Teraz jest N, 16 cze 2024, 12:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
#2 Opowieść o Thiefie z magicznym PSP 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 mar 2011, 13:08
Posty: 175
Lokalizacja: Planeta Reach
Naklejki: 0
Post #2 Opowieść o Thiefie z magicznym PSP
Dawno, dawno temu za beczką z paliwem i za sklepem z ubraniami, na Archipelagu pojawił się taki ziomek. Wiecie, kaptur, płaszcz, buciki wszystko czarne. Nikt nie zwracał na niego uwagi. Do czasu, gdy jakiś tzw. Safe House pojawił się przed siedzibą Cesarza. Wyglądał tak obrzydliwie jak krzesło. Straszne! Wszyscy zaczęli podejrzewać beczkę z paliwem, ale nie znaleziono dowodów. Parę dni później wszędzie walały się kauczukowe kulki. Teraz wszyscy podejrzewali sklep z ubraniami, ale również nie znaleziono dowodów. Tydzień potem wszędzie były KRZESŁA. Archipelag zaczął zanikać. Ale obok była wysepka z wulkanem, która rosła... Wszyscy zaczęli ją podejrzewać. Uzbroili się w emotki, RPG-7, AK-47 oraz Magię Pegaza... dziwne, nie? Ruszyli na wysepkę z wulkanem. Rzeczywiście! Tam był ziomek - trzymał PSP i grał w Lamecrafta. To tak powstały Safe House, kauczukowe kulki i... fuj... krzesła. Krzesła są zwiastunem Tibii! A każdy wie, że Tibia to CZYSTE ZUO! Walczyli z zombie, creeperami, pająkami itp, itd. Znaleziono przy jednym zombie dokumenty:
Projekt "Thief z magicznym PSP"
Jeden z naszych ziomów pojedzie na Archipelag, i stworzy zue rzeczy magicznym PSP, które podpiął do Głównej Rzeczy Na Archipelagu. Archipelag będzie nasz, bo wszyscy się wyniosą! Cha cha cha cha cha!!!!
Jednak ziomek wpadł do wulkanu. Ała...
Wszystko jest normalne jest hepi end wszyscy żyją długo i szczęśliwie, oprócz Thiefów, maklera, Ubisoftu i Pataponów.

_________________
Mirëmbrëma! Zjadłem już ciastka! Jestem! Halo?
Co tu się odbywa? Bo ja ni wim! Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, przyjdź pan jutro! Albo najlepiej w ogóle! Bo ja się nie znam!
Mój avatar powstał w profesjonalnym programie graficznym zwanym Pejnt.
PC > PSP > PS3 > PS Vita > PC > Xbox 360
Obrazek


So, 18 maja 2013, 19:46
Zgłoś post
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: #2 Opowieść o Thiefie z magicznym PSP
Bibliotekarz rzucił okiem na historyjkę. Przeczytał ją praktycznie natychmiast - tak to już jest, gdy twoje tempo to tysiące słów na sekundę. Skrzywił się.
-Ortografia w porządku, widzę też zaczątki całkiem dobrych pomysłów. Autor był spoza naszego wymiaru i nie wie za dużo o Archipelagu? Zatem miał niesamowicie dużo szczęścia i nieświadomie dał aluzję do Dzikiej Wyspy oraz Vezanderfel. Ale bez żalu użyłbym tego jako papieru toaletowego. Styl mi się nie podoba, za dużo pomija. Chaotyczność może być, Archipelag nigdy nie był uporządkowany, ale ta niedokładność psuje całość.
Po krótkiej chwili bibliotekarz i Cesarz ustalili werdykt: mogą dać najwyżej 4/10.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


So, 18 maja 2013, 20:05
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL