Teraz jest So, 31 lip 2021, 04:16

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
City of SeCrets 3 
Autor Wiadomość
Roz-krecony

Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: City of SeCrets 3
Strasznie długo się zbierałem, aby w końcu to jakoś skomentować.
W każdym razie, postaci bardzo mi się podobają, widać, że trochę nad nimi siedziałeś. No i fajnie w ogóle, że jest ich tak dużo. Wciąż podobają mi się te, ktore już mieliśmy okazję zobaczyć, mianowicie Reksio wersja kryzys wieku średniego oraz Jack Reacher, ale mamy też kilka nowych ciekawych. Spodobał mi się z wyglądu Mike Smith, Huan i Kapitan Jack. Fajnie też wyszli Tadź Machał Ogonem, Dalejlama no i oświcony żuraw, jak mniemam z wioski Qǐzhòngjī (dlaczego na tym forum nie działają samogłoski z tonem trzecim?!). Natomiast bardzo zastanawia mnie Suma. Co to w ogóle jest i czemu to... jest... w butelce? A właśnie jeszcze w temacie stworzeń będących nie-wiadomo-czym, to bardzo ładnie napisane kandziaki znaki chińskie. No, dolna kreska przy lewej części drugiego ze znaków, butsu, powinna być zdecydowanie bardziej pod skosem, ale udało Ci się uzyskać w zasadzie idealną proporcję między dwoma znakami. I to pisząc myszką! Jeśli to Twój pierwszy raz, to naprawdę nieźle.
No i oczywiście jeszcze jesteśmy my z Kretonem, dumni i bladzi, choć w zasadzie nie, ja to z kolorkami na dziobie się tu widzę. Młodo wyszedłem nie powiem, dobrze. Gorzej z Kretonem, wygląda jakby nie żył. Czy bohaterowie znajdą się w aż tak odległej przyszłości, czy wróżysz koledze z forum szybki zgon? Hmm...
W każdym razie tak, fajne postaci, bardzo ciekawie mi się je przeglądało, próbując wyczytać z dziobów i pysków ich charaktery i doszukując się nawiązań w ich imionach. Czekam na dalsze wieści ze świata CoS3.

Wt, 23 mar 2021, 09:29
Starszy Norman

Okej, dziękuję za tak długą "opinię" i już odpowiem na pytania Za zdjęcia kolorowych robaków

Cieszę się, że spodobały się panu Kaczorowi postaci, które zostały narysowane. Suma to sum (wiem że nie wygląda jak ryba), i jest zamknięty w zbiorniku, a nie butelce :kuratoren:

Co do Kretona. Serio powinienem wyjaśnić o co tu chodzi xD
Miało być takie coś, że w przyszłości ludzie przewidują datę śmierci, ale Kreton jeszcze żyje, a nawet można będzie go spotkać. Chociaż faktycznie nie wygląda to dobrze.

Spoiler:

TYM KOLOREM nie moderuję na forum, ale strzeż się mnie :kuratoren:

Wt, 23 mar 2021, 10:21
Roz-krecony

Dlaczego "opinię"...?
Nie no, suma wygląda jak sum, widać dobrze po tych wąsach co to jest, ale... still, te znaki zapytania, płetwy złożone jak przy medytacji... Mistyczna ryba to naprawdę dość, hm, nieoczywisty motyw.
A z tą datą śmierci to wszystko wyjaśnia. Teraz już rozumiem, że ten kamyk zasłaniający datę śmierci nie pojawia się tam tymczasowo. Myślałem, że on jest tam tylko w celu uniknięcia spoilera, bo na przykład Kreton umrze w związku z jakimś bardzo ważnym wydarzeniem, którego daty nie chciałeś jeszcze zdradzać. No ciekawie, nie powiem. Ale może faktycznie nie był to najlepszy wybór na pierwszą grafikę przedstawiającą tę postać.

Wt, 23 mar 2021, 12:24
Norman

No tak szczerze, ja też ci życzę by projekt ci się udał...(sumie nie spojrzałem okiem na postacie), ale przyznam że projekt bardzo fajny że chciałbym by był w formie fizycznej...kto wie, może ci się uda...a tak BTW fajny projekt i czekam aż w końcu na premierę, bo wiesz...i nie zapomnij też o moich referencach...Chciałbym by było jakieś nawiązanie do Evangelionie, możesz takie mi skołować, jak nie oglądałeś to ci pomogę.

Wt, 23 mar 2021, 14:00
Roz-krecony

Ja napiszę krótką opinię tym razem. :kuratoren:
Według mnie to będzie ciekawy projekt, żeby w coś takiego zagrać, ponieważ to jest fanowski projekt, a fanowskie projekty zawsze mnie ciekawią i mam nadzieję, że CoS3 będzie za jakiś czas :kuratoren:

Wt, 23 mar 2021, 19:21
Roz-krecony

I czy coś wiadomo na temat tego projektu? Bo nie ma żadnych informacji od kilku tygodni, więc się pytam, czy ten projekt nie umarł.

N, 11 kwi 2021, 14:18
Starszy Norman

Hurricane napisał(a):
I czy coś wiadomo na temat tego projektu? Bo nie ma żadnych informacji od kilku tygodni, więc się pytam, czy ten projekt nie umarł.

Projekt jak najbardziej żyje :kuratoren:
Abyście myśleli wiedzieli, że coś z tym robię, to w postaciach macie zmienioną postać Kretonapodziemnego. https://drive.google.com/folderview?id= ... z03VdxzMVh
Mam też przemyślenia dotyczące muzyki. Oto spis soundtracków które bym wprowadził (tylko te ze starszych gier) :
Menu: lupa menu
Podwórko: teleportki
Pocopane: 4 główne OSTy z Pocopane, ruch oporu,
Londyn: Paryż
Indie: Indie
Etap tajemniczy: różne
Zalas: Bobror, nurkowanie
Pradżungla: Masajaje, komnata b
Przyszłość: intro (RiWC), przyszłość
Qǐzhòngjī: pagórki, komnata b, zaginiony ląd
Minigierki: różne

To narazie tyle. Miłej majówki :)

Spoiler:

TYM KOLOREM nie moderuję na forum, ale strzeż się mnie :kuratoren:

So, 1 maja 2021, 08:15
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 0
A cóż to za przystojny Kreton? :kuratoren:
Moim zdaniem pomysł z soundtrackami ze starszych gier jest nietrafiony. To powinien być mod, a nie część gry, ponieważ każda część powinna mieć swój własny soundtrack, najlepiej pana Brosza i tylko z powodu uwarunkowań historycznych dopuszczam w remasterach RiSP i RiMS wybór między soundtrackami. Sądzę, że naprawdę nie warto wypuszczać takich pomysłów w stylu: "co by było z innym soundtrackiem" jako normalne ustawienia. Również uważam, że wybór pomiędzy 2D a 3D nie ma sensu i trzeba po prostu dostosować tę grafikę do gatunku gry (jeśli świat ma być otwarty, to 3D może być faktycznie lepsze) - zrobić ją porządnie, zamiast się rozdrabniać.
Również życzę miłej majówki.

So, 1 maja 2021, 08:42
Roz-krecony

No, prawda, nowy wspaniały Kreton bardzo ładnie się prezentuje, trochę taki szelmowski ma ten uśmieszek, lekko hansolowski vibe. Swoją drogą, to co on trzyma pod pachą (i trzymał zdaje się również w wersji pomnikowej, szkoda, że zniknęła) to jakieś działo? Czy kretonpodziemny to członek jakiejś kosmicznej policji?

Jeśli zaś chodzi o muzykę, to w tym, co mówi kretonpodziemny jest trochę racji, rzeczywiście to trochę dziwny feature gry, dodawanie nieoryginalnej muzyki. Ale podoba mi się samo przypisywanie nowym lokacjom kawałków z poprzednich gier, bo daje to pewną zapowiedź tego, jaki nastrój będzie w tych miejscach panował, i nakierunkowuje też trochę na to, w jakim stylu miałoby być utrzymane brzmienie utworów OSTu. Także wpis mimo wszystko uważam za ciekawy.

Miłej majówki po raz trzeci, sprzedane.

So, 1 maja 2021, 15:51
Roz-krecony

Szkoda, że to dopiero teraz czytam, ale zapowiada się na fantastyczną fanowską grę. :kuratoren:

Pn, 3 maja 2021, 20:59
Roz-krecony

I jak z tym projektem? Nadal żyje?

Cz, 27 maja 2021, 16:46
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4