Teraz jest N, 16 cze 2024, 11:03



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Wiadomość do Babci Reksia 

Czy wysyłamy wiadomość?
Ankieta wygasła Wt, 21 gru 2010, 20:06
Tak, na co jeszcze czekamy? 83%  83%  [ 19 ]
Nie, sami umiemy sobie poradzić. 4%  4%  [ 1 ]
Nie mam zdania. 9%  9%  [ 2 ]
Jestem spamerem, moje zdanie jest oczywiste. 0%  0%  [ 0 ]
A może do kogoś innego? 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 23

Wiadomość do Babci Reksia 
Autor Wiadomość
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Babcia Reksia napisał(a):
Ok prosze zaproponować kogo chcecie na 2 admina


Nie ma tak łatwo jak Pan myśli...

Widzę że nasz Super Admin nie zna tu nikogo, więc chyba jego wybór nie byłby trafny - od razu były by na forum zamieszki i kłótnie na temat wyboru.
Z drugiej strony - ankieta absolutnie nie rozwiązałaby sprawy - wyszedłby jeszcze gorszy harmider z fałszowaniem wyników, czy też tego że każdy oceniałby przez inne kryteria np. kogo lubię, a kogo nie. Takie rozwiązanie spowodowałoby zamieszki i kłótnie na temat wyboru.
Wybranie następcy przez Grzesia też nie byłoby dobrym rozwiązaniem - bo (przy najmniej kiedy z nim rozmawiałem) - nie wie kogo poprzeć. A poza tym ten wybór spowodowałby zamieszki i kłótnie o wyniki.

Nadrzędną sprawą - i sprawą kluczową są kandydaci - nie ma tu zbyt wielu osób którzy bez interesownie, charytatywnie obejmą pieczę nad forum.

A teraz wnoszę o to - by razem z adminem powołać jakiegoś moderatora. Który jako wykwalifikowany operator - jakże skomplikowanego narzędzia zwanego "łopatą" - pomoże zbudować dla forum lepsze jutro.
Zauważam też - iż forum to coś więcej. Ono potrafi przetrwać - ono potrafi o siebie zadbać. Jakaś tajemnicza siła przyciągnęła nas tu w ostatnich dniach. Nawet tych którzy dawno tu nie wchodzili...
Sprawiło to że petycja powtała - choć dlaczego tak późno? Dobra - bo kompletnie offtopuje - chcę tylko dodać że wiele razy forum było na krawędzi - było blisko upadku - upadku w ciszy i zapomnieniu...
Lecz jednak sie udało! Teraz już naprawdę kończąc - chcę przedstawić mojego kandydata: nieznany
Jest to przedstawiciel - niemal wymarłego już - gatunku "normalnych użytkowników" - nigdy nie miał problemów z prawem, dużo tworzy - ma mnóstwo ciekawych pomysłów , oraz to on zainicjował petycję - bez której nie byłoby nas tutaj - i tylko bóg Twaróg wie - co teraz robilibyśmy i myślelibyśmy...
Uważam że spisałby się na tym stanowisku - admina - czy też mniejszym ale też ważnym - moderatora.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Wt, 21 gru 2010, 11:08
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Ja chciałbym być moderatorem. Codziennie jestem na tym forum , więc będe mieć wszystko pod kontrolą !
Oprócz tego będe robił to bez interesownie !
Zaufajcie mi ! To wszystko czego oczekuję.......... dziękuje, może chociaż ktoś przeczytał tego posta ....... :roll:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 14:07
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Atin, tu bardziej zgłaszamy inne osoby, a nie siebie.

Ogólnie trudno byłoby wybrać admina z obecnych modów, więc byłaby możliwość wybrania go spoza moderatorium?
Jeśli tak, typuję nieznanego.
Razem z adminem możnaby wybrać nowego moda. Tutaj typuję bota.


Wt, 21 gru 2010, 14:28
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Ok !
No to tak, według mnie administratorem powinien zostać, oczywiście : Spidi !
Tak jest spidi doskonale się do tego nadaje !
A ja chciałbym być tylko moderatorem i to wszystko :wink:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 14:40
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
@tin napisał(a):
Ok !
No to tak, według mnie administratorem powinien zostać, oczywiście : Spidi !
Tak jest spidi doskonale się do tego nadaje !
A ja chciałbym być tylko moderatorem i to wszystko :wink:

spidi jest zwykłym użytkownikiem,@tin!najlepiej byłoby wybrać kogoś z [b]moderatorium.[/b]

_________________
wróciłem


Wt, 21 gru 2010, 15:19
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Ja na admina? No nie wiem... Na moderatora jeszcze bym się może zgodził, skoro ostatnio zrobili sobie fiestę. Ale nie przesadzajmy.
A co do moderatorstwa, Atin, to nie jesteśmy wobec ciebie tacy chętni, bo pół roku to trochę za mało forumowania. I właściwie trudno ciebie skojarzyć z jakimś ważnym dla forum wydarzeniem. Gdybyś zaczął aktywnie działać, a nie czekać, aż oczekiwana opinia o Atinie pojawi się znikąd, to może jeszcze.
Gdybym ja miał oddać głos na admina, to dałbym, rzecz jasna, głos na bota (i to nie jest podziękowanie za oddany na mnie głos, lecz moje prywatne, od dawna niezmieniane zdanie). Należy on do forumowej elity pod każdym pozytywnym względem (zachowanie, ortografia, programowanie itp.), był pomysłodawcą niejednego dobrego projektu. No i współpracował z AM, brał udział w tworzeniu RiKTTW, o ile dobrze pamiętam.
Jeśli chodzi o moderatorstwo, nie bardzo wiem, komu przyznać mój głos. Póki co, w tym zakresie wstrzymuję się.

Najlepiej do wyboru nowego admina zrobić osobną ankietę. Kandydaci... No cóż, niech napiszą w tym temacie. Ale, proszę wszystkich, bądźcie realistami, trzeba mieć jakieś zasługi dla forum albo dłuższy czas forumowania.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 21 gru 2010, 15:21
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
No cóż...Według mnie największe proporcje na Admina ma bot.Jest na forum bardzo dużo czasu. Nie jest spamerem. Co do moderatora to nie wiem...Może nieznany?luk?. Tu nie wiem do końca. ,,JA na Admina?"-jakoś mało się w tym widzę. Ale spróbować można.W końcu co zaszkodzi?
Moje zasługi:
Jestem na forum prawie rok (brakuje dwóch miesięcy)
Byłem na podbiciu obecności na forum.
Ostatnio od nieznanego dostałem 10/10 za opowiadanie(to chyba coś znaczy)
Raczej nie spamuje.
Nie staram podbijać sobie postów.
Jestem aktywny na forum.

I to chyba tyle....Dziękuję.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 21 gru 2010, 15:35
Jeździec betoniarki
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 16 sty 2010, 20:58
Posty: 308
Lokalizacja: Z Szybkiego Świata (wyjaśnienia dla wtajemnicznonych)
Naklejki: 5
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
To co napiszę jest moją prywatną opinią więc nie przypisujcie jej moderatorium ;)
Osobiście uważam, że modów jest odpowiednia ilość więc wystarczy tylko nowy admin, zrobienie nadmiaru nowych stanowisk na które zaczęłoby się powoływać zrobiłoby tutaj tak, że każdy chciałby zbić jakiś interes na tym, osobiście głosować chciałoby się na xDominika ale z powodu tego że dawno nie wchodził raczej to odpada, więc popieram nieznanego pokazał, że zależy mu na forum i w dodatku bez chęci zrobienia na tym kariery czy innych chęci "wzbogacenia się" ;)

_________________
Moderuję fioletowym.
Kiedyś było tu tak spokojnie i przytulnie...


Wt, 21 gru 2010, 16:21
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Racja! Euresanda dobrze gada!

_________________
Obrazek


Wt, 21 gru 2010, 16:50
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Moim zdaniem nieznany świetnie nadaje się na awans, ale czy od razu na Adminina?
Coś mi się zdaje że to by go przerosło (a nie chcemy znowu kłótni "bo ten nowy to sie nie nadaje"), ale by został moderatorem to jestem za.
Spidi - Gdyby został adminienem to na forum by zostało tylko kilka osób bo resztę by zbanował (żart) :mrgreen: Na moda by się nadał.
Nie zapomnijmy też o bocie, dużo zrobił na forum i to jego dałby na moda.
A jeżeli chodzi o adminina to jestem za Martą.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 21 gru 2010, 16:56
YIM WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Dadi napisał(a):
Moim zdaniem nieznany świetnie nadaje się na awans, ale czy od razu na Adminina?
Coś mi się zdaje że to by go przerosło (a nie chcemy znowu kłótni "bo ten nowy to sie nie nadaje"), ale by został moderatorem to jestem za.
Spidi - Gdyby został adminienem to na forum by zostało tylko kilka osób bo resztę by zbanował (żart) :mrgreen: Na moda by się nadał.
Nie zapomnijmy też o bocie, dużo zrobił na forum i to jego dałby na moda.
A jeżeli chodzi o adminina to jestem za Martą.

Ja na moda nie wiem sądzę czasami że jestem zbyt surowy bany jak bany ale osty by leciały . Co do nieznanego i bota to bardzo dobre propozycje . Ty też byś się nadał.
Więc ja głosowałbym na : Luka , Bota , Nieznanego lub Dadiego . Z czego bota na admina . To chyba tyle

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 21 gru 2010, 17:06
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Kurczę, ciężo.

Adminem dobrym chyba rzeczywiście byłby bot...

A moda ciężkoby mi było wybrać...


Wt, 21 gru 2010, 17:50
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Kacper98 napisał(a):
No cóż...Według mnie największe proporcje na Admina ma bot.Jest na forum bardzo dużo czasu. Nie jest spamerem. Co do moderatora to nie wiem...Może nieznany?luk?. Tu nie wiem do końca. ,,JA na Admina?"-jakoś mało się w tym widzę. Ale spróbować można.W końcu co zaszkodzi?
Moje zasługi:
Jestem na forum prawie rok (brakuje dwóch miesięcy)
Byłem na podbiciu obecności na forum.
Ostatnio od nieznanego dostałem 10/10 za opowiadanie(to chyba coś znaczy)
Raczej nie spamuje.
Nie staram podbijać sobie postów.
Jestem aktywny na forum.

I to chyba tyle....Dziękuję.


Jestem bardziej aktywny, i mam większe zasługi :wink:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 18:26
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
A więc OK ! Niech adminem będzie : Bot, albo nieznany,
a moderatorami będą: Ja, i spidi :lol:
Podoba wam się ? 8)

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 18:28
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Bot na admina, a spidi na moda... Tak powinno być!
I tak nas pewnie nie posłuchają...

_________________
...


Wt, 21 gru 2010, 18:36
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL