Teraz jest Cz, 23 maja 2024, 18:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Wiadomość do Babci Reksia 

Czy wysyłamy wiadomość?
Ankieta wygasła Wt, 21 gru 2010, 20:06
Tak, na co jeszcze czekamy? 83%  83%  [ 19 ]
Nie, sami umiemy sobie poradzić. 4%  4%  [ 1 ]
Nie mam zdania. 9%  9%  [ 2 ]
Jestem spamerem, moje zdanie jest oczywiste. 0%  0%  [ 0 ]
A może do kogoś innego? 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 23

Wiadomość do Babci Reksia 
Autor Wiadomość
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
@tin nie wiem czemu zrobienie komiksu i opowiadania uważasz za jakieś szczególne zasługi.
Maże i jesteś codziennie na forum ale by być modem trzeba trochę odpowiedzialności i wątpię byś się nadawał.
Może kiedyś, ale na pewno nie tu i teraz.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 21 gru 2010, 18:47
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Dadi napisał(a):
@tin nie wiem czemu zrobienie komiksu i opowiadania uważasz za jakieś szczególne zasługi.
Maże i jesteś codziennie na forum ale by być modem trzeba trochę odpowiedzialności i wątpię byś się nadawał.
Może kiedyś, ale na pewno nie tu i teraz.


Jestem odowiedzialny.
I to bardziej niż kiedyś :D

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 19:02
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 gru 2008, 12:33
Posty: 680
Lokalizacja: Bochotnica
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Cóż, jednoznacznych faworytów nie mam, ale na szczególną uwagę na pewno zasługują bot i nieznany. Ważnym, chyba najważniejszym, kryterium jest, jak to zauważył Dadi, ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nowemu administratorowi znudzić, ni zobojętnieć owe forum się nie może. Musi być surowy w karaniu wykroczeń (np. spam), ale i jednocześnie SPRAWIEDLIWY. Uważam, że pomocna byłaby tu ankieta z konkretnymi nazwiskami... to jest nickami i zaletami/wadami tychże kandydatów.

PS. Drogi Atinie, jesteś tu stanowczo zbyt krótko i na pewno żadne wymienianie Twych zalet tu nie pomoże. Czynnikiem, dzięki któremu najbardziej wzrasta zaufanie do użytkownika jest długość pobytu i możliwość dokładnego przyjrzenia się jego zachowaniu.

_________________
Lwów i Wilno na zawsze polskie!
Zdobywca II miejsca w konkursie poetyckim, zorganizowanym na pięciolecie Forum Reksia.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
"Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~. Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu." - Tytus de Zoo


Wt, 21 gru 2010, 19:08
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
@tin napisał(a):
Dadi napisał(a):
@tin nie wiem czemu zrobienie komiksu i opowiadania uważasz za jakieś szczególne zasługi.
Maże i jesteś codziennie na forum ale by być modem trzeba trochę odpowiedzialności i wątpię byś się nadawał.
Może kiedyś, ale na pewno nie tu i teraz.


Jestem odowiedzialny.
I to bardziej niż kiedyś :D

Nie ma słowa ,,odowiedzialny".... :roll:

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 21 gru 2010, 19:11
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Dominik napisał(a):
Cóż, jednoznacznych faworytów nie mam, ale na szczególną uwagę na pewno zasługują bot i nieznany. Ważnym, chyba najważniejszym, kryterium jest, jak to zauważył Dadi, ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nowemu administratorowi znudzić, ni zobojętnieć owe forum się nie może. Musi być surowy w karaniu wykroczeń (np. spam), ale i jednocześnie SPRAWIEDLIWY. Uważam, że pomocna byłaby tu ankieta z konkretnymi nazwiskami... to jest nickami i zaletami/wadami tychże kandydatów.

PS. Drogi Atinie, jesteś tu stanowczo zbyt krótko i na pewno żadne wymienianie Twych zalet tu nie pomoże. Czynnikiem, dzięki któremu najbardziej wzrasta zaufanie do użytkownika jest długość pobytu i możliwość dokładnego przyjrzenia się jego zachowaniu.



Ale nie chcę być adminem ! Ja poprostu chcę być moderatorem ! ! !

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 19:11
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
A myślisz że moderator ma mieć inne preferencje?
Chcieć modem to pewnie by chciało większość z nas ale nie wszyscy i nie każdy może dostać modem.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 21 gru 2010, 19:15
YIM WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Wg. mnie to za wcześnie dla Ciebie , chcesz być modem by mieć jakiś respekt , władzę sugeruję to twoim podpisem , ta reklama , próbujesz i promujesz się , a to nie droga do Moderatorstwa . Zacytuję pewien cytat , pewnej Osobistości która mi to napisała , gdy byłem jeszcze nowym userem lekko spamującym z resztą ,oto cytat :

Cytuj:
Zawsze to samo. Trzeba się starać, aktywnie uczestniczyć w życiu forum, ładnie pisać, nie spamować, pomagać nowym i.... czekać, nie dopytując się co chwila o to co zrobić, żeby zostać moderatorem

Nowi moderatorzy co jakiś czas zastępują starych. w takim wypadku aktualne moderatorium zaczyna się zastanawiać, kogo można by zaprosić. Jeśli spełniasz kryteria, o których pisałem wyżej, to masz szansę, że to właśnie ty zostaniesz zaproszony. Innymi słowy samo chciejstwo na niewiele się zdaje.

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 21 gru 2010, 19:18
Pogromczyni Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 sty 2008, 18:48
Posty: 330
Naklejki: 2
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Otóż tak, czas najwyższy się wypowiedzieć...
Przepraszam, że ostatnio mało się udzielam, ale sami rozumiecie, kończę szkołę i trochę mam nauki. A gdy już po szkole usiądę do komputera to często wcale nie mam ochoty ogarniać całego spamu. Wiem, że tak nie powinno być i dlatego Was za to przepraszam. Niniejszym ogłaszam, że niedługo mam zamiar odejść z forum, bo chyba nie ma sensu tego tak dalej ciągnąć.
Ale nie o tym dzisiaj. Mamy wybierać nowego admina, tak? Na to stanowisko proponowałabym Bambosza (jeśli chce, nie rozmawiałam z nim o tym) lub Bota. Bambosz jest na forum już długi czas i moim zdaniem sprostałby temu zadaniu. A Bot? Chyba nie muszę nikomu mówić. ;) Długo jest na forum, aktywnie się udziela, ma bardzo dobre pomysły w niebotycznej ilości. :)
A co do moderatora, to... Na moje miejsce jednak też by ktoś mógł przyjść, i tutaj proponowałabym Nieznanego, bądź Spidiego. ;)

_________________
Moderuję pomarańczowym.

Byłam M@rtusia 1995 ;)


Wt, 21 gru 2010, 19:20
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Zresztą mnie bot pasuje na moda, ale jak myślę o "sługusach szczurzycy" to od razu twierdze, że bota jednak nie brać. Może Nieznany to jego pomysł i jak powiedziała Eusandra pokazał, że zależy mu na forum.

_________________
Obrazek


Wt, 21 gru 2010, 19:21
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Dadi napisał(a):
A myślisz że moderator ma mieć inne preferencje?
Chcieć modem to pewnie by chciało większość z nas ale nie wszyscy i nie każdy może dostać modem.


No właśnie ! Gdybym był modem, to zmoderował bym twój post i poprawił błąd :wink:
Nie dostać ! Tylko ZOSTAĆ !

I nie chcę być modem dla respektu, chcę bo chcę pomagać, chcę coś zrobić dla tego forum :cry:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Wt, 21 gru 2010, 19:23
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 6 mar 2008, 18:02
Posty: 411
Lokalizacja: Tarnów
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
@tin napisał(a):
Dadi napisał(a):
I nie chcę być modem dla respektu, chcę bo chcę pomagać, chcę coś zrobić dla tego forum :cry:

Ale żeby dostać moda grozisz odejściem...

_________________
...


Wt, 21 gru 2010, 19:27
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 paź 2010, 18:43
Posty: 658
Lokalizacja: warszawa(POLSKA)
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
chciałbym bota na admina.

_________________
wróciłem


Wt, 21 gru 2010, 19:27
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Pat36 napisał(a):
@tin napisał(a):
Dadi napisał(a):
I nie chcę być modem dla respektu, chcę bo chcę pomagać, chcę coś zrobić dla tego forum :cry:

Ale żeby dostać moda grozisz odejściem...

Niech sobie odchodzi, przecież nikt go tu nie chce.


Wt, 21 gru 2010, 19:28
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
Możesz to robić bez bycia modem , możesz pomagać nowym , tłumaczyć , itp.

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 21 gru 2010, 19:29
Mistrz Pisarstwa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 gru 2007, 11:00
Posty: 613
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Naklejki: 7
Post Re: Wiadomość do Babci Reksia
A co powiecie o Arturze?
Dozo zrobił dla forum, jest modem.
Moi zdaniem warto by też pomyśleć o nim.

_________________
Obrazek
Ten kolor został wybrany jako mój kolor do moderowania.


Wt, 21 gru 2010, 19:31
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL