłoby dobrze. Wole trzymać się od tego z daleka, żeby potem nie mieć jakichś problemów sennych. Chociaż bardzo interesują mnie te tematy.

Śr, 20 sie 2014, 13:23
Pod-ziemniak

Gdyby wytworzył to byś go zniknął :lol: To ty kontrolujesz W PEŁNI świadomym snem.
Mi się kiedyś śniło że mam świadomo sen. Wiedziałem że to sen ale nie jestem pewien czy go kontrolowałem czy to mi się śniło że kontroluje (XD) Ale raczej nie kontrolowałem gdyż potem przestałem śnić o kontroli snu i był zwykły sen.
Mnie ciekawią sny we śnie. Człowiek ma 5 snów conajmniej lecz większość nie pamięta. Ale chodzi mi nie że śnisz i masz następny sen tylko że śnisz że idziesz spać i śnisz we śnie. Ja chyba nie miałem czegoś takiego jak narazie. Nie pamiętam.
Podam kilka ciekawostek jeszcze dotyczących snów:
-Lunatykowanie czyli chodzisz sobie po domu podczas snu,nie raz tak miałem.
-Twój mózg we śnie nie może wyobrazić sobie nowej twarzy.
-Do snu może przenikać rzeczywistość. Czyli śnisz i nad tobą powiedzmy stoją rodzice i mówią: -Śpisz? Jeśli to przeniknie do snu to we śnie może to usłyszeć tylko że powie to np: Skała xD
-We śnie jesteś tylko SAM. Wszyscy ludzie to projekcja snu jesteś tylko SAM...
-We śnie nie możesz sprawdzić godziny ani nic przeczytać.
Mnie ciekawi fałszywe przebudzenie. A dokładniej ile może takie fałszywe przebudzenie trwać.

Śr, 20 sie 2014, 15:44
Pod-ziemniak

Dobrze wiem na czym polega fałszywe przebudzenie. Ostatnio o nim czytałem, kiedy śnimy wydaje nam się, że się przebudziliśmy i mamy sen w, którym powiedzmy idziemy do toalety czy tam jemy śniadanie i wtedy nagle budzimy się tam gdzie zasnęliśmy. Często występuje przy w świadomym śnie. W sumie może trwać dość długo, ale to od nas w sumie zależy ile możemy go mieć. Żeby upewnić się czy to prawdziwy sen czy też rzeczywistość musimy wykonać w danym momencie test rzeczywistości, tak jak powiedziałeś, Doktorze, w śnie nie możemy przeczytać zdania, jeśli tak jest to jest to zwykły sen, a kiedy możemy jest to rzeczywistość. Sen nigdy nie podaje dobrej godziny, a cyfry zastąpione są jakimiś innymi symbolami, to też dobry przykład, żeby upewnić się czy to sen czy rzeczywistość. Przykładem fałszywego przebudzenia również może być to, że to co teraz piszę mi się śni, a kiedy wykonam test rzeczywistości znajdę się w prawdziwym świecie.
Świadome sny są według mnie niesamowite, ponieważ to twój świat i ty tam ustalasz reguły, ale podczas jego wykonywania może zdarzyć się paraliż senny, to nic złego, ani groźnego, wrócisz do normalności po paru sekundach, jednak jest to straszne - nie możemy ruszać mięśniami, a nasza wyobraźnia tworzy zjawę - żeby mózg wyjaśnił sobie skąd ten zanik mięśni, ale jak się tego nie boimy i jesteśmy wtedy spokojni uda nam się pozbyć tego niemiłego wrażenia.

Śr, 20 sie 2014, 16:21
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona